Opinie o Meble Twój Partner Anna Sperka w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Meble Twój Partner Anna Sperka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Meble Twój Partner Anna Sperka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Twój Partner Anna Sperka w Sosnowiec

jdpk

Wystrzegać się !!!!!!!! Zakupiony u nich narożnik ma dwa różnie odcienie kolorów, przy czym 2/3 części materiału są wyblakłe, wypłowiałe, zleżałe, zakurzone - co jest bardzo widoczne! Robią duże problemy z reklamacją zgłaszaną telefonicznie, prze sms, e-mail, pismem i na targu u męża właścicielki, gdzie zakupiliśmy towar. Jedyne co nas spotkało to masę wyzwisk łącznie z nakazem spier.... i gróźb, że przyjadą do domu i tam nam narobią .... Mąż właścicieli nawet się rzucił na mnie! !!! !!!!!!!!!!!! Czeka nas z pewnością sąd. Nawet nie można w żaden sposób doprosić się paragonu czy faktury! Choć właścicielka miała wysłać fakturę pocztą, gdyż na adres e-mail nie umie! Ponadto mąż właścicieli otwarcie powiedział, że kolegi z targu, który nam też przywiózł narożnik, jest nie zatrudniony .... Żenada!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie kupować!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje sugestie dla Meble Twój Partner Anna Sperka: Wystrzegać się !!!!!!!! Zakupiony u nich narożnik ma dwa różnie odcienie kolorów, przy czym 2/3 części materiału są wyblakłe, wypłowiałe, zleżałe, zakurzone - co jest bardzo widoczne! Robią duże problemy z reklamacją zgłaszaną telefonicznie, prze sms, e-mail, pismem i na targu u męża właścicielki, gdzie zakupiliśmy towar. Jedyne co nas spotkało to masę wyzwisk łącznie z nakazem spier.... i gróźb, że przyjadą do domu i tam nam narobią .... Mąż właścicieli nawet się rzucił na mnie! !!! !!!!!!!!!!!! Czeka nas z pewnością sąd. Nawet nie można w żaden sposób doprosić się paragonu czy faktury! Choć właścicielka miała wysłać fakturę pocztą, gdyż na adres e-mail nie umie! Żenada!!!!!!!!!!!!!!!! Nic nie kupować!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zaprzestać działalności!!!!!!!!

@Kasia

Mogłaby Pani napisać o tym coś więcej? Ile i za co byli winni, może do dziś udało się coś z tym zrobić?

Kiedyś w sieci była oferta do pracy zdalnej, ale firma nie napisał nic więcej. Nie napisała co to za posada. Wiecie, o co chodziło w tym ogłoszeniu? O było jakiś czas temu, ale może nadal szukają ludzi do pracy zdalnej. Co to za praca i to jest praca dodatkowa, czy normalna etatowa??

Ja Nowy wpis

Totalnie odradzam. Narożnik mieliśmy otrzymać po 4 tygodniach. Po tym terminie Pan W. Zaczął co tydzień przesuwać termin dostawy. Jednego dnia, żona dostała informację, że narożnik będzie wieczorem, a na wieczór kolejną, że jednak go nie mają xD ostatecznie mieliśmy otrzymać mebel przed świętami - po 3 miesiach od zamówienia.

Zadowolona Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z łóżka które od państwa otrzymałam. Wszystko zrobione dokładnie tak jak chciałam. Sugerując się opiniami tutaj ,też miałam wątpliwości czy aby na pewno łóżko do mnie dotrze,zadzwonilam do właściciela firmy który poinformował mnie że łóżko będzie dostarczone i dotarło przed czasem który był podawany przy kupnie. Na szczęście mnie nie spotkało nic nie miłego ,także serdecznie mogę polecić.

@Zadowolona

Zamawiała Pani łóżko przez internet? Firma prowadzi swój transport czy może meble przywozi jakaś firma zewnętrzna, pytam ponieważ rozglądam się za pracą kierowcy.

Czy Meble Twój Partner Anna Sperka organizuje staże dla studentów?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Meble Twój Partner Anna Sperka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.

