Kulinaria S.A.

Tychy

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 45 ocen.

Opinie o Kulinaria S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulinaria S.A.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w Kulinaria S.A.? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.kulinaria.com.pl/praca Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

wga
użytkownik zarejestrowany

A wiecie jakie zarobki może posiadać pracownik utrzymania ruchu? Podobno miały się pojawić jakies premie co zdecydowanie może umilić pracę u nich. Dla mnie najważniejsze jest to, że umowa jest w pełni respektowana.

kk

Pracowałam tam i można o tej firmie mówić różne rzeczy, czasami jest lepiej a czasami gorzej jak wszędzie, ale jedno mogę powiedzieć - takiej atmosfery wśród ludzi życzę wszystkim pracodawcom. Zawsze możesz liczyć na pomoc, wsparcie, załatwienie sprawy. Nikt nikomu nie robi pod górkę. I chociaż już kilka lat nie pracuję to z wieloma osobami mam do dzisiaj kontakt.

ww

Słyszałem, że zarobki to 2 100 na rękę plus premia i procent od zrobionej sprzedaży, więc zarobić można bardzo sensownie, tylko trzeba swoje sprzedać. Taka praca handlowca w końcu. Jak ktoś jest dobry to będzie zadowolony, a jak nie, to będzie narzekał na progi.

hahaha
@ww 03.06.2016, 13:05
Słyszałem, że zarobki to 2 100 na rękę plus premia i procent od zrobionej sprzedaży, więc zarobić można bardzo sensownie, tylko...

To nie jest tak jak piszesz. Nie pracuję tam już kilka lat a w tzw międzyczasie ludzi trochę się przewinęło przez Kulinarię. A to oznacza, że dobrze nie jest.

ww
@hahaha 21.06.2016, 14:03
To nie jest tak jak piszesz. Nie pracuję tam już kilka lat a w tzw międzyczasie ludzi trochę się przewinęło przez Kulinarię. A...

@hahaha - chyba nie pracowałeś nigdy w dziale handlowym. Rotacja wśród przedstawicieli to standard w każdej firmie. Nie ma sensu trzymać pracowników, którzy nie są w stanie zrobić targetu. A jak ktoś jest dobry i chce przejść do konkurencji to i tak przejdzie. Rotacja to norma.

@by

Pracowałem tam (Kulinaria SA). Masakra. Generalnie szkoda mi zmarnowanego czasu. Zarobki technologa handlowca na poziomie 2,1 tys. Premii prawie nigdy a do tego co chwilę podnoszą próg prowizyjny. Trudno zarobić na dostatecznym poziomie. Droga awansu żadna, bo struktura płaska. Samochody służbowe to porażka (stara Dacia). Nie polecam.

Patryk

Z tego co wiem zawsze chętnie oglądają cv technologów i handlowców - można się dostać nawet jak nie prowadzą rekrutacji, o ile jesteś dobry.

nick

ogólnie to spoko, raczej bez większych problemów, nikt nie zrobi ci wody z mózgu. zawsze będzie coś co nie pasuje, jednak patrząc na moje dotychczasowe firmy ta wygląda całkiem dobrze.

cv

Witam, proszę o informację jak z pracą w Kulrinarii? Jakie warunki, jaka paca w dziale eksportu? Jaka atmosfera?

mądry

potwierdzam a jeżeli pracuje tam (usunięte przez administratora) to juz całkiem kapka

anonim

macie rację koledzy, dodałbym więcej

anonim

Jak kolega wyzej napisal - bez przyszlosci, za najnizsza krajowa. Nie polecam !

anonim

Praca za wiekszosci stanowisk za najnizsza krajowa albo bardzo blisko tego pulapu.... Nie polecam!! Zmienił sie prezes, wiec moze cos sie poprawilo

RW

Bez przyszłości, masakra

oo

..i jak, pracuje/wał ktoś?

Zostaw opinię o Kulinaria S.A. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulinaria S.A.