Tama Polska Sp. z o.o.

Sieradz

Opinie o Tama Polska Sp. z o.o.

bartek

a to nie można jakiejś klimatyzacji po prostu zamontować albo po prostu pogadać z szefem? na dobrą sprawę jak ci gorąco to zwykły wiatrak sobie zamontuj na swoim stanowisku pracy, do kreatywnych i sprytnych świat należy przyjacielu, nie ma co narzekać.

polewa

rozwiązania dla rolnictwa to może oferują-ale na razie nie mają rozwiązania na upał na hali

Max

Z tego co wiem, to firma ma siedzibę w Sieradzu i zakład produkcyjny w Świdnicy. Mało jest opinii o firmie, bo jest mała rotacja. Na początku jak Tama kupiła ten zakład, wszyscy myśleli, że zwolnią ludzi, a w rezultacie pracuje 3 razy więcej niż na początku. Płacą dobrze, socjal wysoki, to jest mało rotacji i trudno się dostać do pracy.

Zostaw opinię o Tama Polska Sp. z o.o. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tama Polska Sp. z o.o.