Udało się dzięki Pani Rzecznik Praw Konsumenta w Chorzowie która wypisała i wysłała wszystkie paragrafy pod które oni podlegają. Sporo mnie to nerwów kosztowało i dziś tą firmę omijam szerokim łukiem

jdpk

@jdpk

Żałuję że przed zakupem nie przeczytałam tych wszystkich negatywnych opinii jakie są w internecie. Straciłam bardzo dużo pieniędzy :(

Wkurzony NA MAXA

Ta firma to jakaś lewa , na Anna Sperka której już nie ma , ale do rzeczy czkałem na kanapę narożną 4 tygodnie ,gość gada niestworzone rzeczy co do terminu wysyła mi namiary do pracownika ,poszperałem na necie i co się okazuje ,owszem firma która na ANNA SPERKA-gdzie trafiają opinie była kiedyś nie istnieje , a teraz prowadzi ją WOJCIECH SPERKA jej mąż ,brat ,syn nie wnikam i -Dwie inne firmy sprzedające meble ,więc opinie nie zobaczycie .,Zmieniają żeby opinie do ludzi nie docierały którzy kupują u nich meble .Ja już omijam ich dużym łukiem .

@Wkurzony NA MAXA

Też chętnie bym omijała gdyby nie byli winni mi pieniądze :(

Gosc
@Kasia

Spotkać na targu i niech oddają kasę. Do mnie też co tydzień niby przywozili towar. Jak już zgodzili oddać się zaliczkę to chcieli przyjechać osobiście bo na targu ich nie będzie. Podjechałem na targ i odzyskałem kasę.

Milena

Firma dramat, biorą na targu duże zaliczki a później zwlekają z terminami, nie można się z nimi w żaden sposób skontaktować właściciel Wojciech Sperka nie odbiera telefonu jeśli już uda się dodzwonić jest wulgarny i chamski w koło mówi to samo że dostawa będzie w przyszłym tygodniu czekam już na wersalkę drugi miesiąc i straciłam kompletnie nadzieję że otrzymam zamówiony mebel. Oni stoją na targu w Będzinie w sobotę planuje wybrać się odebrać zaliczkę bo ileż można czekać. Zdecydowanie nie polecam , naciągacze nic więcej, szkoda że nie przeczytałam opinii przed złożeniem zamówienia bo widzę że osób które się nabrały jest dużo więcej. ODRADZAM !!!!!!!!!!

Baranek

Przestrzegam przed zakupem czegokolwiek z tej firmy. Nie wywiązują się z umów. Zbierają zamówienia a potem nie wywiązują się. Straciłam mnóstwo pieniędzy.

Baranek

Jak dla mnie to zasługują na miano oszustów. Zbierają zamówienia a nie mają ludzi do pracy. Mieli kilkutygodniowe opóźnienie. Ustalamy jedno a jest drugie. Zapłaciłam za poduszki w styczniu 2021, mamy czerwiec 2022 a poduszek dalej nie ma. Sama rogówka ma widoczne nici jakby miała zaraz pęknąć czego nie miało być. W trakcie rozmowy o reklamacji pan uważa że nie ma kto do mnie przyjechać. Jestem bardzo zawiedziona i zła na siebie że wcześniej nie przeczytałam o nich opinii. W całym internecie jest mnóstwo negatywnych. Przestrzegam wszystkich ponieważ konkurencja na rynku jest spora i lepiej dać zarobić komuś kto nas będzie traktował poważnie.

Mmm

Wojciech Sperka odradzam, najgorsza firma, od lutego zamowienie nie dotarło, już prawie lipiec, po co tygodniowych telefonach zbywanie pt. "Bedzie za tydzien". Ani pieniędzy ani towaru, odradzam. Mijac szerokim łukiem.

@Mmm

To zamówienie miało być już w lutym? Naprawdę mówi tylko tyle, że za tydzień będzie? Nie wyjaśnia chociaż dlaczego nie ma tego na stanie? Co konkretnie zamówiliście?

