Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.
counter
3 12 35 5 1
Poziomka - nick losowy :P

Jeśli ktoś szuka firmy, która wyśle go na przymusowy urlop w piątek, jak jest mniej roboty, to śmiało! Wypłata nie powala, większość osób zajmuje się wszystkim i jest przerzucana ze zlecenia na zlecenia. Możesz się op***dalać lub robić za trzech, a i tak weźmiesz te same pieniądze, chyba, że rzucą premię 200zł raz na ruski rok (jak wyrobisz ze 100h nadgodzin). Jeżeli chcesz postawić na swoim i kłócić się o swoje prawa, to już możesz szukać nowej roboty i czekać na wypowiedzenie.

Czy w firmie Elektromontaż Lublin Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.?

Eloooo Nowy wpis

Jestem pracownikiem, i to co czytam to jakieś (usunięte przez administratora)Ani razu nie zdarzyło się ze ktoś dostał premie za wyrobienie tylu nadgodzin. Narzędzia do pracy są aby chcieć pracować, z kierownikiem idzie się dogadać,

zenek Nowy wpis

to jedna wielka zenada

redrum Nowy wpis
Kandydat
@zenek

Możesz powiedzieć coś więcej?

Poziomka - nick losowy :P

Bożena
@Poziomka - nick losowy :P

Wydawało mi się, że nadgodziny powinny być dodatkowo płatne a czasami nawet podwójnie. Ty piszesz, że 100 nadgodzin = 200 zł. Chciałabym więc się dowiedzieć jaka normalnie stawka obowiązuje godzinowo. Napiszesz?

Nick
@Bożena

Czytaj uważnie. Jeśli wyrobisz nadgodziny to dopiero masz premie... O ile wogole dostaniesz. Premie przyznawane losowo, najczęściej znajomym. Stawka to 10.80/h.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@Pytanie

Brak szkoleń. Zajmujesz się wszystkim... Kierownik to pajac na drewnianych kółkach. Pracując na dworze dostajesz mniej nic ludzie na hali. Wszędzie palą papierosy. Wypłata to kpina 2 tys z lekkim hakiem.

Siema
Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.

Jak z zarobkami i czy warto wysyłać CV??

Gościu

Jeśli się starasz pracujesz nie walisz nie stoisz z telefonem to masz normalne pieniądze i premia a jak walisz... No to sory jest co jest

Czy w obrębie jednego działu w Elektromontaż Lublin Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Trafo
Klient
@Pytanie

Tak. Widziałem gdzieś ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownika UR.

xyz

@Hipapo czyli głos pracownika się tu nie liczy?

Dawid

Firma ma w internecie dobre opinie. Do tego jest dobrym pracodawca więc polecam pracę.

Hipapo
@Dawid

Dawid w marketingu pracujesz ?

Czy w Elektromontaż Lublin Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hipapo

Nie

Mariola

Czy nadal płaca 10 na godzinę ,czy już może się coś zmieniło na lepsze ?

filozof

@Atypowy Możesz rozwinąć swoja myśl. Mam zupełnie inne zdanie i ciekawi mnie uzasadnienie!

MIKA
@filozof

Kolega źle napisał, nie PRL tylko 20-lecie międzywojenne. Typowa manufaktura zero planowania jak coś źle to się pobije młotkiem, wyszlifuje, podspawa majster pokrzyczy i git. Jeśli chodzi o wygląd pomieszczeń i traktowanie pracowników to nie odbiega od standardów PRL.

Maja
@MIKA

Oceniasz głównie metody zarządzania w Elektromontaż. Wiem, że pisałaś swoją opinię już jakiś czas temu, ale można nadal tu zaglądasz i napiszesz coś bardziej o warunkach zatrudnienia? Ciekawią mnie przede wszystkim zarobki, czy też się zatrzymały na dawnych czasach?

Albert
@Maja

Jakieś planowanie? Koncepcja?? Jak to wygląda ?

Tanio
@Maja

Płacą w terminie to fakt kasa zawsze jest 10. Na start 2600 brutto a co rok 300 zł podwyżki. A jak ci nie pasuje to szukaj dalej. Dlatego rotacja jest duża.

albert

Proszę o opinie odnośnie działu projektowego. Coś konkretnego a nie """"PRL... Firma"""

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Czy pracodawca Elektromontaż Lublin Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Atypowy

PRL... Firma

panda

Witam pisze z pytaniem jak kształtuja sie zarobki ile moze liczyc inż.elektryk ze starzem pracy rocznym przechodzac z konkurencyjnej firmy

anonymous
@panda

Dobra firma na zdobycie doświadczenia - morale ludzi bardzo niskie a dalej dobra zmiana i do konkurencji.;-)

Adam
@anonymous

Witam, Obecnie są rekrutacje ale czy wato składać CV , jakie są wymagania na stanowiska nieprodukcyjne, jaka atmosfera w pracy ? Oferują jakieś normalne zarobki czy tylko najniższa krajowa ?

Alfred
@Adam

10 zeta na ręke dostaniesz hehe. Powodzonka w tym wehikule;-)

ex
@anonymous

Szkoda czasu na takie doświadczenie. Masz szanse, to chwytaj okazję w sensownej firmie. Chyba, że lubisz retro klimat, old-technologie, układy i układziki.. obietnice bez pokrycia, robienie w bambuko..

bolo

Witam Chciałem zapytać, czy są przyjęcia do Elektromontażu? Ilu zmianowa jest tam praca ( weekendy wolne?)? Ile można dostać na początek i jaka ogólnie panuje atmosfera? Pozdrawiam.

Bardzo trafna ocena. Niestety prawdziwa i co gorsza nie ulegnie zmianie przez najbliższe kilkanaście lat.

Załamany

Niepoważni ludzie! Zawracają głowę, rozmowa ponad godzinę a na koniec dowiaduję się że będę skręcał jakiś złom, po co w ogóle jakiekolwiek doświadczenie? I to za lekko ponad 2k netto... Opłacę rachunki i kupię parówki. Stary po państwowy moloch w którym zarząd jest większy niż liczba pracowników! To jest dla mnie niepojęte PS. To firma w której "wyższy" szczebel pali sobie papierosy w biurze i na hali produkcyjnej, ewidentny brak szacunku do kogokolwiek, a na pewno pracowników. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.