Opinie o Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska w Gdańsk

Administrator Nowy wpis

Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Pedagog Specjalny. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Aanonim Nowy wpis

Czy ktos wie dlaczego tak ciezko dostac sie do tej placowki? Miejsca zajęte na rok wprzod:( placówka bardzo zachwalana na pomorzu, jednak czemu nie mozna więcej miejsc stworzyc? Znajomej dziecko skonczylo tą placówkę, zostalo przygotowane do szkoly w naprawde odpowiedni sposob, syn znajomych bardzo duzy postep zrobil. Szkoda, ze przez brak miejsc moj syn nie moze tam rozpocząć edukacji.

Agnieszka

Dawno nie byłam tak zawiedziona tak dobrze zapowiadajacym się miejscem. Jedna gwiazdla pozostawiona tylko i wyłącznie za wystrój przedszkola kolejne aspekty pozostawiaja wiele do życzenia. Sprawy formalne - kpina i żart. Myślę, że osoba na tym stanowisku sama do końca nie Wie po co tam jest. Wiele do życzenia pozostawia również kadra pedagogiczna albo jej brak, ponieważ dokładnie analizując każdego z pracowników napotkałam sie na pedagoga bez jakiegokolwiek doświadczenia do pracy z dziećmi chorymi i nie jasna przeszłością prawną. Do tego Pani dyrektor która dokładnie przypomina moje dziecko po okresie próbnym tam. Przebodzcowana, zmanipulowana, rozdrażniona, nie radząca sobie z własnymi emocjami. Jedyną różnica między moim dzieckiem a ta Panią jest wygląd. Pani dyrektor nienaganny, natomiast moje dziecko wyglądało zwyczajnie na zaniedbane i zostawione same sobie.

@Agnieszka

To chyba Pani nie o to Empatię chodzi. Moje dziecko uczęszcza tam 4 rok z życia, jest przeszczęśliwe. Zrobiło ogromne postępy, przypadkiem znalazłam Pani opinie. Musiała Pani pomylić placówki, bo to napewno nie miejsce, które Pani opisuje. Dzieci maja w Empatii wiele dobra, a Panie pracujące są naprawdę wykwalifikowane, mam porównanie, gdyż wcześniej dziecko chodziło pół roku do innej placówki.

Mariusz
@Agnieszka

Pani Agnieszka to tak naprawdę nazywa się Laura Wiśniewska -Ukrainka której celem jest rujnowanie komuś życia, zwykły hejter z wieloma kompleksami nie potrafiący radzić sobie z własnymi emocjami, straszna kobieta której dziecko nigdy nie było w punkcie przedszkolnym Empatia wiem bo jestem ojcem tego dziecka, tak wiec opinia wyssana z palca i nieadekwatna do rzeczywistości.

Ilona
@Mariusz

Ukrainka? Wiśniewska to raczej polskie nazwisko? I tak właściwie po co miałaby to wszystko robić? Bo jak już się bawić w rujnowanie komuś życia to trzeba mieć jednak raczej ostre podstawy do tego, co nie?

Iwona Nowy wpis
@Ilona

Polskie nazwisko ma teraz bo jest po rozwodzie i wykończeniu męża który po uwolnieniu się od tej Ukrainki jest szczęśliwym facetem ale nazwisko dla jego nieszczęścia zostało

Ilona Nowy wpis
@Iwona

A dobrze, nie wpadłam na to. Ale poważnie miałaby się pod kogoś podszywać? Można mieć na to dowody?

Mariusz

Firma Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska prowadziła rekrutację na stanowisko PEDAGOG WCZESNOSZKOLNY/ WYCHOWAWCA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Świetne miejsce prowadzone przez specjalistów. Opłaty w stosunku do jakości prowadzenia terapii są niewielkie. Syn już tam nie uczęszcza, chodzi do szkoły, ale ogrom pracy panie włożyły. Pani Asia to cudowna osoba, bardzo dba o dzieci, o ich potrzeby. Pani Ania, Pani Justyna to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu Czas tam dobra energię.

Zostaw merytoryczną opinię o Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia Kamila Widawska Diagnoza Terapia Psychologiczna Kamila Widawska - Gdańsk

• Widok 34
    80-288 Gdańsk