BRENEN POLSKA

Sieradz

Opinie o BRENEN POLSKA

Sylwek

Opinie są tak zróżnicowane, a więc co tam się robi i jakie są funkcje pracowników? Firma miała dać spore zatrudnienie gminie Warta i co? Jakie zarobki i atmosfera na firmie? Dużo pytań, ale opinie są w Warcie negatywne. Może szczera odpowiedź?

Były Pracownik
@Sylwek 15.11.2017 22:16

Prawda co mówią i to nie tylko w Warcie, proszę zapytać ilu Handlowców pracuje u nich dłużej niż chociaż 2lata. Tak jak ktoś wcześniej napisał "może i mają perspektywy" moim zdaniem maja bardzo duże perspektywy ale właśnie ale, nie potrafią się w żaden sensowny sposób przebić na rynku, na bardzo niskim poziomie mają marketing. (usunięte przez administratora)Powodzenia

Edi

Cały czas wisi ogłoszenie o pracę na przedstawiciela, ciekawe czemu nikogo nie znaleźli ?! Z tego co wiadomo każdy handlowiec pracuje parę miesiecy złapie kontakty i co? ucieka do konkurencji gdzie ceny i warunki są bardziej atrakcyjniejsze dla klienta.

darek

Nikt u nich nie chce już pracować....

Zenon

Koszenie grabienie liści cała produkcja cały czas

tadek2

praca dla handlowca to lipa nie chce mi się rozpisywać jak ktoś chce to niech jedzie do Warty jeśli czuje że "warto". zbiorą kontakty i heja.

Lexus

Mam pytanie. Czy pracownicy produkcji dalej muszą obowiązkowo jeździc do strzyżenia trawy i innych prac na prywatnym placu przy domu właściciela firmy? Ktoś może odpowiedzieć ? Dzięki

przemo
@Lexus 17.10.2017 23:40

Muszą podobno robić za ogrodnika.

Może ta firma nie jest odpowiednim miejscem pracy dla niektórych osób? Pracuję tu i znam różne sytuacje , wiem że niektórzy sądzili iż dobre udawanie pracy zawsze przejdzie. Niestety nikt za nikogo nie pracuje!

stan
@Pracownik 16.10.2017 22:27

Jaka płaca taka praca podobno tak mówią....

Remik

BRENEN POLSKA to spoko, nowoczesna firma, polecam.

uciekinier

Praca i płaca bardzo słaba. Sporo ludzi już uciekło z Brenena.

Marek

Brak konkretów Opinie podzielone ale nie warto

Pan M.

Brak jakiegokolwiek i szczerej rozmowy, informacje uzyskuje się tylko i wyłącznie takie jakie oni chcą, niestety na trudniejsze pytania odpowiedź jest omijająca. Z szefem brak jakiejkolwiek rozmowy, wiecznie zajety, może i mają perspektywy ale brak konkretów. (usunięte przez administratora)

Rysiek

Niektórzy przesadzają z tym narzekaniem. Jak firma chce zatrudnić pracownika to normalnie podaje wszystkie informacje, nie robi z tego tajemnicy. Podpisujemy umowę jak mamy jasne i czytelne zapisy, to cała filozofia. Nie zwalajmy na innych naszych błędów.

Benedykt

Rotacja w firmach to nic szczególnego. Ludzie zmieniają firmy szukając dobrych zarobków i to cała filozofia. Taki brak przywiązania prezentuje również pracodawca.

Zuzanna

@pracownik a co w takim razie Tobie osobiście podoba się w pracy w BRENEN POLSKA? To bardzo ciekawa opinia - przeciwstawna do wielu, które pojawiły się ostatnio na forum. Tym bardziej warto, abyś rozwinął myśl. Wiele potencjalnych pracowników firmy czeka na właśnie takie konkretne i merytoryczne informacje.

toci

Praca rzeczywiście słaba!!!

@toci 14.09.2017 11:16
Praca rzeczywiście słaba!!!

Zawsze znajdzie się niezadowolony, może z siebie, firma to ludzie a sukces zależy od nas, w łódzkim nie łatwo znaleźć lepszą

Zuzanna

@Bartosz, wcześniej pytałam o to samo i uzyskałam odpowiedź o konieczności zakładania własnej działalności przed podjęciem współpracy z BRENEN POLSKA. Chciałabym się tylko dowiedzieć, czy tak dzieje się w każdym wypadku przed zatrudnieniem w firmie?

