TJ Marketing
3 339 68 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy w obrębie jednego działu w TJ Marketing są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Zuza Nowy wpis

Jak kros nie ma predyspozycji do tego rodzaju pracy to nie powinien tu pracować.

Gutek Nowy wpis

Czy warto aplikować? Podpowiedzcie coś więcej jak się pracuje?

Edyta

Dawno nie było żadnych wypowiedzi na temat firmy TJ Marketing. Czy nadal firma prowadzi rekrutacje na te stanowiska, o których wcześniej było wspomniane. Opiszecie dokładnie na czym polega ta praca? Jest to marketing bezpośredni?

leaderprogramkupa Nowy wpis
@Edyta

tutaj są opinie https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,981007

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maras

Omg... So true. Trafione w sedno

ccc

100 % PRAWDA !!!

elżbieta

Nie wiem czego się spodziewacie po pracy w akwizycji wiadomo, że aby zarobić trzeba kogoś do czegoś przekonać i kropka

dzwonek

Dawno dawno temu pracowałem w tej firmie ponad rok (aż sam się dziwie co ja robiłem tam tak długo) i powiem tak: większość z tych opinie, które są tu napisane są niestety prawdziwe - w skrócie: - akwizycja po domach i to najlepiej w tych najbardziej patologicznych miejscach, gdzie łatwo znaleźć naiwnych ludzi. - codzienne pranie mózgu, wmawianie możliwości zarobków/awansów/kariery. Czy tzw. meetingi, pseudo-szkolenia i klaskanie każdemu za byle co ( o triumfalnym uderzaniu w dzwonek po 10 godzinach łażenia po klatkach bo udało się podpisać 2 umowy z patologią 100 km od biura nie wspomnę..) - pieniądze (nie mówiąc o kosztach własnych) po prostu niegodne takiej pracy - przyjmą każdego "żołnierza" - dosłownie, nie ryzykując niczym i nie ponosząc żadnych kosztów. - nie nazwałbym nawet tego pracą.. Mimo tych wszystkich(a nawet nie bo jest ich dużo więcej) brutalnych MINUSÓW ja osobiście znalazłem jeden PLUS. Mianowicie po takiej szkole życia (jeśli ktoś wytrzyma i uda mu się parę groszy zarobić) jeśli ktoś spróbuje swoich sił w prawdziwym handlu to będzie mu o wiele łatwiej.. Bo jeśli potrafisz sprzedawać taki kit jak wciska TJ MARKETING dalej, to będziesz potrafił sprzedać wszystko.. Na koniec ODRADZAM SZCZERZE podejmowanie współpracy z tą pseudo-firmą. Szkoda waszego czasu i godności. Jest wiele innych firm oferujących normalne warunki, bezpieczne pieniądze i zdrową atmosferę w normalnych godzinach pracy.

Tak7Nie

Woony17

Na rozmowie dowiadujesz się że mają wolne miejsca na różne stanowiska a to na jakie Ty trafisz zależy od tego jak przejdziesz szkolenie i testy! Śmiech na sali! Za kogo oni mają ludzi? Za idiotów?

Obcy000

Nie piszą jasno że to akwizycja czy coś w tym stylu bo wiadomo że nikt by im na takie ogłoszenie nie odpowiedział ale chociaż na rozmowie mogliby nie ściemniać! Byłam parę lat temu w tym samym miejscu na rozmowie, podobnej do tej jak tydzień temu. Nie pamiętam nazwy tamtej firmy ale domyślam się że zajmowała się tym samym bo rozmowa przebiegała podobnie i zmierzała do tego samego. Może zmieniają nazwę co jakiś czas żeby nie kojarzyć ich ciągle z czymś negatywnym...

Antyurzędnik

mimo to nie warto nawet jesli komus to odpowiada

w.w.f.

proponuje jak przychodzicie na rozmowę spytać się o kilka rzeczy a mianowicie: - czy jak będę jeździł w teren po za Wrocław czy ja płace za podróż czy pracodawca? - czy to jest chodzenie po klatkach lub domkach( akwizycja)? -czy wynagrodzenie jest od ilości sprzedaży czy jest podstawa? Myślę że te kilka pytań wystarczy żeby zdecydować czy tak naprawdę chcecie w takiej pracy pracować , chyba ze odpowiedza wymijająco , po przecież kazde pytanie to negatyw ktory odwracaja według schematu. NIE RADZE :)

