Tama Polska Sp. z o.o.

Sieradz

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Tama Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tama Polska Sp. z o.o.

kozak

kasa może ok, bardziej ludzie psują prace

to sem ja

Praca do lekkich nie należy ale wynagrodzenie z dodatkami premią jest całkiem korzystne normalne nikt za siedzenie ci nie zapłaci .organizują Family Day imprezę świąteczną dla pracowników są paczki na święta ogólnie firma jest ok.

Parabole
@to sem ja 09.03.2018 09:04

Jak wyglądają zarobki i jakie są premie? Jak ludzi i atmosfera

nikt

firma dba o pracowników niestety kadra zarządzająca zakładem w Świdnicy lubi wazeliniarzy i lizusów krótko pracujących i dlatego to oni są awansowani a ludzie ze stażem i doświadczeniem dalej zapieprzają na produkcji. Tama ma jasną ścieżkę kariery od pracownika do szefa trzeba przejść każdy szczebelek ale w Świdnicy lubią to obejść

kozak

lipa, nie polecam elo

Dax
@kozak 25.02.2018 15:44

Dlaczego lipa? Jakie są zarobki dla kogoś nowo przyjętego? Oraz jakie są premie

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Sieradz.

bartek

a to nie można jakiejś klimatyzacji po prostu zamontować albo po prostu pogadać z szefem? na dobrą sprawę jak ci gorąco to zwykły wiatrak sobie zamontuj na swoim stanowisku pracy, do kreatywnych i sprytnych świat należy przyjacielu, nie ma co narzekać.

polewa

rozwiązania dla rolnictwa to może oferują-ale na razie nie mają rozwiązania na upał na hali

Max

Z tego co wiem, to firma ma siedzibę w Sieradzu i zakład produkcyjny w Świdnicy. Mało jest opinii o firmie, bo jest mała rotacja. Na początku jak Tama kupiła ten zakład, wszyscy myśleli, że zwolnią ludzi, a w rezultacie pracuje 3 razy więcej niż na początku. Płacą dobrze, socjal wysoki, to jest mało rotacji i trudno się dostać do pracy.

Zostaw opinię o Tama Polska Sp. z o.o. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tama Polska Sp. z o.o.