Klientka

Zamówiłam sofę na targowisku w Będzinie po wpłaceniu zaliczki dopiero przeczytałam widniejące na temat firmy negatywne komentarze ale z trwogą czekałam ustalonego terminu czterech tygodni...sofa dotarła w ustalonym terminie, towar adekwatny do ceny, wszystko się zgadza, nie wiem jak z jakością wykonania estetyks jest ok a reszta wyjdzie dopiero w trakcie użytkowania ale uważam że firma jest wiarygodna I godna polecenia.

Natalia
@Klientka

to dobrze że u ciebie nie potwierdziły sie negatywne opinie.. Ale mineło trochę czasu, możesz teraz powiedzieć coś na temat jakości? Jak wykonanie - nic się nie psuło w trakcie użytkowania?

Klient

Firma krzak X2, ustalasz z nimi co.chvesz jak ma wyglądać naroznik, czekasz czekasz, przywożą nie to co chcesz pomimo że mieli zdjęcia na mailu 1 do 1. Jak dzwonisz to obiecują że już kupują materiał, że jest covid, ze całą fabryka była zarażona, że na dniach już przyjadą i tak mija 2 m-ce. Później nie odbierają, znowu później wyzywają a sam W. Sperka straszy pobiciem. Ta sprawa wyląduje znacznie wyżej, nie popuszczę targowym cwaniakom.

@Klient

Witam mnie też udało się zrobić w bambuko złożyłam zamówienie 2 miesiące temu ani widu ani słychu zaliczka przepadła facet wyzywa mówi że nie takie zamówienie trzeba itp itd także reklamować towaru którego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam

@Klient

Witam mam z tą firmą bardzo podobny problem od kwietnia ani widu ani słychu odzyskał Pan zaliczke

Monia
@Klient

Dzień dobry. Skąd mają państwo nr telefonu? My na zamówieniu niestety nie mamy. A też już minął termin dostawy.

@Monia

oto numery do firmy: 661-673-192 lub 506-511-927

Mariusz Dąbrowa Górnicza

Czytając wystawione tutaj komentarze byłem pełen obaw o dostawę zamówionego narożnika Korfu,,,i okazało się że zamówienie zostało dostarczone zgodnie z umową,, pan Wojciech dostosował się do dostawę na konkretną godzinę,, bardzo miła rozmowa i dbałość o mnie jako klienta, jakość wykonania narożnika super,, na ulicy klonowej w Sosnowcu można sobie jechać i obejrzeć dostepne meble w ofercie,, z mojej strony mogę polecić Pana Wojtka i jego firmę, przekonałem się że komentarze tutaj wystawione nie pokrywają się z rzeczywistością, polecam

@Mariusz Dąbrowa Górnicza

Nie wierzę to firma widmo nie realizują zamówień czekam ponad 2 miesiące co tydzień nowy problem omijać pozytywne komentarze piszą tylko znajomi

@Mariusz Dąbrowa Górnicza

Haha, niżej podpisany który wystawił „ spermie, yyy W. sperce „ opinie to Ja pracownik (usunięte przez administratora) Andrzej ????????.

Klient

Lepiej unikać tej firmy. Nie dotrzymują terminów. Jak pytałem czy bedą jutro na targu to mówili, że nie. Oczywiście byli i udało się odzyskać zaliczkę.

Ktoś

(usunięte przez administratora)ni jednej merytorycznej opinii o warunkach pracy w tej firmie oczernianie i zniesławieanie nie mające nic wspólnego z warunkami pracy. Jak długo trzeba czekać na jakąś reakcję?

Klient

(usunięte przez administratora) jakich mało !! gosc z targu narobi sobie problemów w końcu, kłamie przez 3 miesiace ze meble juz są juz będą. daremna firma, OMIJAĆ !!!!!!!!