Monika 24 lat

Ja wytrzymałam 4 miesiące.Dlaczego? 1.W biurze musisz byc na 11 latanie po klatkach trwa do 21 czyli zanim wrocilismy byla 22.30-23 w domu bylam kolo 12 w nocy ( jak zrobilam 2-4 umow to git, bywalo tez 0 czyli za caly dzin 0 zl 2.Ludzie niektorzy sa wyrozumiali ale wiekszosz potrafi obrazac lub wyzywac od naciagaczy w firmie niby oni sobie to obracaja w zart ale ja na dluzsza mete w koncu poczulam sie jak naciagacz 3.Za wszelkie dojazdy placisz sam czasami to ok 15 zl dziennie 4.Moznatrafic na wariata ja np trafilam nie raz na pijanego goscia ktory mnie wrecz sam zapraszal do siebie 5.Umowa o dzielo, zero ubezpieczenia tak na prawde wielkie nic 6.Nie wszystkie umowy podpisane sa wyplacane bo np ktos moze zadzwonic i zrezygnowac lub podal zl nr konta jedna cyfra np nie kazdy bankwchodzi w gre 7.Moglabym wymueniac dlugo...po za tym po pewnym czasie spostrzeglam ze tam szukaja naiwniakow, po prostu sztuka ubuerania zdan w inne slowa doprowadza do tego ze ktos przejmuje nad nami kontrole, bardzo wiele tam jest niejasnych spraw, dziwna firma pierwszy raz sie spotkalam z czyms takim...

Madd

W TJ pracoawłam jakieś 2-3 lata temu i to prawda - zwykła akwizycja i bieganie po domach (np. Opole, Kluczbork, rzadko Wrocław), sporo osób wtedy rezygnowało, część rzeczywiście zacisnęła zęby i otwiera swoje biura. Co ciekawe, natrafiłam na podobną rekrutację. Firma znajduje się na Ofiar Oświęcimskich 19, schemat rekrutacji jest identyczny, a nazwa firmy to : DTP U Mediaservice International, czy coś w tym stylu. Dodatkowo część odób z TJ Marketing również się tam kręciła...

rs

wszystko, co pisze AGA jest prawdą, na tacy Wam pisze jak jest. Ja jeszcze dodam coś od siebie - kiedy tam wpadłam do nich pracować, to na początku nawet nie zraziło mnie to łażenie 10 godzin dziennie, zarabianie 45zł (tam z 90zł było brutto) za podpisana umowę z klientem (zdarzały się w porywach 1 - 2 dziennie; ale było tak, że przez cały tydzień podpisało się maks 2; chociaż obiecywali, że z czasem będzie lepiej). Tego się nawet spodziewałam trochę, że na początku będzie ciężko, choć zraziło mnie to, że nie ma żadnej podstawy za samo chodzenie przez ten cały dzień. Oczywiście pranie mózgu na full :) ALE NAJGORSZE, najgorsza była atmosfera. Nie wiem, co oni rozumieli przez twierdzenia, że jest tam "luzowo, przyjaźnie, miło". Luzowo - to chyba na full puszczona jakaś muzyka w stylu techno w biurze? Nie mogłam myśli zebrać, wszyscy do siebie krzyczeli, żeby przekrzyczeć ten hałas. Ale ok, może ktoś lubi, może ja się nie znam. Ale po prawdzie czarę goryczy przelały wiecznie seksistowskie, homofobiczne i rasistowskie teksty ludzi. Na pierwszym dniu szkolenia wysłuchałam bardzo mocno niewybrednych homofobicznych żartów ludzi, którzy mnie "szkolili" na temat innego pracownika (już nie wiem, czy byłego, czy aktualnego, nieważne). Rasistowskich żartów tez nie brakło. Plus osoby, które mnie szkoliły (dwóch facetów) było tak okropnie seksistowskich, że nie dawałam rady. Weź się czegoś naucz, jak każdy z możliwych przykładów "z życia" to żarty z kobiet, często z tanim, seksualnym podtekstem. Być może innym to nie przeszkadza, ale miałam dość wysłuchiwania tego, bo czułam się po prostu poniżana, a moje uwagi na ten temat były zbywane śmieszkami i chichotami... Skoro ktoś chce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po 10-12 godzin dziennie (polecam tak chodzić po kamienicach bez wind...) za marne grosze i brylować wśród takich ludzi, to zapraszam do tego miejsca...

aga

Poprzedni wpis to chyba jakiś żart. Arena międzynarodowa?????. Praca polega na chodzeniu od domu do domu. Ktoś tu sobie robi jaja.

