Opinie o Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel w Sosnowiec

Andrzej Nowy wpis

A ja zastanawiam się dlaczego na forum jedynie klienci zostawiają opinie a przecież to forum pracownicze.

Monika Nowy wpis
@Andrzej

Moge powiedziec tylko za siebie. Nie znalazlam innej strony gdzie moglam wyrazic swoja opinie. Wpisalam w google i to mi wyszlo. Tu gdzie mieszkam feedback jest bardzo wazny. pozdrawiam

Serdecznie polecam pania mecenas. Mieszkam za granica i nie moge czesto bywac w Polsce. Pani mecenas poprowadzila moje sprawy wysmienicie. Jestem bardzo zadowolona.

Adam Nowy wpis
@Monika

Jak to się stało, że w ogóle podjęłaś decyzję o powierzeniu swojej sprawy akurat tej Pani mecenas? Ciekawi mnie, czy był to Twój całkowicie losowy wybór, czy może na podstawie jakichś opinii bądź poleceń od znajomych.

Monika Nowy wpis
@Monika

Dzien dobry. Polecila mi moja kolezanka z ogolniaka bo pani mecenas prowadzila jej sprawe spadkowa. Nie znalam tutejszych adwokatow i prosilam o polecenie kogos sprawdzonego i znajacego angielski. Jestem bardzo zadowolona. Tu w US trudno o taki poziom zaangazowania i do tego nasi prawnicy to wydatek $ potezny.

Witold

Miałem nadzieję, że ktoś z pracowników zostawi na forum jakieś informacje o pracy. Jest dobrze i stąd ten spokój?

M.W.

Serdecznie polecam tą Kancelarię. Spotkałam się ze zrozumieniem mojego problemu i szacunkiem do mojej osoby. Nie było pośpiechu i pani mecenas wytłumaczyła mi wszystko zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona z porady. Przydatna informacja: kancelaria mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum Sosnowca a samochód najlepiej zostawić na parkingu podziemnym w Plazie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aleksandra

Panie Tomaszu - pani Mecenas prowadzi praktykę w swojej kancelarii oraz udziela bezpłatnych porad prawnych w poradni sądowej. Zapewne umówił się Pan na bezpłatną wizytę w poradni na ul. Gospodarczej a przyjechał Pan do kancelarii pani Mecenas. Zarówno na stronie sądu jak i kancelarii jest wyraźnie wskazany zakres świadczonych usług oraz adres. Podczas rejestracji do poradni każdy zainteresowany jest ponadto informowany o adresie poradni. Bez cienia wątpliwości pomylił Pan siedzibę kancelarii z siedzibą sądu i dlatego pojawił się Pan w niewłaściwym miejscu. Jak Pan zapewne dobrze wie terminy spoktań w poradni wyznacza się ze znacznym wyprzedzeniem. Ustalony czas pierwszej porady jest zbyt krótki aby zdążył Pan dojechać pod właściwy adres. Trudno też przesuwać terminy porady pozostałym osobom, które także przyjeżdzają z daleka, ponieważ ktoś pomylił adres poradni. Na stronie sądu może Pan uzyskać dane adresowe innych adwokatów, którzy udzielają pełnopłatnych porad w dowolnie wybranym przez Pana terminie. W komentarzu ocenił Pan negatywnie Kancelarię, z której usług Pan nigdy nie korzystał ani nawet takiej usługi Pan nie zamawiał.

Tomasz

Opinia skrajnie negatywna. Na wizytę czekałem miesiąc czasu, po dotarciu na miejsce pocałowałem klamkę. Zadzwoniłem do Pani Mecenas i okazało się, że przyjmuje pod innym adresem ( adres brałem ze strony internetowej) oddalonym o 3 km. Powiedziałem że szybko dojadę , bardzo mi zależy , jechałem ponad 100 km, chciałbym się spotkać nawet w skróconym wymiarze. Pani Mecenas powiedziała że to "kategorycznie nie możliwe, bo jest zmęczona całym tygodniem, a poza tym za 25 min ( !) ma kolejnego klienta i wyznaczyła spotkanie za kolejny miesiąc. Powiedziałem że pomyłka nie nastąpiła wyłącznie z mojej winy, bo przyjechałem na adres wskazany w internecie, nie wiedziałem że mam przyjechać na inny. Otrzymałem odpowiedź że to również nie wina Pani Mecenas po czym nastąpiło rozłączenie. Z zasady szanuję czas innych osób, staram się nie spóźniać itd. Bardzo rzadko też piszę opinie. Jednak w tym przypadku jestem tak poruszony arogancją i butą Pani Mecenas, brak kropli zrozumienia, że postanowiłem to opisać. Nie mogę nic powiedzieć na temat merytorycznej oceny pracy , bo po prostu po tej sytuacji nie wyobrażam sobie korzystania z usług tej osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel - Sosnowiec

Be Legal Kancelaria Radcy Prawnego Beata Welzel
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Modrzejowska 12 lok. 6
    41-200 Sosnowiec