Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

lola

niezmiernie interesująca dyskusja. Jaki polecacie rower? zbliża się sezon, macie coś na oku lub polecacie jakiś sprzęt?

PIT-11

Hej wszystkim. Mam MEGA pilną sprawę! Czy każdy z was otrzymał już PIT-11 z DOMEXU?? Ja byłam pracownikiem do marca zeszłego roku i nie otrzymałam jeszcze PIT-u!! Ma ktoś podobną sytuację?? A może ktoś z was posiada telefon do działu kadr i płac?! Proszę o odpowiedzi to naprawdę pilne.

oj tam

Pierdzielicie to tamto , ja pracuje w Tergu i razem z odprawą dostałem 10 tys. wypłaty , kiedy mieliście taki luty w domexie?

@oj tam

Lepiej napis z ile dostales w tergu. Co ma do tego odprawa?

pompom

z naszej ekipy Terg wziął 3 osoby, moim skromnym zdaniem tylko 1 z nich nadaje się do tej pracy ale nie mi osądzać... reszta załogi to dzieciaki brane z łapanki :) nie mające niestety najmniejszej wiedzy produktowej, reszta załogi bez najmniejszego problemu znalazła pracę!!! pamiętajcie ME to nie jedyny pracodawca, czasami lepiej trochę poczekać i znaleźć porządną pracę!!! pozdrawiam byłych pracowników i życzę powodzenia :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
CD

nasza strona ruszyła na nowo jako sklep (jeszcze we wtorek było tylko info o serwisie) i są na niej nowe sprzęty:) jednak na razie bezcenne, bez możliwości kupna i bez danych firmy a ja się śmiałem dziś rano z gościa który pytał czy tu jest punkt odbioru:)

@CD

właścicielem tej strony jest Terg...

CR (CD)
@ja

Wiem, było to napisane wcześniej, jednak jeszcze wtedy nie funkcjonowała jako sklep a tylko nasze ogloszenie na temat reklamacji. Zaskoczyło mnie że Terg chce kontynuować Avans, ale w sumie dużo nie ryzykują, praktycznie jedyny koszt to kupno marki, samo prowadzenie sklepu jest przy okazji i wielu kosztów nie generuje:) a że wiele klientów dalej nie orientuje się w historii Avansu i pcha się do pustego sklepu, to może im (Tergowi) nawet wypalić

Pozdrawiam RKsów którzy dziś nie mogą znależć pracy. I co teraz powiedzie (usunięte przez administratora) Pewnie teraz zgodnie z procedurą szlochacie żonce do rękawa :D Zwykli pracownicy załapali sie do innych sieci albo są przejmowani przez TERG, a wy pały jedne wyszliście na największych frajerów , którzy nie dosyc że zostali na bruku to jeszcze roboty nie mogą znależć:D

@pracownik

Robotę prędzej czy później znajdą. A żyć mają za co jeśli cos podłożyli (a mieli z czego).

@GG

Odłożyli

no name
@pracownik

Kolego ja nie jestem KS ani RKS i cos Ci powiem-ja nawet nie składałem papierów do tego jak ty piszesz Terga. ale dla ciebie widze praca w Terg to szczyt twoich marzen i ambicji..tylko nie popusc z szczescia. co moze napiszesz ze teraz masz cos do powiedzenia albo to ciebie slucha sie KS buhahahaha a co zrobisz jak cie z terg zwolnia-kto cie wezmie do pracy. i na koniec wzieli cie do pracy bo cie ks i rks ganiał i cos jestes wart. powodzenia dalej w ciskaniu ubezpieczen i tlumaczen dlaczego tak malo. i na koniec ty to masz naprawde super szczescie ze cie wzieli tergi do roboty-nic tylko codziennie dziekowac jakie ty to masz teraz super zycie ha haha hhaaa

@no name

Boli kolege RKSa że teraz roboty znaleźć nie może co :D A teraz tergowcy wypytują pracowników, który RKS jak motywował do pracy KSów i pracowników gdy bywał na salonie. I każdemu z was wystawiana jest odpowiednia laurka. A że nie nadawaliście sie do niczego to sie nie dziwcie że nawet w TERGU roboty znależć nie możecie. Adios leseros.

@pracownik

Teraz słaby człowiek kunta kinte taki jak ty może sobie pojeździć po rks-sie który wykonywał polecenia przełożonego, dobrze wiem kto i na kogo nadawał do tergomanów ponieważ sporo znajomych ludzi z domexu już tam pracuje, pamiętaj tylko o jednym kiedy zjawię się w twoim sklepie na zakupach będziesz składał się jak scyzoryk podczas obsługi, będziesz właził mi w (usunięte przez administratora) ebym kupił u ciebie towar plus inne dodatki, a jeśli zrobisz to źle złożę na ciebie skargę do Pana Grzebity

gg
@rks

Nie chodzi o to że wykonywaliscie polecenia tylko o to jak traktowaliscie ludzi. RKS się bywa, człowiekiem się jest. Dalej pewnie nie kumasz.

