Opinie o Sitarsky Investments Tomasz Sitarek w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sitarsky Investments Tomasz Sitarek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sitarsky Investments Tomasz Sitarek o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sitarsky Investments Tomasz Sitarek w Sieradz

Czy w Sitarsky Investments Tomasz Sitarek pracuje się na open space?

Zadowolony Lublin Nowy wpis

Polecam firmę wykonywali u mnie usługę palowania 1 mw w 5 dni polecam. Pozdrowienia dla Roberta

Magda P Nowy wpis

Firma godna polecenia szybki kontakt z przedstawicielem szybki zwrot dotacji szybki czas realizacji polecam z calego serca

Instalacja Pv 1 mw Nowy wpis

Polecam firmę!!! Szczególnie panią Filipa bardzo dobry operator kafar. Wbijali ponad 100 pali dziennie aż miło popatrzeć.

Aplikowałeś do firmy Sitarsky Investments Tomasz Sitarek? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zielona Gora

Polecamy firme 100% Podpisaliśmy z firmą aneks 2 tyg temu otrzymali pozwolenie na budowę wiec od wiosny zaczynaja nam płacić. Dobry kontakt przez cały okres wyczekiwania na pozwolenia ale warto było czekać. A.R.

NIK

Polecam firme w 1000% Andrzej K.

Mały Lubuskie

Ja podpisałem z tą firma umowę na grunt. Dziś po prawie 1,5 roku z pewnością mogę polecić innym. Ps. Bardzo dobry kontakt już po podpisaniu umowy. Polecam innym. Czarek K.

Jola Pawlowa

Mogę tylko polecić innym nie zdecydowanym podpisaliśmy umowę 2 lata temu. Dziś zaczęły się prace budowlane wiec nasza emerytura się właśnie rozpoczęła. Pozdrawiamy i dziękujemy za dotrzymane słowo

Jan S.

Polecamy firmę !! Wydzierzawilismy ponad 10 ha bardzo dobry kontak przed i po podpisaniu umowy. Z tego co już wiemy napewno czekamy na pozwolenie na budowę. Warto byli czekać ,polecam Te firmę

Tomasz - Łask

Nie polecam - panele mało wydajne, produkują znacznie mniej niż mi obiecano, w słoneczne dni. Po rozeznaniu rynku krótka gwarancja w porównaniu do innych firm. Po zweryfikowaniu firmy okazuje się że to malutka firma a w ulotkach że lider rynku w PL. Okazało się że wystarczyło przed zakupem sprawdzić ich działalność. Nie jestem zadowolony pocieszam się tylko tym że było taniej :/

Tomasz łask
@Tomasz - Łask

Pan to chyba z konkurencji pisze. Małomiasteczkowe zachowanie typowe do tego regionu. U mnie zakładali solar edge plus panele longi Polecam zecydowanie te firmę bardzo dobra cena do jakości

Czy w Sitarsky Investments Tomasz Sitarek panuje luźna atmosfera?

Stefanek

Bardzo luźna atmosfera super praca w dobrym klimacie!

Jak szefostwo w Sitarsky Investments Tomasz Sitarek? Spoko traktują ludzi?

Spoko

Spoko

Stefanek

My wynajęliśmy firmie grunt i dokumenty spływają z gminy wiec napewno dzialaja . Czekamy z niecierpliwością na pierwszy czynsz

Mse

Chyba każdy wie czym wcześniej zajmował się pan właściciel? Więc dziwe się tym wszystkim super opiniom.????

Kt
@Mse

Czym?

Firma godna polecenia! Od pierwszego kontaktu z przedstawicielem poprzez podpisanie umowy na grunt. Bardzo dobry kontakt już po podpisaniu umowy wszystko wytłumaczą i sprawnością mogę stwierdzić ze działają po startach dokumentów które do nas spływają. Oby tak dalej bo już tylko czekam na pierwszy czynsz.

Henryk K.

Inwestor godny polecenia , bardzo dobry kontakt z firmą. Terminowi i słowni. Wydzierżawiłem firmie spory areał. Na wiosnę maja zacząć budowę farmy.

Remigiusz U.

Firma godna polecenia ! Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta.Fachowe doradztwo w temacie fotowoltaiki.Sprawny montaż przez młodą ekipę,oraz zalatwienie wszystkich formalności. Polecam !!

Niedoszly pracownik

Nie polecam! Tygodniami zwodza człowieka, że praca na pewno będzie po czym piszą SMS że jednak nie. Brak słów na takie wodzenie ludzi za nos i nie dotrzymywanie słowa... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien dotrzymać słowa lub wcześniej się określić jak wygląda sytuacja

@Niedoszly pracownik

Brak kompetencji skutkuje nieprofesjonalizmem wobec pracowników. Dobra "bajera" to bańka mydlana.

Kapitan klos
@Niedoszly pracownik

Hehe a co mieli dać roczną pensje , szampana i auto prezesa od tej demokracji się w główkach przewraca. Ja tez bym cie nie przyjął właśnie za to co piszesz. Ja pracuje od 3 lata i sobie chwale. Są wymagający ale może dlatego są tu gdzie są.

Stefan
@Kapitan klos

Trzy lata to dość długo żeby poznać dobrze firmę. Czy możesz podpowiedzieć jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i czy osoby bez doświadczenia zawodowego też mogą się starać o pracę? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Janek pomorskie

Dotacja wpłynęła !! Wielkie dzięki i polecam firme

Zbigniew B

Firma godna polecenia otrzymaliśmy na naszym polu warunki przyłączenia na wiosnę maja zacząć budowę i płacić dzierżawę. Warto było czekać 100% pozytywna firma.

Grzegorz

@Marian za co? to wasz szef?

Zostaw merytoryczną opinię o Sitarsky Investments Tomasz Sitarek - Sieradz

• Jak się pracuje w Sitarsky Investments Tomasz Sitarek?

Zobacz opinie na temat firmy Sitarsky Investments Tomasz Sitarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sitarsky Investments Tomasz Sitarek?

Sitarsky Investments Tomasz Sitarek
4.9/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Armii Krajowej 24B
    98-200 Sieradz