Danuta

Zgadzam się ze Firma Sperka jest niesolidna i omijać szerokim łukiem moje zamówienie z grudnia do dzisiaj nie jest zrealizowane, Firma obiecywała załatwienie reklamacji i do dnia dzisiejszego nie oddzywa się i nie zrealizowała zamówienia pieniądze przetrzymuje, reklamacji nie uwzględniła mamy pieniądze już 3 m-ce zablokowane sporo nerwów nas już to kosztowało i naciągacze

Klient

Miałem kontakt z tą "firmą" jakiś czas temu. Co chwila tylko zapewnienia, że meble dotrą z tydzień i co chwila nowe wymówki dlaczego tych mebli nie będzie. Ciężko się dodzwonić i trzeba próbować z różnych numerów. Nie chcą oddać zaliczki. Jak już się zgodzą na oddanie to na drugi dzień jest telefon, że meble są gotowe i będą w przyszłym tygodniu. Oczywiście za tydzień znowu słyszy się to samo. Nam udało się odzyskać zaliczkę ale był to cud. Nie warto wierzyć w to co się usłyszy od tego pana na targu. Po kilku miesiącach czekania meble kupiliśmy w normalnym sklepie. Odradzam.

MONIKA

19 Grudnia 2020r na targowisku w Będzinie zamówiłam narożnik OSLO.Podałam konkretne wymiary które mnie interesują oraz zamówiłam tenże narożnik z jednym bokiem obitym materiałem. Mebel miał być gotowy do końca stycznia.Kiedy minął podany termin skontaktowałam się telefonicznie z właścicielem który zapewniał mnie,że niebawem narożnik będzie gotowy i zostanie dowieziony. UPRAGNIONY NAROŻNIK DOTARŁ DO MNIE W DNIU DZISIEJSZYM TJ,11.03.2021. PO ROZPAKOWANIU OKAZAŁO SIĘ,ŻE WYMIAR NAROŻNIKA JEST NIEZGODNY Z ZAMÓWIENIEM,MEBEL NIE MIEŚCI SIĘ W MIEJSCU PRZEZNACZONYM GDYŻ JEST SPORO ZA DUŻY. POSIADA DWA BOKI A BYŁ ZAMÓWIONY JEDEN BOK PODUSZKI MIAŁY BYĆ PRZESZYTE Z KRYSZTAŁKAMI,OKAZAŁO SIĘ,ŻE MAJĄ ZWYKŁE GUZIKI.PO ROZMOWIE Z MĘŻEM NATYCHMIAST SKONTAKTOWAŁAM SIĘ Z WŁAŚCICIELEM KTÓRY TWIERDZIŁ,ŻE W PRZECIĄGU 2 TYG.OTRZYMAM NOWY NAROŻNIK . PO NAMYŚLE ZADZWONIŁAM PONOWNIE I CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ WŁAŚCICIELA FIRMY O CAŁKOWITEJ REZYGNACJI ALE TELEFON MILCZY, A PO DRUGIEJ STRONIE NIKT NIE ODBIERA,REZYGNUJĘ Z UMOWY I NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYSTĄPIĘ O CAŁKOWITY ZWROT WPŁACONEJ KWOTY.NIE POLECAM TEJ FIRMY.PROSZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

klient
@MONIKA

Droga Pani Moniko my tez my problem z ta firmą padaliśmy zwrotu pieniędzy podobny niestety od grudnia do dnia dzisiejszego część zamówienia nie dotarła, pobrał pieniądze, reklamacji nie załatwił do dzisiaj od 08,01,2021 i żądaliśmy zwrotu pieniędzy ale niestety firma nas ignotuje złożyliśmy sprawę do rzecznika praw konsumenta, (usunięte przez administratora) omijać firmę ale jak już to nie odpuszczać

N
@MONIKA

Firma ma 2 tygodnie na rozpatrzenie reklamacji.pomyłki się zdarzają .pisze Pani że właściciel obiecał załatwić sprawę i tak będzie. Już Pani w ten sam dzień poleca omijać firmę szerokim łukiem ? Czy będąc na targu w sobotę 13.03 została Pani potraktowana źle? Czy ktoś był nieuprzejmy? Czy może przyznał się do pomyłki i obiecał dostarczyć prawidłowo wykonany mebel? Nigdy się Pani nie pomyliła?

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Twój Partner Anna Sperka - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Meble Twój Partner Anna Sperka?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Twój Partner Anna Sperka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Twój Partner Anna Sperka?

Meble Twój Partner Anna Sperka
  • Klonowa 40