Opinie o Grzegorz Stokowski Stok-Pol w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Stokowski Stok-Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grzegorz Stokowski Stok-Pol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Stokowski Stok-Pol w Warszawa

Czy w Grzegorz Stokowski Stok-Pol zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kacper Stokowski Nowy wpis

Witam na tą chwilę nie szukamy pracowników Pozdrawiam Kacper Stokowski

Jaka jest umowa w firmie Grzegorz Stokowski Stok-Pol? Wiecie, czy jako Pracownik Biurowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Grzegorz Stokowski Nowy wpis

Dzień dobry na tą chwile nie szukamy pracowników.

Andrzej Ostrowski

Polecam Brał w poniedziałek trzy 796kg/738kg/704kg byki zapłacił po 13,80 Chłopaki w porządku w poniedziałek po południu brali kasa na koncie już jest we wtorek Waga sprawdzona ważone było na wadze pana Grzegorza Dzień przed ważone było na mojej wadze

Krystian B

Polecam sprzedałem w czwartek(12.01.2023) 3 byki cena najwyższa w okolicy(Mława) waga się zgadzała kasa dziś na koncie (16.01.2023)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grzegorz Stokowski Stok-Pol.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marcel Chodowca bydła rasy LM

Witam brał w poniedziałek dwa byczki dobrze zapłacił kasa wpłynęła na konto po dwóch dniach polecam

Janusz Jóźwiak

Witam brał w czwartek krowę i byka jestem zadowolony dobrze zapłacił pieniądze dziś na koncie (piątek) a co najważniejsze waga się zgadzała z moją co w tych czasach to rzadkość

Halina
@Janusz Jóźwiak

To dobrze! A często zdarzają się takie transakcje?

Janusz Jóźwiak
@Halina

Witam sprzedaje średnio cztery razy do roku po trzy sztuki.

Sylwia
@Janusz Jóźwiak

I to tak właściwie dobry wynik czy mogłoby być lepiej?

Czy w Grzegorz Stokowski Stok-Pol możliwa jest praca na podstawie B2B?

Grzegorz Stokowski

Witam na tą chwile nie szukamy pracowników.

Maja
@Grzegorz Stokowski

Rozumiem :) Jeśli jednak będzie potrzeba kogoś do pracy, gdzie znajdę ogłoszenie? Niestety nie widze żadnej strony internetowej/kontaktu.

Uwaga

Witam wszystkich współpracujących z tą firmą Stok Pol lepiej panowie sprzawdzie SB tego odbiorcę jak pracujecie z tą firmą. W dniu 03.02.22 był u mnie w gospodarstwie Pan Grzegorz Stokowski z zamiarem kupna trzech byków .Były wszystkie przewarzone dzień wcześniej byk miał wagę 830 kg na mojej wadzę a u pana Grzegorza na samochodowej wadzę miał 730kg i zaraz tłumaczył że waga się nie wytarowała i po przełoczeniu jakiegoś przycisku po chwili pokazała 830kg Nie sprzedałem temu panu byków i podziękowałem z trzyletnią wspuprace . A następnie po jakimś czasie dziwonil i tłumaczył się awarią jakiegoś czujnika . NIE DAJCIE SIE (usunięte przez administratora)!!!!!!

Sławomir
@Uwaga

Nie chciałeś spróbować sprzedać ? Skoro już się wytłumaczył z tą wagą to może warto mieć kasę ? Czy udało Ci się sprzedać komuś innemu ?

Michał Dzięcioł

Brał 5 byków waga sie zgadzała Byki były powyżej 3 lat mówił ze jemu to nie przeszkadza, kase wysłał od razu bo brał pierwszy raz. Polecam był dwa tygodnie przed inny to chciał dać ponad 1zł taniej za to że mają powyżej 36msc

Krzysztof A

Warto sprzedawać do Stok Pol?

Bogdan Rolnik
@Krzysztof A

Polecam ceny w porządku Płaci do trzech dni, ale jak ktoś sie boi bo pierwszy raz to robi przelew po załadunku.

@Krzysztof A

Zapraszam do kontaktu 507 106 958

Julia

Widzę że gość w porządku podchodzi do biznesu bo i rolnicy zadowoleni. A jak to jest z pracą dla niego? Mąż chce tam pracować, doświadczenie ma. Czego się spodziewać? Wypłaty na czas są? Ogólnie warunki dobre?

@Julia

Witam na tą chwile nie poszukujemy pracowników.

Damian

Ostatnio trzy byki sprzedane po 8.2 plus vat. Kasa na drugi dzień polecam.

Bogdan Rolnik

Szybka płatność Cena lepsza niż u innych Jak dobre to dołoży wiecej niż gada przez telefon

Dariusz B

Dobra cena za bydło Szybko wysyła pieniądze max 7dni Odbierze tel rano jak i o północy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Stokowski Stok-Pol - Warszawa

• Jak się pracuje w Grzegorz Stokowski Stok-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Stokowski Stok-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grzegorz Stokowski Stok-Pol
  • Rusiecka 3