anadol

TJ Marketing specjalizuje się głównie w marketingu bezpośrednim. Zajmują się oni reprezentowaniem klientów biznesowych zarówno na własnym podwórku jak i na arenie miedzynarodowej. Docierają też do klientów indywidualnych. Ogólnie to pomagają rozwinąć się firmie w dosyć szybkim tempie poprzez kontakt face to face

@anadol

Prawie spadłam z krzesła! Że też ktoś TAK może określać AKWIZYCJĘ OD DOMU DO DOMU...

marsjanin

ale z tego co wiem to oni również mają call center i możliwość sprzedaży telefonicznej, a ja już zjadłam zęby na call centerach, tylko kwestia ile tam płacą podstawy netto i ile procent prowizji od pozyskanego kontraktu jest? nie ukrywam że z moim stażem przebieram w ofertach io chcę sobie porównać i zobaczyć gdzie lepiej iść, to jak z tymi stawkami?

jasss

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!! ZWYKŁA AKWIZYCJA I TYLE, MYDLENIE OCZU. NAMAWIANIE STARSZYCH LUDZI NA PODPISANIE JAKIŚ UMÓW, NIE PODPISZESZ UMOWY NIE MASZ HAJSU. POŻAL SIĘ BOŻE MENADŻER CHWALI SIĘ ŻE ZARABIA PO 5 KOŁA TYGODNIOWO A W TEREN JEŹDZI BUSEM I KAŻE NAWET 2 ZŁ ZA BILET CI ODDAĆ. LUDZIE KTÓRZY TAM PRACUJĄ MAJĄ WYPRANY MÓZG, NAOPOWIADALI IM ŻE TROCHĘ POPRACUJĄ I DOSTANĄ WŁASNE BIURO. HAHAHAHHA OGÓLNIE BEKA Z NICH

aga

Odradzam wszystkim. Sprawdzone mechanizmy manipulowania pracownikami. Każdemu oczywiście na osobności mówią jaki jest świetny i, że ma niesamowite możliwości, że musi teraz tyrać, później będzie żył jak lord. Szukają naiwniaków, którzy pracują na szefa, pozory przyjaźni, wszystko przemyślane zgodnie ze sprawdzoną strategią. Kto się wcześniej ocknie odchodzi, inni odchodzą , gdy nie starcza im już sił na latanie po polach, wsiach i klatkach. Pozory luksusu, który ma przyciągać nowo zatrudnianych, eleganckie garnitury, sukienki i zjazdy coroczne w najelegantszych hotelach. To przemyślana strategia, która ma mówić: ciebie też na to będzie stać. No jeszcze nie teraz, ale za niedługo. Teraz biegaj po osiedlu. Zero prywatnego życia , odciąganie od rodziny, niby że na firmę możesz liczyć. Cyrk zaczyna się kiedy mówisz, ze odchodzisz, a rzeczywiście jesteś niezły. Nie wiem jak, firma w której pracuje się po 12 godzin dziennie, plus soboty, firma w której pracujący pokrywają sobie koszty tripa, gdzie nie ma żadnego ubezpieczenia, gdzie zarobki nie odzwierciedlają włożonego czasu pracy jeszcze utrzymała się na rynku i nikt nie zainteresował się tym interesem. Jak bardzo trzeba być dobrym w manipulowaniu ludźmi.

aga

Witaj Graza, gdyby było mi do śmiechu, to bym się pewnie po przeczytaniu Twojego posta uśmiechnęła. Jesteś kimś z firmy. Jakim pakietem socjalnym dysponujecie, wiesz najlepiej i możesz go tu przedstawić, żeby był ,,zachętą" dla szukających pracy.Swoim tekstem właśnie potwierdziłaś opisywane wyżej mechanizmy manipulowania ludźmi.,,Idziesz na pół roku, potem rzucasz i bierzesz się za własną firmę." Patrz, jakie to proste,że też nikt na to nie wpadł. Przez pół roku pracy w waszej firmie można zarobić na przeżycie, a nie na własną firmę.Niestety tekstami o własnej firmie, stuprocentowym wysiłku dla stuprocentowego sukcesu, biciem braw dla najlepszych, podkręcaniem atmosfery i hajsem, mącicie młodym ludziom w głowach. Co do szkoleń,to nie przeceniajmy ich wartości, dla nich nie warto pracować przez pół roku.Jeśli ktoś ma głowę na karku niech lepiej poszuka innej pracy.

