Opinie o Nicram Instalacje Elektryczne Marcin Górny w Warszawa

counter
Ilona Nowy wpis

Witam wszystkich serdecznie. Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć Elektryk w Nicram Instalacje i czego oczekują od kandydatów? Ciężko się tego dowiedzieć z internetu, a nie jestem pewna, jakie mają wymagania i jaka jest ich oferta. Szczególnie pod kątem edukacji i tego, jakie certyfikaty trzeba posiadać.

anonim Nowy wpis

Synek Nowy wpis

Panie Wojtku pokazał pan elokwencję w swojej wypowiedzi szkoda że nie pokazywał pan zapału i pomysłów w pracy w której wykonywał Pan w firmie NICRAM. Chyba że mówimy o dzwonieniu do swojego TATUSIA z pytaniami co mam zrobić jak zrobić bo chyba jest Pan dorosłym człowiekiem i wie Pan dokładnie jakie miał pan powierzone obowiązki chyba że zwijanie siatki lub rozgarniecie piasku w wykopie wykracza poza Pana kompetencje. Prace niestety trzeba wykonywać a nie kręcić się z konta w kąt i myśleć że nikt tego nie zauważy niestety nieróbstwo widać na pierwszy rzut oka. Bo snucie intryg z własnym "TATUSIEM w stosunku do innych współpracowników to naprawdę nie fair i nie mówię tu o tych chamach żeby była jasność bo koledzy od łopaty mieli również dość nieróbstwa. A co do Marcina to wszystko może Pan powiedzieć ale nie to że dostawał pan pieniędzy na czas bo o ile się nie mylę to dostał Pan wypłatę 01.04.2021 o godzinie 23 mimo tego że wypłaty są 10 każdego miesiąca a że po stawce według mnie i tak nie adekwatnej do wykonywanej pracy bo za stanie nie powinien nic Pan dostać to jest niczyja wina tylko i wyłącznie Pańska. Kończąc ta zajmująca mój cenny czas wypowiedź pozdrawiam oraz życzę sukcesów w przyszłej pracy może znajdzie Pan pracę w której dobrze płacą za podpieranie łopaty. Pozdrawiam Łukasz "Synek"

Baca

Omijac ta firme z daleka bierze ludzi na 2 tygodnie wyrzuca niewyplaca i dalej sie oglasza na olxsie i nastepnych jeleni szuka

PRACOWNIK NICRAM Nowy wpis
@Baca

Jak ktoś jest Ogrem to tak sie konczy jego praca w tej firmie a omijać to można ciebie z daleka ukazujesz właśnie swoja wartość jako pracownik ..POZDRAWIAM i życzę sukcesów i większej wytrwałość w innej firmie....

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Nicram Instalacje Elektryczne Marcin Górny w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Nicram Instalacje Elektryczne Marcin Górny. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicram Instalacje Elektryczne Marcin Górny - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad