Opinie o Aurus Krzysztof Pawlak w Saczyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aurus Krzysztof Pawlak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Aurus Krzysztof Pawlak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aurus Krzysztof Pawlak w Saczyn

Jagna Nowy wpis

hej, od roku wciąż nie wiadomo czy na praktykę nie można się przyjąć? szukam czegoś dla siebie od wakacji. Zastanawiam się jednak czy jako uzdrowiciel musze mieć wcześniejsze wykształcenie czy można się tego nauczyć od zera?

a po roku można także stać się uzdrowicielem może? przyznam, że z przypadku tu wpadłem ale te dość rozwinięte opinie mnie zainteresowały, zazwyczaj ludzie mniej piszą. Tutaj jak widać to opis zakresu usług, a przy tym jakiś staż jest w ogóle możliwy? Praktyka? Tak jak wcześniejsza Pani zauważyła to jednak forum dla pracowników

Justyna Nowy wpis

Ale nigdzie indziej nie można się wypowiedzieć na ten temat. 3,5 roku temu Pan Pawlak kazał mi przez swoją żonę ze bliska mi osoba umiera nie ma dla niej ratunku i mam się pożegnać. Cieszę się że wreszcie mozna chociaż tu napisać opinie która nie zostanie usunięta

Akasha Nowy wpis

Witam, przeczytałam książkę o cudach dokonanych przez p.Krzysztofa, więc postanowiłam sama udać się do niego po pomoc, gdy pojawił się problem zdrowotny w rodzinie. Opinia dawała nadzieję, jednak już 2 dni później gdy stan zdrowia się pogorszył, retoryka zmieniła się całkowicie i mogłam usłyszeć różne 'gdybania', które każdy człowiek zdroworozsądkowy może sobie zaaplikować. Uważam, że zostałam naciągnięta i zaskakujące jest, że pomimo źle wykonanej 'usługi' ani nie usłyszałam propozycji zwrotu części kosztów, ani nawet słowa przepraszam, ani żadnego zainteresowania sprawą w najbliższych dniach. Człowiek, któremu naprawdę zależy na dobru drugiego człowieka i leczy energią nie będzie naciągał ludzi, zwłaszcza wtedy, gdy nie pomaga lub nie jest w stanie im pomóc. Tak robią tylko naciągacze. Wierzę, że są jednak ludzie, którzy faktycznie mogą pomóc.

Grażyna

Hm, czyli wychodzi na to że ten pan uzdrawia ludzi sam i o pracy u niego raczej nie ma mowy? Bo chciałam zauważyć że to forum pracownicze. No ale skoro jesteście tu pacjenci, to chociaż podpowiedzcie czy ta firma daje pracę?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Aurus Krzysztof Pawlak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Marcel

Ja skorzystałem z usług tego Pana bo z rozpaczy szukałem pomocy u uzdrowiciela o i imieniu Krzysztof P. Potwierdzam komentarz kolegi sprzedaje suplementy które są warte krocie a działają podobnie jak te z apteki i do tego daje je w woreczkach gdzie nawet nie pisze jaki mają skład a cena za 60sztuk suplementów na trzustkę 150zł 60 sztuk na wątrobę 150zł i daje do tego wodę o nazwie k która też kosztuje 150 zł co daje nam 450zł plus wizyta 250zł diagnozę dopiero daje po 3 wizycie co daje nam 750zł więc leczenie u tego Pana to dość droga sprawa i raczej bez rezultatów bo pytałem się kilku osób które tam jeżdżą to twierdzą że im pomógł a zapytałem ile tu już jeżdżą jedna Pani powiedziała że już prawie 10 lat a druga 15 lat to super z niego uzdrowiciel .W moim przypadku oprócz jego magicznych suplementów kazał mi pić wieczorem sodę z wodą która okazała się nietrafna bo po gastroskopi w najlepszej klinice we Wrocławiu powiedzieli mi że nabawiłem się krwotocznych nadrzerek i do tego wyszło że mam Sibo soda jeszcze bardziej pogorszyła mój stan ten Pan stawia diagnozy w ciemno jednemu trafi a drugiemu zrobi tyle krzywdy że szkoda gadać a jak się do niego zadzwoni i powie się że jego kuracja nie pomaga tylko jest coraz gorzej to daje namiary do swojej znajomej która zajmuje się wypędzaniem złych duchów które prawdopodobnie się do nas przyczepiły i karze się do niej zapisać koszt takiej wizyty to 450zl a usunięcie złego ducha trwa prawie 3 miesiące i do tego przez telefon normalnie masakra.Moim zdaniem lepiej się trzymać z dala od takich pseudo uzdrowicieli to są hieny cmentralne które pastwią się na cudzej krzywdzie ale niech sobie zapamiętają karma potrafi wrócić ja już dość długo cierpię i niestety na świecie nie ma żadnych uzdrowicieli jeśli dopadną kogoś ciężkie choroby na które nie ma leku to niestety u takich szarlatanów nie znajdziemy stracimy mnóstwo pieniędzy a w najgorszym przypadku jeszcze się zadłużymy i wtedy to już w ogóle człowiek wpadnie w jeszcze gorsze (usunięte przez administratora) .

S.k

Jeżeli wolicie być naciagani na kasę przez czarodzieja to odpowiednie miejsce. Natomiast jeżeli szukacie wsparcia duchowego i spokoju myśli to lepiej te pieniądze wydać u dyplomowanego psychiatry . Pan Pawlak sprzedaje suplementy dla koni firmy "podkowa" w woreczkach strunowych i zaleca ich branie ludziom . I jeszcze bierze za te tabletki nie małe pieniądze

A. Q

Polecam pana Pawlaka ludziom którzy są mądrzy nie z książek i kościoła ale z duszy i serca.

Zostaw merytoryczną opinię o Aurus Krzysztof Pawlak - Saczyn

Aurus Krzysztof Pawlak