Akadenia Wizerunku Publicznego ~Coloring~ Jolanta Chróścicka-Wnętrzak

Adres: Wojska Polskiego 29A, Słupsk

NIP: 8391792155 REGON: 770815237

Akadenia Wizerunku Publicznego ~Coloring~ Jolanta Chróścicka-Wnętrzak

Opinie o Akadenia Wizerunku Publicznego ~Coloring~ Jolanta Chróścicka-Wnętrzak

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Akadenia Wizerunku Publicznego ~Coloring~ Jolanta Chróścicka-Wnętrzak w miejscowości Słupsk? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe informacje. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

cool
@Administrator 11.01.2019 07:00

Działalność została zamknieta w kwietniu 2016 roku.

cool

Doradztwo wizerunku i trening umiejętności społecznych oparte o analizę kolorystyczną, analizę sylwetki i wywiad. Opracowania indywidualnej palety kolorów, księgi osobistego stylu. Nauka makijażu i pielegnacji cery. Dla firm szkolenia i treningi oraz opracowania wizerunku firmy (zasady identyfikacji firmy). Autorka publikacji na temat wizerunku (zwartych i prasowych). Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku, pracowała na różnych stanowiskach nadzoru pedagogicznego oraz nauczycielka na różnych etapach edukacji, nauczyciel konsultant. Certyfikowany trener ART-TZA i trener trenerów grupowych (Instytut Amity Warszawa), Menedżer Sportu (Organizacja i zarzadzanie sportem, AWF Poznań), Instruktor rekreacji i turystyki (AWF Warszawa), Doradca zawodowy i nauczyciel przedsiębiorczości (Uniwersytet Opolski i Wrocławski). Współpraca, w zakresie materiałów szkoleniowych i produktów dla klienta, z amerykańską firmą Beauty for all Seasons, Inc, obecnie Jenique.

Zostaw opinię o Akadenia Wizerunku Publicznego ~Coloring~ Jolanta Chróścicka-Wnętrzak - Słupsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akadenia Wizerunku Publicznego ~Coloring~ Jolanta Chróścicka-Wnętrzak