Opinie o Firma Gibowski Sp. z o.o. w Przyborki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Gibowski Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Gibowski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gibowski Sp. z o.o. w Przyborki

Iwona

@leondługo pracowałeś w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

leon

Nie wiem jak było kiedyś ale raz spróbowałem i to był tylko ten jedyny raz w tej firmie, masakra jakaś, ponoć ludzie tam pracują po 15 lat ,moim zdaniem to nie mają szacunku dla samych siebie, ale to ich wybór

df

@stek dobrze ze znjalazal sie ktos kto wpadł na pomsyl zeby tych ogloszen poszukac po prostu na ich stronie internetowej ;p bo nie zawsze tuaj sa jenak

rafi

SIEMANO W TEJ FIRMIE JUZ MAŁO KTO CHCE PRACOWAC PRACOWAŁEM TAM PRZEZ 3 LATA NORMALNIE PORAZKA KI WYZYSK OSZUSTWO Z WYPŁATAMI ZABIERANIE PREMI ZA BYLE CO NIE SPELNIONE WARUNKI NORMALNIE BRAK SŁOW PAN NAISŁYNNIEJSZY KIEROWNIK MAREK E.NIE UMIE USZANOWAC PRACOWNIKOW SZCZEGOLNIE KOBIET CIEKAWE JAK SWOJA ZONE TRAKTUJE TERAZ ZATRUDNIA UKRAINCOW Z UKRAINY ZEBY ZA GROSZE HAPALI NIENDZIWIE JUZ SIE GDZIE SA CI WSZYSCY LUDZIE CO PRACOWALI NIE MA IH NIE DDŁUGO NAWET OBCOKRAJOWCOW TAM ZABRAKNIE I SZEFOSTWO SAMI ZACZNA PRCOWAC NA PRODUKCJI DOBRE POZDRAWIAM PRACOWNIKOW NIE DAJCIE SIE

ALEK
@rafi

dokladnie tak zgadzam z opinia wyzej pozdrawiam wszystkich byłych pracownikow tej firmy gdzie sa ci wszyscy co pracowali tam nie ma ich

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Gibowski Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukam kierownika budowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
My Chris

Ojj nie mówcie, bo w tym roku "ponoć" podwyżki były i o dziwo - panie, które pracowały tam po kilka lat na zleceniach dostały W KOŃCU normalne umowy... Przypuszczam, że spowodowane to było po pierwsze budową Vw we Wrześni oraz innych firm w sąsiedztwie no i po drugie żeby nie powiedzieć masowym odejściem znacznej ilości dobrych osób ze zleceń, które tam pracowały. Jeśli ktoś jest nauczony "pracować" da tam radę, ale praca naprawdę należy do ciężkiej i trzeba się "natyrać" szczególnie w sezonie. Tempo pracy dość szybkie... ale nakręcają je sami ludzie i kierownictwo rzecz jasna. Czapki z głów dla tych którzy poszukali sobie normalnej pracy i uciekli z tej firmy:).

virus

prawda święta dajcie sobie spokój szkoda nerwów.....!! kultury tam nie ma za grosz i grosze zarabiasz dziękuje postoje

FAFIK

DLACZEGO LUDZIE NIE CHCA W TEJ FIRMIE PRACOWAC WCALE SIE IM NIE DZIWIE PRACOWAŁEM KILKA LAT I DZIEKUJE GDZIE SA CI LUDZIE CO BYLI NIE MA ICH A PAN SŁYNNY KIEROWNIK NIE MA ZA GROSZ KULTURY W SOBIE NIE DAJCIE SIE LUDZIE

dawid

jaka maska nie potrafil nic odpowiadajcie o kogo chodzi

ALFI 83

WITAM W TEJ FIRMIE JUZ NIKT NIE CHCE PRACOWAC GDZIE SA CI LUDZIE CO PRACOWALI W POPRZEDNICH SEZONACH NIE MA ICH I NIE BEDZIE WARUNKI PRACY ROWNIEZ NIE PRZESTRZEGANE Z WYMAGANIAMI BHP

kr

co to za maska?

