M-Dom

Kalisz

M-Dom

Opinie o M-Dom

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w M-Dom?

Wanda

Dawno nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w M-Dom w Kaliszu. Może wśród użytkowników forum znajdzie się jednak chętna osoba do podzielenia się swoim zdaniem na temat tego pracodawcy. Jak oceniacie tę firmę na tle innych, podobnych, z branży? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

@Wanda 29.03.2018 21:33

Pracuje tam kilka lat, jest ok najważniejsze ze dla nich piątek to dzien święty i zawsze jest wypłata Wiem ze szukają pracowników ale tylko z doświadczeniem z tego co wiem to cieśli szalunkowych

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy M-Dom?

Zadowolony

M-DOM w roku 2016/2017 budował nam dom Do stanu deweloperskiego, firma wykonała równierz projekt oraz zakończyła budowe odbiorami Bardzo fajna wspułpraca W przyszłym roku bede im zlecał budowe hali oraz biura Polecam

Ania

Witam Firma wykonywała budowe dużego i trudnego domu jako GW Polecam

kip

na pewno nie ma od nich nowych ofert odnośnie pracy...

Zostaw opinię o M-Dom - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Dom