Biton Zbrojarnia Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Biton Zbrojarnia Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biton Zbrojarnia Sp. z o.o.

stema pedax

firma prowadzona w bardzo rozsądny sposób..jak sie uda to sie uda a jak nie to pracownikom się odciągnie haha.Brak kompetencji(mimo dużego doświadczenia-podobno)kierownictwa,logicznego myslenia..ogulnie brak słów.Doprowadzili do tego że nie ma już niczego :)

Tomasz R - operator żurawia

NIE wypłacalna, NIE polecam -TOTALNA KLAPA!!! Jeżeli szukasz PRACODAWCY [usunięte przez admina] to właśnie Oni..... Tylko inspekcja pracy - na szczęście mam wszystkie listy obecności i podpisane godziny...

anonim

Firma nie wypłacalna, zarobki za 1500 brutto, reszta to lewizna do ręki, na umowie 8h dziennie a pracuje się powyżej 10h - ta różnica godzin za darmo. klimat w śród ludzi dobry zaś [usunięte przez admina] wymieniają ludzi jak skarpetki, brak szacunku do pracowników, stosowany przez nich rygor,[usunięte przez admina] i brak kultury sam się kiedyś na nich odbije. Ogólnie NIE POLECAM

Zostaw opinię o Biton Zbrojarnia Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biton Zbrojarnia Sp. z o.o.