Lobbo

Maska był do kitu nie potrafił nic. Lizać się z laskamu

J

Irek - w tejże fabryce zarobki są zróżnicowane. Wpływa na to multum czynników: płeć, umiejętności, ale przede wszystkim wymiar godzin. ,,Trojka" z przodu u kobiet jest możliwa w przypadku miesięcy wrzesień-październik, kiedy to właściciel musi na chwilę wypuscic przysłowiowego węża z kieszeni (wiadomo, dla pracownika to zarobek, dla właściciela to pieniądz wyrwany z obrotu, więc z jego perspektywy to strata). Trzeba się jednak nastawić na ,,zapieprz" i ,,spiecie (usunięte przez administratora) quot;, jak w każdym polskim prywatnym zakładzie. U mężczyzn jest możliwość nawet większego zarobku również w w/w miesiącach, jednakże musi wziąć pod uwagę minimalny czas odpoczynku :D Irku, z tego co wiem, w okresie pozasezonowym raczej kokosów nie zarobisz, ale na podstawie tego co opisałam powyżej widzisz, ze można trochę konto bankowe podbudować. W tym zakładzie wiele się zmienia w kwestii finansowej, czasem zbierze się Włascicielowi na czyn miłosierdzia i zarzuci premią, jakąś podwyzką itp., więc nie jest zle :-) Jeśli chodzi o atmosferę, to wiadomo - jest jak wszędzie - jednak można się ostatecznie dogadać z każdym, pod warunkiem, że nie jest się przewrażliwionym na swoim puncie, ma się dystans do siebie i poczucie humoru. Z zarządem firmy też się można dogadać w każdej kwestii, ewentualnie pokręcą nosem, ale idą na kompromis w większości sytuacji. Z kierownikiem, to nawet możesz się posprzeczać jak rowny z równym i włos Ci z głowy nie spadnie (szef to inny typ człowieka, więc tutaj jednak dla własnego dobra lepiej zachować dystans i szacunek). Także Irku - suma summarum - nie jest zle. Pozdrawiam serdecznie :-)

virus

pracownicy tam są co nie którzy nie wychowani oczywiście Ci co pracują tam przez cały czas i tylko PANIE,wredne fałszywe i chapią jak takie głupie woły żeby pokazać drugiej zmianie że tyle zrobily.WYŚCIGI...robiąc razem z osobami sezonowymi potrafią obgadywać i jak to można z takimi babami robić.Ciekawe jakie są w domach dla swoich rodzin!!!!!OGARNIJCIE SIĘ ,,DOROSŁE KOBIETY"chyba dorosłe..............

saah
@virus

Virus zgadzam się z tobą w 100% najgorsze są przydupniki pana kierownika Marka gdzie te czasy gdy kierownikiem był pan Roman

areck

Hej, ktoś pracował w firmie Gibowski ostatnimi czasy? Czy w ogóle jest szansa aby dostać tutaj pracę, bo jak patrzę na ostatnią częstotliwość komentarzy to nie wygląda mi na to, żeby zbyt często rekrutowali. W ogóle jak tutaj wygląda coś takiego jak rekrutacja, kto ją prowadzi, jakie pytania mogą paść?

virus

jednak....brak slow na wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nigdy juz tam nie pojde!!!!!!!!!!! !!!

virus

ciekawe czy te niby dorosle kobiety w swoich domach też tak sie zachowuja. WSTYD.wszyscy tam sa kierownikami szefostwem chore!!!!!!!!!!!!!

virus

fajna praca,kierownik oraz szef! co nie którzy pracownicy chamy!!!!!!!!!!!do potęgi entej...

Malusia

Jest spoko;-)

anna6555

Moim zdaniem zarobki ładne, fajny kierownik i prezes jednakowoż byłam bardzo zestresowana przez pewną jędzę która cały czas podcinała mi skrzydła i stresowała (jak wszystkich młodych na początku)... jest na zalewaniu wkładów. Uwazajcie na tą małpe! - aldone

@anna6555

Aldona jest wporzo, pracowało się z nią często, to się wie. Pracowita kobieta - tyle o niej.

x

"xyz" nie rób sobie nadziei, nie ma żadnych szans na dostanie takiej umowy... Niektóre laski tutaj ciężko pracują po kilka lat i nie miały nawet stałej umowy ...cały czas zlecenie. Prosta zasada - masz grupę masz umowę ot i wszystko.

xyz
@x

...no ale chyba jakis procent pracownikow musi byc zatrudniony na umowe o prace? Jak to wyglada? Kiedy mozna otrzymac taka umowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gibowski Sp. z o.o. - Przyborki

• Jak się pracuje w Firma Gibowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gibowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Gibowski Sp. z o.o.