Opinie o Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski w Jaworzno

Czy w Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wojtek

Nie polecam. Robisz po 250h w miesiącu i nawet nie ubezpieczy cię od najniższej polskiej krajowej!!! Zamiast tego dostajesz pita z podstawą 160zl. Pozdrawiam wszystkich naiwnych pakowaczy i ladowaczy.

Olga
@Wojtek

no ale jak to możliwe? Podpisywałeś z nimi umowę? Jaki to typ umowy był? Jakoś ciężko mi w takie coś uwierzyć...

Wojtek Nowy wpis
@Olga

Jak to mozliwe ze firma działa bez licencji? Dlaczego kierowcy C+E to pakowacze ładowacze na umowach zlecenie pracują w Holandii? Dlaczego nie maja płaconej minimalnej stawki holenderskiej? Bo to jeden wielki wał.

Romek Nowy wpis
@Wojtek

Bystry jesteś , ciekawe na jakich zasadach ty działasz ???????? ( w Holandii )

Romek Nowy wpis

Pewnie z licencja dzialas

Romek

Ciekawi mnie dlaczego jakaś fałszywa gęba podszywa się pod Sławomira , nie masz odwagi napisać swojego prawdziwego imienia ??? Cis Cie boli ze chcesz negatywna opinie wystawić w imieniu kogoś innego ? Niestety wiemy już kim jesteś tak ze jest ok , ta osoba jest pokrzywdzona poprostu przez los i nie potrafi sama od siebie wystawic oceny, nic tylko żałować takich ludzi, co sobie nie mogą poradzić z własnymi problemami

Renata
@Romek

A kim Wy jesteście? Pytam serio, bo straszysz w imieniu jakiejś grupy, lecz nie wiadomo jakiej. Jesteś kierowcą, broniącym właściciela? Jeżeli jesteś drajwer, to wystaw własną ocenę, a nie straszysz innych.

@Renata

Najpierw pod Sławomir, teraz pod Renata ! I kto tu nie ma odwagi się przyznać kim jest??? Tylko Ci się wydaje ze jesteś bystra osoba ,i ze nikt się nie domyśli kim jesteś , ciekawe kto by wystawił opinie jeżeli najpierw dana osoba musiałaby się poddać weryfikacji z dokumentu tozszamosci zanim Doda opinie ???? nie rozumie tylko stwierdzenia „straszysz” i to jeszcze jakaś grupa,pisanie z Tobą to jak walka w błocie …… naprawdę szkoda mi na to czasu , pozdrawiam wszystkich

Grzegorz
@Romek

Kto się pod kogo poszywa? Przecież tu każdy może wystawić swoją opinię bez względu na wydźwięk. Ważne żeby była obiektywna. Pracujesz w tej firmie i możesz coś napisać o warunkach? Szczególnie o zarobkach bo to głównie by mnie zainteresowało.

@Romek

Kolego, jest tu jedna osoba poprostu która nie komentuje pod swoim prawdziwym imieniem, tylko podszywa się pod kogoś innego bo sama nie ma odwagi się ujawnić , a co do umowy to oczywiście ze to nie prawda , pozdrawiam

Aleksandra
@Romek

no dobra, ale skąd to wiesz że ktoś się pod kogoś podszywa/ złapaliście tą osobę bezpośrednio piszącą tu opinię czy jak?

@Aleksandra

Bardzo słabe podejście psychologiczne , ale idzie wszystko w dobrym kierunku he he, niestety nikt tu nie musi łapać nikogo za rękę , to są tylko i wyłącznie opinie , również nikt nikogo nie zastrasza , jaki sens by to miało , najważniejsze ze ta osoba wie kim jest i pod kogo się podszywa , i mam wielka nadzieje ze paskudnie się z tym czuje i ze kiedyś to samo wróci do tej osoby, - chociaz osobiście mysle ze już wróciła karma

@Grzegorz

O to chodzi ze właśnie podszyla się pod pracowników którzy nadal pracują i są zadowoleni , tylko ta osoba nie może sobie z tym poradzić