Bartosz

Interesuje mnie praca w firmie i dlatego bardzo proszę o kilka informacji na forum. Jak się teraz pracuje w BRENEN POLSKA, jaka jest atmosfera? Czy pierwsza umowa to zlecenie? Może jest jeszcze coś co dobrze wiedzieć na początek? Jaka jest pierwsza umowa?

Zuzanna

@menadzer ze śląska czyli twierdzisz, że na stanowiskach menadżerskich w BRENEN POLSKA trzeba prowadzić własna działalność i wystawia się firmie faktury? W ten sposób nawiązuje się współpracę z tą firmą?

menedzer ze slaska

Inny menadżer
@menedzer ze slaska 30.08.2017 12:53
Praca słaba, tylko własna działalność, za wszystko zabierają pieniadze, wszyscy odchodzą - nie polecam....

To musiałeś być niezłym menadżerem?!

Zuzanna

@ferdek, w takim razie pozostaje zapytać czy trudno się dostać na takie stanowisko? Pojawiały się teraz aktualne oferty pracy, więc konfrontując je z opiniami tutaj, na pewno wiele osób się nad tym zastanawia. Czy możesz dać innym znać, czego mają się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej?

Tymek

Młoda stażem firma a jak bardzo prężnie się rozwija aż miło słuchać. Fajnie trafiłem z pracą i mam nadzieję na lugging staż w tej firmie. Mogę tylko popisać się pod wcześniejszymi opiniami bo to czysta prawda.

U
@Tymek 15.08.2017 22:14

Tr

Darek
@Tymek 15.08.2017 22:14

Czyściutka

Zuzanna

W takim razie @CM co można otrzymać na początku zatrudnienia? To dla wielu osób istotne rzeczy żeby wiedzieć co czeka ich na starcie. Szczególnie jeśli chodzi o atmosferę i pomoc ze strony innych zatrudnionych pracowników.

Tadeusz

Jakie wyposażenie otrzymuje PH w firmie,może coś jeszcze?

ferdek
@Tadeusz 09.08.2017 19:13
Jakie wyposażenie otrzymuje PH w firmie,może coś jeszcze?

Wszyscy PH w firmie są na swojej działalności. Dostają samochód, kompa itp. Kasę ładną zarabiają, ale wszystko zależy oczywiście od obrotów.

CM

Firma bardzo dobrze zorganizowana. Atmosfera b. dobra. Super nowoczesny zakład w Warcie. Firma rozwojowa i innowacyjna. Jestem pracownikiem od niedawna. Polecam.

Remek

Aż miło czytać takie sympatyczne opinie o firmie. Słyszałem wcześniej sporo dobrego ale chciałem sprawdzić bezpośrednio u źródła czyli u pracowników. Mam jedno pytanko czy jest w firmie pakiet socjalny?

taki tam

BRENEN POLSKA yyymm prestiż, super kasa(bez górnego limitu:) no i produkty dla każdej branży... Jeśli myślisz o tej firmie to w tej chwili wysyłaj cv i szefostwo bardzo ale to bardzo hojne a innowacyjność firmy przerośnie twe oczekiwania.

Tymek

Mam pytanie i nadzieję, że ktoś podpowie mi kilka informacji. Na jakie warunki do pracy może liczyć przedstawiciel handlowy? Czy poza pensją i jak mam nadzieję prowizją od sprzedaży są w firmie pakiet socjalny lub coś innego? Jaka jest atmosfera w firmie?

taki tam

Remek

BRENEN POLSKA to młodość w firmie daje tyle dynamiki i chęci do działania. Patrząc na długa listę ofert dla przedstawicieli handlowych można sobie dopowiedzieć jak bardzo chcą rozwijać ją. Fajnie się tu pracuje, bardzo fajna atmosfera, polecam pracę.

takitaki

do przemo: dynamiczna to mało powiedziane ona jest hiper dynamiczna i mega uczciwa o super polityce rozwojowej i mega podejściu do pracownika niech nikt się nie zastanawia tylko wysyła cv i prosi o pracę!!! Produkcja, utrzymanie ruchu a handel to już w ogóle baja.

Przemo

BRENEN POLSKA to dynamiczna i świetna firma, wiem cos o tym!

praca

Czy jest teraz zapotrzebowanie na pracowników linii produkcyjnej w zakładzie?

Zuzanna

@TOLEKrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co uważasz za największy jej plus? Chętnie usłyszymy więcej szczegółów na temat Twoich doświadczeń.