fubu

nie polecam, jak ktos szuka pracy na serio, to tu jej nie znajdzie. Firma z takim czymś to jedyna firma na świecie, ale na rozmowie zero konkretów jak to się odbywa itd itd, wydaje mi się ze rekruterzy sciemniają. Mało tego, jesli nie stac Cię na garnitur za 1000 zł i perfumę za 400 zł nie idz tam, bo bedziesz sie dziwnie czuł wsród ludzi z błyszczacymi garniakami i butami za 500 zł. To nie dla mnie, ponadto liżą na rozmowie za bardzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kandydatom.

aga

Firma to typowy przykład prania mózgów młodym ludziom, hasło,,pracujesz na swój sukces" ma się nijak do rzeczywistości. Częściej funkcjonuje hasło ,,nie zrobiłeś wyniku, idziesz do pracy w sobotę". Praca właściwie przez cały dzień i tydzień, absolutnie nie dla osób posiadających rodzinę. Zarobki nieadekwatne do włożonej pracy. Najpierw ci mówią jak wspaniale rokujesz, jakie pokładają w tobie nadzieję i, że wkrótce założysz własną firmę. Są na tyle przekonujący,że młodzi, wrażliwi, ambitni ludzie się na to łapią. Potem albo ich z dnia na dzień wywalają, albo sami rezygnują, bo mają dość chodzenia na deszczu i śniegu do godz. 21. Szefowie nie zastanawiają się już wtedy nad złamaną psychiką człowieka. Plusy: szkolenia, wiedza na temat technik manipulacji rozmówcą, atmosfera. Forum nierzetelne, wystarczy prześledzić wpisy ,,anonima".

sadako

Bardzo ciesze sie ze trafilam na te opinie przed pojsciem na rozmowe do do tej pseudo- firmy... Bylo dokladnie tak jak pisaliscie- mila rozmowa, wrecz przyslowiowe "lizanie d**y" i wyszlo szydlo z worka. Powiedzieli ze odezwa sie po 16 i faktcznie pani milym glosikiem oswiadczyla mi ze zapraszaja na drugi etap. Ozywiscie odmowilam od razu gdyz po tym odstawionym cyrku z szefuniem wyperfumowanym tak jakby wpadl do beczki pelnej perfum. Sskoda zachodu a akwizycja dla wiekszosci nas, mlodych ludzi to brak perspektyw i szansy na rozwoj. Lepiej odpuscic sobie ta Szemrana firemke od siedmiu bolesci...

sadako111

Bardzo dobrze, że poczytałam Wasz eopinie, gdyż było dokłądnie tak, jak opisywaliscie. Rozmowa w porządku itp,ludzi emili itd. Rozmawiałam z Panem (usunięte przez administratora) , bodajże właścicielem tejże firmy i niestety oczekiwałam czegoś innego. Odpowiedziałm na ich ogłoszenie jako "office manager" a nie akwizytor (czy cholera wie jak to sie inaczej zwie) ale nie miało to nic wspólnego z pracą w biurze. Po I etapie, zadzwonili po 16-tej, że przyjęli mnie na II etap, ale podziękowałam.

Debson

Pracowałem w TJ Marketing 5 lat temu , jako 21 latek bez doświadczenia miałem problem ze znalezieniem pracy. Zatrudniłem się w TJ-cie pracowałem niecały rok i zrezygnowałem. Zaraz potem zobaczyłem że nauczyli mnie wiele przydatnych umiejętności handlowych, technik manipulacji, pewności siebie w zyciu prywatnym i zawodowym. Teraz mając 26 lat wróciłem i widzę że ludzie z którymi zaczynałem wtedy mają wielkie biura w Warszawie , Katowicach, Łodzi itd. ponad 10 osób. Jeżdżą tłustymi furami, budują chaty i maja gruby sos. Teraz pluję sobie w brodę że wtedy wymiękłem.

lola

pracowałam tam i przedstawiciele w pierwszy dzień wszystko stawiają tramwaje jedzenie itp. a później samemu trzeba kupować bilety i za wszystko sie płaci w jeden dzień przeważnie ma sie tylko jednego klienta a musisz odwiedzić aż 100 mieszkań i to jest minimalna liczba.

