Kulinaria S.A.

Tychy

Opinie o Kulinaria S.A.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Zainteresowani pracą w Kulinaria S.A.? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.kulinaria.com.pl/praca Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

wga
użytkownik zarejestrowany

A wiecie jakie zarobki może posiadać pracownik utrzymania ruchu? Podobno miały się pojawić jakies premie co zdecydowanie może umilić pracę u nich. Dla mnie najważniejsze jest to, że umowa jest w pełni respektowana.

kk

Pracowałam tam i można o tej firmie mówić różne rzeczy, czasami jest lepiej a czasami gorzej jak wszędzie, ale jedno mogę powiedzieć - takiej atmosfery wśród ludzi życzę wszystkim pracodawcom. Zawsze możesz liczyć na pomoc, wsparcie, załatwienie sprawy. Nikt nikomu nie robi pod górkę. I chociaż już kilka lat nie pracuję to z wieloma osobami mam do dzisiaj kontakt.

ww

Słyszałem, że zarobki to 2 100 na rękę plus premia i procent od zrobionej sprzedaży, więc zarobić można bardzo sensownie, tylko trzeba swoje sprzedać. Taka praca handlowca w końcu. Jak ktoś jest dobry to będzie zadowolony, a jak nie, to będzie narzekał na progi.

hahaha
@ww 03.06.2016, 13:05

To nie jest tak jak piszesz. Nie pracuję tam już kilka lat a w tzw międzyczasie ludzi trochę się przewinęło przez Kulinarię. A to oznacza, że dobrze nie jest.

ww
@hahaha 21.06.2016, 14:03

@hahaha - chyba nie pracowałeś nigdy w dziale handlowym. Rotacja wśród przedstawicieli to standard w każdej firmie. Nie ma sensu trzymać pracowników, którzy nie są w stanie zrobić targetu. A jak ktoś jest dobry i chce przejść do konkurencji to i tak przejdzie. Rotacja to norma.

@by

Pracowałem tam (Kulinaria SA). Masakra. Generalnie szkoda mi zmarnowanego czasu. Zarobki technologa handlowca na poziomie 2,1 tys. Premii prawie nigdy a do tego co chwilę podnoszą próg prowizyjny. Trudno zarobić na dostatecznym poziomie. Droga awansu żadna, bo struktura płaska. Samochody służbowe to porażka (stara Dacia). Nie polecam.

Patryk

Z tego co wiem zawsze chętnie oglądają cv technologów i handlowców - można się dostać nawet jak nie prowadzą rekrutacji, o ile jesteś dobry.

nick

ogólnie to spoko, raczej bez większych problemów, nikt nie zrobi ci wody z mózgu. zawsze będzie coś co nie pasuje, jednak patrząc na moje dotychczasowe firmy ta wygląda całkiem dobrze.

cv

Witam, proszę o informację jak z pracą w Kulrinarii? Jakie warunki, jaka paca w dziale eksportu? Jaka atmosfera?

mądry

potwierdzam a jeżeli pracuje tam (usunięte przez administratora) to juz całkiem kapka

macie rację koledzy, dodałbym więcej

Jak kolega wyzej napisal - bez przyszlosci, za najnizsza krajowa. Nie polecam !

Praca za wiekszosci stanowisk za najnizsza krajowa albo bardzo blisko tego pulapu.... Nie polecam!! Zmienił sie prezes, wiec moze cos sie poprawilo

RW

Bez przyszłości, masakra

oo

..i jak, pracuje/wał ktoś?

Zostaw opinię o Kulinaria S.A. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulinaria S.A.