Opinie o Firma Gibowski Sp. z o.o. w Przyborki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Gibowski Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Gibowski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gibowski Sp. z o.o. w Przyborki

Żółwik Nowy wpis

Co tam u Pana gibowski słychać sezon prawie open przyjmują ciekawe czy starego pracownika przyjmą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Firma Gibowski Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Atmosfera nerwowa, brak szacunku do pracowników mobing raczej bym to nazwał tylko szybciej, szybciej wydzierają się naigorsza firma gdzie pracowałem wyplaty małe porażka. Kierownik brak szacunku,(usunięte przez administratora)

Mirka
@Tomek

Tomek, twój komentarz i odpowiedzi .....są oznaką sflustrowanego nieudacznika któremu nic w życiu nie wyszło....przestań opluwać....kłamać....weź się do pracy....praca uszlachetnia

@Mirka

Wiadomo nie broń się już i tak Cię wszyscy znają nieudacznik to z Ciebie chamie jeden zajmij się swoją rodziną

Mirek
@Tomek

Całkowitą rację ktoś w koncu Dobrze Napisał.Wielki (usunięte przez administratora)

Now
@Tomek

Erenz chamowaty jeszcze tam zarządza razem z Panem Gibowskim (usunięte przez administratora)

Niw
@Now

Dlaczego szef usuwa opinie no cóż sama prawda to była

ŻENADA KIEROWNIK BRAK KULTURY DO PRACOWNIKÓW TYLKO NAGRYWAĆ,SZEF TEZ ZA USZAMI W (usunięte przez administratora) BYL MACHLOJKI ROBI NA LUDZIACH SIĘ DORABIA .....

Justyna Nowy wpis
@Odpowiedz

Ale czym się objawia się ten brak kultury? Może trochę przesadzasz, w końcu szef to nie kumpel tylko szef?

Odpowiedz Nowy wpis
@Justyna

Kierownik powinien świecić przykładem dla pracowników ,tak samo Prezes firmy w naileszy sposób się pokazać,a nie dorabiać kosztem ludzi??

Lukasz Nowy wpis
@Odpowiedz

Calkowita PRAWDA

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Firma Gibowski Sp. z o.o.?

Kkk

Podłączam się do pytania

@Kkk

Pytasz ponieważ jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Jeżeli zdecydowałeś się złożyć CV i byłeś na rozmowie rekrutacyjnej, to podpowiedz jakie informacje uzyskałeś jeśli chodzi o warunki zatrudnienia i atmosferę.

Bogdan

Czyżbyś pracował w firmie Firma Gibowski? Pytam bo szczerze mówiąc wciąż szukam informacji na temat zatrudnienia w tym miejscu ale jak widzisz niezbyt są chętni do rozmowy. Tak na dobrą sprawę fajnie by było ustalić, czy od nowego roku pracodawca ten zwiększył może poziom wynagrodzenia? Cudownie by było, gdybyś Ty właśnie w tym zakresie zechciał się wypowiedzieć.

Xxxxx

To firma to Wielki (usunięte przez administratora)

Dlaczego usuwasz przecież i tak wszyscy o tym już wiedzą

Aneta
@Anonim

Kto co usuwa i o czym wszyscy wiedzą? Bo ktoś tu chyba ma jakieś personalne zastrzeżenia, ale co się dzieje to nie do końca wiadomo. Ja to bym chciała wiedzieć kto jak się do kogo odnosi i o co poszło.

Xxxxxxc

Kosztem ludźmi.W końcu się wezmą za niego

Now

Zresztą za podatki i (usunięte przez administratora)już siedział Pan słynny Gibowski

@Now

Skąd masz takie info? Nawet jak w przeszłości popełnił jakieś błędy to nie powinno to rzutować na to co jest teraz? Czy znowu są jakie\s problemy?

luzak
@Bogdan

Nie sądzę.

Teresa
@luzak

To pracujesz tam? Że tak stwierdzasz? Czy skąd masz informacje?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Firma Gibowski Sp. z o.o.?

xxxxxxxxxxxxxxxxx

co Gibowski smiech na sali

Nie

Agnieszka

No to nie. A może jakiś socjal, np. świąteczne paczki czy bony przedpłacone...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Gibowski Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukam kierownika budowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
UA

Praca jak praca. Podobno żadna nie hańbi. Ale hańbi zatrudnianie przez agencję, które okradają ludzi. Szczególnie pan Z . Umowa nijak się ma do tego co dostaniesz na rękę. Poza tym stawki jakie oferuje za tą harówkę to jest śmiech. Dziwne że firma o takim zasięgu sprzedaży pozwala na działanie u siebie takich ludzi. Ktoś ewidentnie ma w tym ładny udział.

Leon

Hej ,dawno mnie tu nie było ale widzę ze nic nie straciłem ,bo w patex ie nigdy się nie zmieni dopóki tam będą robić te wredne baby zadowolone z siebie ze harują. Zero szacunku dla samych siebie. Chyba nigdzie przedtem nie pracowały i wydaje im się to normalne ale co tam przyjdą nowi na sezon to będą miały się na kim wyżyć a same wtedy się będą odbijać. Tak było jak ja pracowałem to widziałem co się dzieje. Nowe zapierdzielaly ,przynieś wynies pozamiataj a hrabianki stały a nowe.ręce do ziemi powyciagane,"miłej pracy "

@Leon

Nowi nie dajcie się tym starym hapaka

Czy w Firma Gibowski Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

xxxxxxxxxxxxx

w tej firmie szkolenia ha ha ha

Odp

Gdzie szkolenia, ludzie czy wy ślepi jesteście Pan Gibowski dorabia się na ludziach okrada ich z wypłat, a tu o szkoleniach żal tylko inspekcja i może kiedyś wyjdzie wszystko na jaw jaki Pan słynny Gibowski jest (usunięte przez administratora)

Choracy

@xxxxxxxxxxxxx Nie rozumiem tego prześmiewczego wpisu. Firma dobra ,więc nie musi szkolić lecz jedynie wymagać znajomości pracy.