Irena
@Romek

Zauważ że to forum również dla przyszlych pracownikow firmy. Nikt nie musi się pod nikogo podszywać, skoro nie kojarzysz imienia :)

Gdybym chciał bez ogródek opisać sposób w jaki Piotr Ciesielski traktuje swoich "pracowników", kierowców którzy najczęściej jeżdżą bez umowy, to cała moja opinia zostałaby usunięta przez administratora. Wszystkie negatywne opinie na temat tego pana są jak najbardziej prawdziwe. Szkoda, że zapoznałem się z nimi tak późno, bo mógłbym zaoszczędzić dzięki temu trochę czasu i grosza. Jeśli się zastanawiasz nad podjęciem pracy u niego, to dobrze Ci radzę, daj sobie spokój, przynajmniej nie stracisz, bo z nim na pewno nic nie zyskasz.

Grzegorz
@Adam

Serio bez umowy? To na jakiej podstawie dostaje się wypłatę? Bo bez podkładki to może powiedzieć wszystko i ci nie zapłacić. Nie mówiąc już o niezapłaconych składkach. Dziwie się że jeszcze ktoś się na to zgadza.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Sławomir

Z przykrością muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie na temat tego pracodawcy. Trans Ciesielski po prostu (usunięte przez administratora) ludzi, obcina godziny, oskarża o spóźnienia mimo, że wydruki z tachografu mówią kompletnie co innego. Nie wiem za co Mateusz dostaje tyle pieniędzy, ale na pewno nie za pracę jako kierowca, bo za to możecie liczyć na maksymalnie 500 euro tygodniowo, nie więcej. Ty chyba lubisz się z szefem w jakiś holenderski sposób, co Mateusz? Przyznaj się! Za darmo nie dostałbyś od niego 1200 euro.

Mateusz Komorowski

Czytam te komentarze i oczom nie wierzę, pracuje w tej firmie od czerwca 2021r. Na samym początku rozmowy telefonicznej, zostałem poinformowany jak wygląda praca, jaka stawka godzinowa i oczywiście również była mowa o umowie zleceniu. Zgodziłem się na takie warunki i rozpocząłem pracę, nigdy ale to nigdy nie miałem opóźnienia w wypłacie, każda wypłata wpływa co tydzień w środę na konto. Dla zainteresowanych mogę udostępnić transakcję z każdego tygodnia odkąd tu pracuje. A opinie, które są tu wystawione oczywiście pochodzą od byłych już pracowników, szkoda tylko, że każdy jeden z Nich zapomniał napisać jakie problemy stwarzał. ( Karol: opicie się dwie godziny przed rozpoczęciem pracy, i stwierdzenie ze sie nie idzie do pracy. Damian: to samo, dwa dni pod rząd zero odzewu, wywalone na robotę po czym nagle wraca i chce pracować, Łukasz: zaczynanie pracy 2 godziny później niż planing bo mu się tak podoba, a kwestia mandatu to dlaczego szef ma płacić mandat za Ciebie ? On przekroczyl predkosc czy Ty ?!!) Właściciel Piotr jest bardzo dobrym pracodawcą, przede wszystkim traktuje Cię jak człowieka, a nie jak numerek w firmie. Bardzo dużo pomógł mi załatwić spraw w Holandii oczywiście poświęcaj na to swój prywatny czas. Proszę porównać sobie wszystkie oferty pracy na kierowcę w Holandii a później krytykować. Umowa zlecenie właśnie jest dlatego, by kierowca wypłatę brał dla siebie a nie połowę oddawał w podatkach. Wypłaty zawsze na poziomie 950-1200 euro tygodniowo ! Jeśli ktoś ma jakieś pytania i chce rzeczywiście zobaczyć moje wypłaty czy jakieś inne tematy to proszę zostawiać w komentarzu mail lub nr tel, możmy się spotkać i wszystko pokażę czarno na białym. Pozdrawiam Mateusz Komorowski !

