SMARTWAY

Kraków

Opinie o SMARTWAY

x

UWAGA NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY call center ( usunięte przez administratora ) co chwile zatrudnia nowe osoby, nikt tam nie pracuje dłużej niż 2 miesiące, ( usunięte przez administratora ) o tym, ze można dobrze zarobić poza tym nigdy nie wypłaca pieniędzy w terminie. Szkoda słów by opisać tego człowieka jaki jest( usunięte przez administratora ). Firma ta szuka chyba ( usunięte przez administratora ) co tu dużo mówić taniej siły roboczej.

Zostaw opinię o SMARTWAY - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMARTWAY