Opinie o Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet w Rokitnica-Kąty

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet w Rokitnica-Kąty

Joanna

Pan Tomasz wziął pieniądze na bramę w czerwcu i do dziś bramy nie mam . Codziennie wydzwania, że brama będzie jutro.. ciągle wymyśla jakieś problemy.... Nie polecam!!!

Niezadowolona Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dlaczego są usuwane negatywne opinie o tej firmie. ?? To jest jakaś kpina. Ten Pan pobiera zaliczki i znika.

Joanna Nowy wpis

Minęło 8 miesięcy od kiedy dałam panu Tomaszowi 5.500 zaliczki i zniknął , nie odbiera telefonu,a jeśli odbiera to zawsze mówi że będzie jutro...ten pan to porażka...

Co wchodzi w socjal Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet?

Joanna Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno

Jak szefostwo w Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet traktuje ludzi?

I oczywiście kolejny raz Pan Tomasz jest nieslowny. Ostatnio po poście wystawionym przeze mnie zadzwonił że odda mi pieniądze tylko żebym usunęła post powiedziałam że usunę ale po oddaniu kasy i niestety kolejny raz Pan (usunięte przez administratora) Proszę nie brać usług tego Pana bo to jest jakaś masakra nie dosyć że ciągle ma jakieś wymówki i przekłada terminy roboty to jeszcze później nie można kasy odzyskać za zaliczkę. Masakra

Ten facet to jest mocno chory na głowe bo przecież nikt normalny tak nie postępuje. Dziwi fakt, że już tak długo udaje mu się (usunięte przez administratora) ludzi i zawsze znajdzie się kolejna osoba, która da się oszukać. Ciekawe jak długo jeszcze ten (usunięte przez administratora) będzie w taki sposób funkcjonował !

Ten Pan jest (usunięte przez administratora) proszę nic od niego nie kupować bierze zaliczki i nic nie robi A później wymyśla bajki o chorobach albo cynkowni że kolejki masakra

Czy w Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Aga

Witam. Tak jak poprzednicy ostrzegam !.Pobrał zaliczkę, zabrał bramę do piaskowania i malowania w lipcu i tak sobie czekałam półtora miesiąca. Co dwa trzy dni telefonował, zmieniał termin, wymyślał kolejne trudności ( pomocnicy po weekendzie nie przyszli do pracy, prądu nie było w cynkowni, brama jest już zrobiona ale wróciła do poprawki :) ) itd... Po prawie dwóch miesiącach czekania pojechaliśmy do niego do domu i zmusiliśmy go do oddania naszej bramy. Oczywiście nie dość, że nie wyczyszczona i nie pomalowana ( chociaż twierdził przez telefon, że wszystko jest zrobione), to jeszcze pocięta i źle pospawana. Minęły dwa miesiące. Pewnie zobaczymy się z panem w sądzie, bo oczywiście zaliczki nie chce oddać.

@Aga

Witam. Tak jak Pani opisała sytuację mam tak samo. Za każdym razem jak miał przyjechać dzwonił do nas i mówił , ze są kolejki na cynkowni lub nie działa cynkownia. Powiem jedno Klientów (usunięte przez administratora) przez Pana wiadomo kogo jest więcej. Dotarłam do osoby ,która od 2 lat czeka na dokończenie ogrodzenia .Ten Pan niczego się nie boi a dalej (usunięte przez administratora) ludzi. Pobiera zaliczki i później człowiek czeka na swoje.

Aga
@Paula

Proponuję jak najszybciej zakończyć współpracę, nie dawać pieniędzy i nie wierzyć w żadne jego bajki. Mnie od tej pory udało się odzyskać 75 % zaliczki. Nie było łatwo niestety????.

Jak się pracuje z ludźmi z Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet?

Paula

Nie polecam. Mamy koniec sierpnia a ja nadal nie mam dokończonego ogrodzenia .Po wielkich bulach i nerwach Pan raczył wstawić mi przęsła. Stan wykonania jest słaby. Każde przęsło na inny wymiar masakra. Jeśli ktoś chce mieć fale Dunaju na ogrodzeniu to polecam tą firmę.

@Paula

Czyli ten Pan aktualnie z tym ogrodzeniem "działa"? Będzie Pani to reklamować lub jakoś podważać cenę za usługę?