@Choracy

Firma jak każda trzeba pracować lecz tu to jest mobing w firmie Gibowski? Ludzie nie dajcie się są dyktafony nagrywać wszystko

Xxx

ludzie to złe miejsce do pracy, nie mają szacunku dla ludzi

Czarek

Dobry pracodawca , taką ma firma opinię! Do tego dobra praca, polecam

ROBSON

WITAM JAK TAM W FIRMIE JEST JUZ PARE LAT TAM NIE PRACUJE A PRACOWALEJ AZ 6 LAT PANIE KIEROWNICZKU MARKU POPRAWILO SIĘ TWOJE TRAKTOWANIE DLA PRACOWNIKÓW CZY NIE A TE STARE HAPAKI JESZCZE TAK SZKOLĄ TYCH NOWYCH LUDZI SZKODA ICH ALDONKO MARIO PAWLAK IWONKO C JESZCZE TAK (usunięte przez administratora) RABIECIE TYM PRACOWNIKA WEZCIE SIĘ ZA SIEBIE BO ZAL MI WAS

@ROBSON

To forum nie zostało stworzone z myślą o opiniowaniu osób zatrudnionych w Firma Gibowski zwłaszcza, jeżeli naruszają one ich dobre imię. Powinny w tym wątku znajdować się wyłącznie wpisy dotyczące tej firmy jako pracodawcy. Czy ktoś wie, jak aktualnie wygląda tam sytuacja?

@ROBSON

Witam , Jak ktoś się nadaje jedynie do grabienia wody to każda praca dla niego jest ciężka i ludzie są źli. Pracowałem i nie miałem takiego wrażenia Pozdrawiam

Remik

Skoro ktoś idzie do pracy to chyba oczywiste, że trzeba pracować a nie udawać. Za leżenie nikt nie będzie płacił.

monia

Ludzie UCIEKAJCIE BO TU NIE MA ZADNEJ PRZYSZŁOSCI .WSZYSTKO JEST DOBRZEJAK PRACUJECIE JAK NIE TO (usunięte przez administratora) TAKIE MAJA PODEJSCIE BIUROWCY. WIELKI PAN MAREK > ZWOLNIJ GO

kobieta30

Witam.Jakie zarobki w tej frmie?Przy 8h pracy dziennie ile mozna" do reki "zarobic?KObieta lat 30. pozdraiwam

dark

Panie panowie czy szykiuje sie jakaś podwyzka

Iwona

@Leon rozumiem, że nie jesteś już zatrudniony w tej firmie. Piszesz o nieodpowiednich zachowaniach niektórych jej pracowników. Czy jeśli takie sytuacje się zdarzały, to czy je zgłaszaliście do swoich przełożonych? @studentka Ty jak rozumiem, podczas swojej pracy w tej firmie trafiłaś na pomocne osoby. Mogłabyś powiedzieć też coś więcej o samej pracy na produkcji? Co należało do Twoich obowiązków? Czy według Ciebie ta praca była ciężka? Trzeba być przygotowanym na dźwiganie?

studentka

Powiem tak - praca na produkcji wymaga troche wkładu i pracy. Pracowałam we wakacje, poznałam fajnych ludzi w moim wieku i nie tylko. Nie zawieram przyjaźni - ide do pracy zrobić swoje i wyjść. Moja zmiana była wporządku nie narzekałam jeśli coś się zdarzyło zawsze wypuszczałam jednym uchem. Starałam się robić swoje i tyle. Blisko do domu - 3 zmiany - praca na sezon. Dla studenta mysle że na 3,4miesiace do przeżycia. Panie brygadzistki pomocne nigdy jakoś nie trafiłam na taką co by mi podcinała skrzydła.

Iwona

@Fix rozumiem, że Tobie nie odpowiada atmosfera w firmie. Jednak w Twojej wypowiedzi mało jest konkretów, które mogą pomóc w decyzji o podjęciu w firmie pracy, a dużo subiektywnych odczuć. Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Co w firmie Ci nie odpowiada? Co masz na myśli mówiąc, że atmosfera i praca są ciężkie?

Iwona

Na stronie internetowej Firma Gibowski można znaleźć informacje, że okres maj-październik to okres wzmożonej pracy i firma zachęca do zgłaszania się do pracy . Możecie powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda praca przy produkcji zniczy? Na stronie nie ma też informacji o warunkach na jakie można liczyć. Ktoś z Was może podpowiedzieć czego można się spodziewać?

Fix
@Iwona

Witam praca ciężka,atmosfera tez!Te kobiety sa straszne.!!!!!Odradzam

Ile dawaja na świeta Wiecie Coś

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gibowski Sp. z o.o. - Przyborki

• Jak się pracuje w Firma Gibowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gibowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Gibowski Sp. z o.o.