Janusz Raszpla Erjot

Bielsko-Biała

Janusz Raszpla Erjot

Opinie o Janusz Raszpla Erjot

"firma" zajmuje sie sprzataniem obiektow. Wlasciciel wykorzystuje pracownikow, placi marne grosze , do tego wyplaty nigdy nie są w terminie lub nie ma ich wcale!!! Dobra rada - unikajcie wspolpracy z tym "panem".

Zostaw opinię o Janusz Raszpla Erjot - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Raszpla Erjot