@Maja

Na tą chwilę zrezygnowałam z usług Tego Pana. Stwierdziliśmy z mężem ,ze szkoda naszych nerw . Podpisaliśmy umowę z inna firma która podjęła się dokończenia ogrodzenia ,oraz poprawiła mi to co już było zrobione przez pana Tomasza.

Paula

Witam, ostrzegam przed firma Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U. Stal-Bet ze Strykowa. Właściciel firmy jest (usunięte przez administratora) ,krętaczem umie tylko barć zaliczki . Ostrzegam wszystkich przed ta firma .Nawet podpisanie umowy z tą firma nic nie daje co dwa dni zmienia termin przyjścia i dokończenie prac.

Natalia
@Paula

A dużo mu jeszcze zostało do dokończenia prac? Moze warto inną firmę poprosić o pomoc?

@Natalia

Pan Tomasz w każdy dzień co ma się pojawić z ogrodzeniem dzwoni i przekłada termin . Sam już gubi się w kłamstwach . Po światach wielkanocnych 2022 mówił ,ze ma już ogrodzenie po czym dzwoni i mówi ze się nie nadaje . Była podpisana umowa z tym Panem gdzie termin zakończeni prac sam podał 10.04.2022 jest maj a ja mam tylko wstawione słupki.

@Paula

No to ciekawa jestem jaki do dziś jest efekt prac?

Wioletta Wiśnik

Ostrzegam, żadnych umów z tą firmą. (usunięte przez administratora) Właściciel firmy, Pan Tomasz Miśkiewicz jest naciągaczem i (usunięte przez administratora) W październiku 2021r. pobrał zaliczkę na wykonanie ogrodzenia i bramy z terminem wykonania 7.11.2021r. Do dnia dzisiejszego nie pojawił się mimo wielokrotnych deklaracji i zmian terminów montażu do dziś ogrodzenia i bramy brak. Pieniądze z zaliczki wydał nie wiadomo na co, bo nasze ogrodzenie i brama nie powstały. Kłamie, kręci i broni się zmyślaniem niestworzonych historii, łącznie z dzwonieniem i innego numeru i podawaniem się za inna osobę! Zdecydowanie odradzam!

Natalia
@Wioletta Wiśnik

Jeśli nie doszło do wykonania usługi, to ma Pani prawo do odzyskania zaliczki. Próbowała Pani to gdzieś zgłaszać?

@Wioletta Wiśnik

Wczoraj czyli 3,5 miesiąca po ustalonym terminie ogrodzenie wraz z bramą zostały wykonane. Jeśli ktoś ma stalowe nerwy i czas, a terminy nie są dla niego istotne to Ok.

@Natalia

Jedynym wyjściem było wystąpienie na drogę sądową i taki miałam zamiar, ale finalnie ogrodzenie zostali zamontowane po miesiącach zwłoki????

@Wioletta Wiśnik

Rozumiem, że wszystko zostało dobrze wykonane po tym jak ktoś odczytał wrzuconą przez Panią opinię? Bo jeśli tak to nawet sprawnie reagują. ;) Skorzysta Pani jeszcze z ich usług czy już na pewno nie?

Iwona Piotrowska

Uwaga!!! Ten człowiek jest (usunięte przez administratora). Wpłaciłam zaliczkę na wykonanie bramy i ogrodzenia. Ogrodzenie miało być gotowe na koniec sierpnia 2020 r., mamy grudzień, nie mam ogrodzenia i nie mogę odzyskać swoich pieniędzy! Cięgle jestem zwodzona, wcześniej odkładany był termin rozpoczęcia prac, a teraz termin zwrotu zaliczki. Pan Tomasz jest kłamcą i krętaczem, pierwszy raz miałam do czynienia z taką osobą. W tym tygodniu wysyłam pismo do sądu z pozwem o zapłatę. Panie Tomaszu, nie tak się prowadzi firmę!

Iwona Piotrowska
@Iwona Piotrowska

Ogrodzenie powstało w kwietniu 2021 Jest ok.

Firma

Klient u Nas był na wiosnę i kupował stal. Teraz brak kontaktu. Nie warto mieć z nim do czynienia!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet - Rokitnica-Kąty

• Jak się pracuje w Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet?

Tomasz Miśkiewicz P.P.H.U.Stal-Bet
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 60
    95-011 Rokitnica-Kąty