TakNie

Witam pracowałem tam aż 2,5 tyg i potwierdzam słowa człowieka o nicku "jam" napisał całą prawde. nie dajcie sie nabrać na ich piekne obietnice.... normalny przedstawiciel handlowy dostaje podstawe+prowizje i zwrot kosztów lub pojazd służbowy-tak jest wszędzie ALE NIE W TJ MARKETING fakt ze za umowe dostałem juz kase(marne 180zł a obiecywali 400zł podstawy tyg plus umowy) straciłem przez nich kupe kasy na dojazdy (mam do wrocławia 82km) i jestem ciekaw czy po mym odejściu specjalnie nie(usunięte przez administratora) mi kolejnej umowy którą podpisałem w Bielawie... ogólnie firma z fajną ekipą ale działająca na chorej umysłowo polityce... ludzie to jedyny pozytyw w tej firmie reszta to SAME negatywy. Serdecznie odradzam wysyłanie tam CV...

debson
@Były pracownik

Ziomek to teraz powiedz ile dostaje się za podpisanie umowy :) podejrzewam ze byłeś cienki i poleciałeś a teraz się mścisz

misiu

Jeśli chcesz być ( usunięte przez administratora ) biegać jak domokrążca to polecam tj marketing!!! Sprzedajesz tv i neta dla dużej firmy za połowę tego co ona oferuje bezpośrednio i ot cała wielka tajemnica wyzysku tj marketing ujawniona heh

Tommo

A to wszystko pewnie zaczęło się od tego, że pracownicy pozwolili sobie tak podejść do tematu - trzeba było nie płacić za paliwo, bo teraz to się okazuje, że to standard w firmie. Także jesteście sobie winni...

bobik

Część ludzi wypowiadających się tu kompletnie ściemnia i nie wiem po co skoro to ma być forum rzetelnie informujące o tym jak się tam pracuje. Ostatnia opinia Pana (Pani?) ''Jam'' jest bardzo sensowna i proszę się nią kierować, natomiast jeśli czytam opinie wyżej kogoś takiego jak ''były pracownik'' to śmiech mnie ogarnia. ''pracowałam tam 3 miesiące...podpisywałam po 15 umów tygodniowo, raz przyszłam z zerem...'' Hahahaha koleżanko, gdybyś podpisywała tam 15 umów tygodniowo to byś zarabiała 6 tys. zł i z pewnością byś tam nadal pracowała (wtedy to byś mogła taksówką w teren jeździć)- tyle to tam asystent managera nawet nie zarabia, więc po co takie ściemy walić? Problem polega na: (usunięte przez administratora) 2. Sam płacisz za paliwo co jest absurdem 3. Prawie połowę kasy zarobionej musisz inwestować w paliwo, obiady na mieście, ubrania (trzeba porządnie wyglądać). 4. Praca od 11 do godziny 20 lub nawet 22 przez 5 dni w tygodniu plus czasami soboty na kilka godzin a zarobki (realne) 1600-2000 zł. są kompletnie nieadekwatne do wkładu w pracę. Plusy są takie, że pracują (pracowali nie wiem jak jest teraz) fajni ludzie i można się trochę od nich nauczyć.

Jam

Pracę w TJ bardzo odradzam. Zaczyna się od niewinnej rozmowy kwalifikacyjnej, w super atmosferze z poczuciem profesjonalizmu. Następnie dzwonią żeby powiedzieć że zakwalifikowali cie na "dzień otwarty" który polega na tym że idziesz z jednym z pracowników (nie wiedząc o tym że to ten sam level co tobie proponują) na kawę i tam gadają ci o charakterystyce, strukturze, rozwoju, kasie - generalnie mydląc ci oczy. Jak na kawie nie odpadniesz to biorą cię w "teren" czytaj pakują cię do auta i jedziesz w nieznane, odwiedzać z kimś klatki schodowe wciskając internet. Zazwyczaj ciężko wtedy z odwrotem bo wyjazd jest zazwyczaj poza Wrocław i cięzko jest wrócić. Wieczorem wraca się do biura, gdzie dają ci "test" o którym już pracownik zdążył ci powiedzieć na tyle dużo że "zdajesz" go z łatwością. Po teście manager albo asystent zaprasza cię do gabinetu i mówi że masz te pracę a dnia następnego zaczynasz szkolenie. "Szkolenie" to 6 dni bezpłatnej straty czasu, nie licząc codziennych półgodzinnych wykładów które sie mogą przydać. Resztę czasu czyli dziennie jakieś 10 godzin spędzasz w terenie "ucząc się". Po 6 dniach dostajesz pozwolenie na sprzedaż i chodzisz samemu. Wypłata jest prowizyjna, od umów które przejdą weryfikację wiec zdarza się że podpiszesz 6 umów (czytaj ok 600 zeta) w tygodniu a kasę dostajesz za 2. I tak jest cały czas w kółko, potem kuszą rozwojem, awansem itd. Bardzo dużo nacisku psychologicznego, prania mózgu itd. Serdecznie odradzam.

Tak3Nie

Zostaw opinię o TJ Marketing - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie