Mawo Technology S Manicki M Wojtasik Sp.j.

Zduńska wola

Opinie o Mawo Technology S Manicki M Wojtasik Sp.j.

Andrzej

Brak szacunku dla pracowników. Małolatki tam rządzą i pomiatają starszych i młodych.

Michał

Odradzam ,pracowałem tam firma to bagno pod ładną przykrywką ,osoby nadzorujące produkcją bez kompetencji o ile jeszcze syn szefa jest w miarę ok to jego szwagier to kompletny idiota udaje jak by wszystkie rozumy zjadł .Brak szacunku właściciele uważają że pracownicy to jakieś bydło i idioci którymi można pominąć i im ubliżać ,zarobki bardzo marne.Od kilku miesięcy pracuje w Plastem ,traktują tu ludzi z nalyżytym im szacunkiem i zrozumieniem,w firmie między pracownikami super atmosfera zarobki chyba jedne z najlepszych w rejonie

dred

Całkiem spoko

były pracownik

pracowałem nie długo ale zdążyłem sie napatrzeć ,i nikomu nie polecam bo to bagno. patrzą tylko jak zrobić w h..ja pracownika ,za nadgodziny kasa pod stołem ,niby 50% ale co stego nie mamy od tego odprowadzanych składek emerytalnych ,amemerytury są kapitałowe,za urlop czy zwolnienie należy się średnia z ostatnich trzech miesiecy ,a tu lipa szefu do kieszeni wkłada i jest zadowolony,fundusz socjalny (urlopowy) ja nie zdążyłem doczekać ale podobno nie ma,a to ściema powyżej dwudziestu pełnych etatów musi być utwożony,na pokaz filmy nagrywane i pozory a żeczywistość to traktowanie pracowników jak w Chinach

Anonim

Do bani jak u każdego prywaciaka. Gonitwa za ilością, bo sprzedaż musi być.

mihau

IpMan
@mihau 20.05.2015 10:00
Pracowałem tam półtora roku, wrażenia ogólne dobre. Czasami nerwowo ale da się wytrzymać. Zarobki i atmosfera w pracy ok....

a na jakim stanowisku pracowałeś ? i ile realnie można zarobić ? praca zmianowa czy normalna , ile godzin i w które dni

Zostaw opinię o Mawo Technology S Manicki M Wojtasik Sp.j. - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawo Technology S Manicki M Wojtasik Sp.j.