TOLEK
@Zuzanna 23.03.2017 12:53

największym plusem jest pensja oczywiście bez górnego limitu i do tego nikt nie będzie chciał ci nic ucinać z pensji na którą się umawiałeś, super prężna i uczciwa firma zapraszam każdego naprawdę warto. ssuuppeerr!!:)

TOLEK

SUPER FIRMA ZAPRASZAM I POLECAM WSZYSTKIM ZAQINTERESOWANYM

Zuzanna

@Remek pracujesz w firmie BRENEN POLSKA? Jak wygląda atmosfera panująca w firmie?

Jacek

Podobno wszyscy z stamtąd wieją po paru miesiącach. A jak nie wiadomo o co chodzi ....

grzegorz
@Jacek 20.10.2016 17:08

Kolego, czy mógłbyś uściślić słowo "wszyscy", z tego co mi wiadomo zatrudniają już 40 osób

@Jacek 20.10.2016 17:08

Podobno nie pracujesz w tej firmie a oczerniasz. Co z tego masz za korzyść. Życia szkoda, myśl człowieku pozytywnie i nie oczerniaj zanim nie sprawdzisz.

XD

Widzę że znowu poszukują PH i to w dodatku na wszystkich województwach. Ktoś wie o co chodzi? Ludzie sami pouviekali, masowe zwolnienia czy po prostu zagęszczają rejony? No i piszą że umowa o pracę. Ktoś zdradzi jak warunki teraz wyglądają bo otrzymałem propozycje współpracy. Dodam że moje oczekiwane zarobki miesiecznie to 3500-4500 netto (słabszy miesiąc 3000 akceptowalne) Jest to tutaj osiągalne?

Adam
@XD 12.10.2016 01:02

Kasa o której piszesz jak najbardziej realna, ale umowa na kontrakt czyli własna działalność. Rejony zagęszczają, bo handlowców w firmie coraz więcej.

Kiki

SWEETu
@Kiki 12.10.2016 01:02

Zależy gdzie mieszkasz - jak w czwie to będzie ciężko, w tym regionie bida z nędzą a miejscowi ''pracodawcy'' jakby z innej epoki. Sam to przerabiam.

cdc

Ja tak myślę skoro nową wielką fabrykę postawili

BIF

Znajomy tam pracował. Auto tylko do użytku służbowego prywatnie liczą 1 zł za przejechany kilometr. Koleś dostawał jakieś 2 tysia na czysto / był na działalności i dokładali na zus i podatek. Wypłaty zawsze miał po 20 stym strasznie późno. Odszedł po trzech miesiącach , mówi że nie poleca. Tam się nie da zarobić pieniędzy.

Nick
@BIF 21.08.2016 19:13

To faktycznie dobrym handlowcem musiał być...

Ciekawski

Znowu pojawiły się ogłoszenia o pracę w tej Firmie co jest grane taki mają przesiew ktoś coś wie ??

Mail
@Ciekawski 16.08.2016 21:14

Uruchamiają nowe linie produkcyjne, tak mówią

fan

ile to jest mega?

luk

to pokaż jeden prawdziwy wpis z kwotą wynagrodzenia, czy sposobem naliczania premii. co reprezentuje sobą firma co nie daje narzędzi pracownikowi - argument nie do odrzucenia, zaś umowa o pracę w obecnych czasach jest czymś tak nadzwyczajnym że dla samej tylko umowy będziemy pracowali wszyscy za 1850 brutto. jak już coś chcecie dodać od siebie i jakoś zachęcić przyszłych pracowników to postarajcie się bardziej, a nie kopiujecie banały

luk

Szkoda że nie ma żadnego wpisy od pracowników (może pousuwali), tylko bzdury sami sobie piszą

kmarcin

Z tego co wiem to firma zwiększa zapotrzebowanie na pracowników w związku z rozwojem a nie ze zwolnieniami bo widziałem też ogłoszenia na pracowników linii produkcyjnej i na operatora urządzeń elektronicznych.

jan

Warto iść chociażby na rozmowę żeby zorientować się, czy naprawdę chcesz to robić. Praca jak praca, dla mnie warto.

krzysztof

Bardzo dobra atmosfera w firmie a to bardzo ważne.

zibi

Stronkę mają całkiem spoko, wątpię żeby byli tacy garażowi. Widuję często auta z ich floty, także na pewno mają ich trochę.

Zostaw opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRENEN POLSKA