Lukasz
@Mateusz Komorowski

Odniosę się do twojego komentarza na mój temat Mateusz. Nigdy nie zdarzyło się, abym wyjechał opóźniony, choćby o o minutę. Trans Ciesielski dość poważnie mija się z prawdą, on po prostu kłamie. Przed rozpoczęciem pracy obiecywał, że płaci za każdą godzinę od rozpoczęcia do zakończenia włącznie z pauzami. Niestety przy wypłacie okazuje się, że urywa 1,5h dziennie. To jest w porządku? A odnośnie mandatu, to powiedz mi dlaczego nie przekazał moich danych policji, żebym to ja zapłacił za ten mandat? Powiem Ci dlaczego. Po pierwsze dlatego, że to nie ja prowadziłem auto w czasie, kiedy zostało popełnione wykroczenie (14 października 2021 o godzinie 01h47, gdy ja zaczynałem pracę u niego tego dnia o 16h00 i mam na to wydruki z tachografu), a Ciesielski doskonale o tym wie i starał się obciążyć mnie swoim mandatem. A po drugie dlatego, że nie dostałem żadnej umowy, nawet umowy zlecenie i to jest standard w tej firmie. Nie wspomnę już o pretensjach, dlaczego w ogóle śmiem robić pauzy i dlaczego nie przeginam tacha, bo przecież w Holandii nie ma kontroli na drogach. Poza tym Trans Ciesielski nie ma żadnego swojego auta w Holandii, a wszystkie zestawy są holenderskiej firmy, dla której Ciesielski jest tylko pośrednikiem w znajdowaniu (usunięte przez administratora) z Polski. Niestety wszystkie złe opinie na temat kierowców, mają na celu jedynie postawić ich w złym świetle i wybielić firmę Trans Ciesielski. I nie opowiadaj o wypłatach rzędu 1200 euro na konto, bo to też jest wierutna bzdura, Ciesielski płaci gotówką, do rączki, żeby śladu nie było.

Lukasz

Tak jak piszą poprzednicy, Piotr Ciesielski nie ma żadnej własnej ciężarówki, jest wyłącznie pośrednikiem. Ja nie dostałem żadnej umowy, wszystko (usunięte przez administratora). Dodatkowo próbował obciążyć mnie swoim mandatem na 60 euro. W ogłoszeniu pisze o 13-15 euro netto płatnych od rozpoczęcia do zakończenia pracy, a przy rozliczeniu okazuje się, że odlicza po 1-1,5h dziennie na pauzy, a ponadto obcina godziny pracy (pracowałeś do 4:30, a powie ci, że pracowałeś do 3:00). W ogłoszeniach pisze, że praca łatwa i przyjemna, ale zapomniał napisać, że załadunki i rozładunki robisz sam, ręcznie. Dobrze, że ma firmę w Polsce, to smród będzie miał nie dość, że w Holandii, to jeszcze w Polsce.

Rafał
@Lukasz

Jakośc trzyma się mistrzów oni wiedza doskonale jaka iloś (usunięte przez administratora) wyprodukować aby dyrektor był dumny bhhahaha spi dawać od firmy

Damian

Szkoda, że dopiero teraz pojawiły się opinie na temat tej firmy. Wszystko zgodnie z prawdą jak napisał Karol. Ten „Pan” zatrudnia kierowców na umowe zlecenie, nie ma własnych samochodów, jedynie pośredniczy przy zatrudnieniu i zarabia na tym nie małe pieniądze. Przy zwolnieniu oczywiście brak mowy o jakiejkolwiek ostatniej wypłacie. Omijać szerokim łukiem !!!

Karol

Nie polecam! Ten pan nie ma ciężarówek, jest zwykłym pośrednikiem (usunięte przez administratora) Obiecał polską umowę o pracę a daje zlecenie. Kto by chciał jeździć w Holandii na polskiej umowie zlecenie? Omijać szerokim łukiem! Jak się zwolniłem problem z pieniędzmi. Dał mi do podpisania umowę jako pakowacz- ładowacz !!!

miko

proponuje sprawdzić firme w CEiDG).

miko

Firma kogucik-jak najdalej od takich(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski - Jaworzno

• Jak się pracuje w Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski?

Zobacz opinie na temat firmy Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski?

Ciesielski Piotr Trans-Ciesielski
  • Partyzantów 24 lok. 8