@gg

Podaj konkretny przykład,najlepiej jest kogoś teraz oczerniać a kadra managerska z tergu opiewa się tylko na opinii jednej strony dlaczego żaden z nich nie wpadł na pomysł aby zrobić konfrontację? wtedy zobaczyliby kto jest niewłaściwym kandydatem do pracy ale za jakiś czas okaże się kto i kiedy popełnił błąd przy rekrutacji

Kolega Ks
@rks

Potwierdzam jako kierownik że było to polecenie Kowalskiego Rafała. Tak nas traktował RKS a potem Ks to był Dyktator całego zamieszania ponieważ wiedział że firma sie sypie i ma ogromne problemy. Pozdrawiam może mam splamione imię i nazwisko ale kowalski ma jeszcze gorsze czy jesgo zajebisty RKS .....

Kolega Ks
@rks

Popieram posiadam w swoim komputerze jak pracownicy byli: -złodziejami, -kobinatorami -oszustami..... Może jak sie wasz nowy pracodawca dowie jakimi byliście zajebistymi kolegami jeden na drugiego kablował to z miejsca zajmujecie pierwsze miejsce ale do wylotu.

@rks

Ja podam przykład RKSa ze śląska. Taki łysy. Uprawiał lobbing w najczystrzej formie. Traktował ludzi jak śmieci. Mówił o pracownikach "debile". Jak wypił na imprezie to " zaczepial" dziewczyny.

gfd
@bmw

Naucz się pisać poprawnie w języku polskim (usunięte przez administratora)

@bmw

Kolego "BMW" prosiłem o konkretny przykład a nie pomówienia czytaj dokładnie! To że po alkoholu lubimy zaczepiać kobiety to cecha typowego samca :) zapewne nie raz to robiłeś. Skoro widziałeś że RKS przekracza swoje kompetencje to dlaczego nie zgłosiłeś tego jego przełożonemu? Zakończę chyba ten wątek podsumowując go w kilku zdaniach. Jak się okazało i tego się spodziewałem potraficie oczerniać innych jak jest tylko ku temu okazja np. możliwość zatrudnienia w tergu po sprzedaniu ciekawych ale niestety nieprawdziwych informacji, które managerowie i rekruterzy ME łykają jak pelikan. Zakładam że walka o przetrwanie będzie funkcjonować na poziomie salonu i tego wam z całego serca życzę, będziecie donosić na siebie do KS lub RKS na temat jakości pracy i budować w ten sposób relacje. Na korzyść "sprzedawczyków" działa fakt że zostali zaproszeni na rozmowy i mogli podczas procesu rekrutacji wykazać się fantazją opisując jakość naszej pracy. Z tego co się dowiaduję terg zatrudnia tzw. "oporniki" (nie da się, to niemożliwe, może się uda, nie mam pomysłu itp.)ale z tym będzie sobie musiał poradzić RKS i DD bo w końcu Pan Grzebita zacznie dopytywać gdzie są moje bańki wydane na reklamy i ekspansję. Życzę powodzenia uczciwym oraz pracowitym osobom z domexu nie dajcie się wygryźć donosicielom :)

@gfd

Sam jesteś debil. Odpowiadając w pośpiechu nie zauważyłem że słownik w telefonie zmienił zdania

@rks

To są fakty a nie pomówienia. Napisałbym więcej na temat łóżkowych osiągnięć za premię pana łysego ale po co. Zgłaszać coś wyżej na RKSa w firmie Domex? Przecież to byłby samobój. A i nigdy nie uogólniałem i nie pisałem źle o wszystkich rksach. W domexie poznałem również fantastycznych rksow. Niestety stanowili mniejszość.

GG

Masz małego i kompleksy bo jesteś bezrobotną ofermą. Pisz na temat albo wcale.

aga
@bmw

Czy łysy RKS ze Śląska to K.SZ,?

@aga

Tak

@rks

Ty to sobie teraz możesz chodzić do zatrudniaka co najwyżej, albo w poniedziałki kupować gazete wyborczą z ogłoszeniami pracy. W tergu jesteście spaleni. Czas sie przebranżowić. Jakąś akwizycje polecam jeśli dalej chcecie w handlu robić hahahahahha Ale wtedy nie wejdziecie na salon bo akwizytorom i byłym RkS-om z avansu wstęp surowo wzbroniony hahahaha

janek
@pracownik

Widać że młody jesteś lub krótko pracujesz w tergu i poza nim świata nie widzisz, zrób sobie ołtarzyk z logiem ME i módl się żeby cię nie zwolnili za słabe wyniki hehe, miałem tak samo ponad 7 miesięcy temu kiedy przejmowali nasz sklep, teraz szukam pracy, bo ciśnienie na wyniki jeszcze większe niż w domex.

ja mam

Reszta też mnie nie obchodzi. A na l4 to niedojdy chodzą

@ja mam

Te niedojdy, jak to ich nazwałeś, były najmniej przez Domex wyruchane. Oczywiście oprócz tych, co się w porę zwolnili.

GG

Jesteś pewny że właściwej osobie odpisałeś?

bbbb

nie znasz sytuacji człowieku twój komentarz jest bezcenny

bbbb

a ci co sa na l4 ktoś dostal odprawy ?

alfons

Nie wszyscy dostali. osoby z l4 jeszcze nie maja pieniędzy na koncie choć reszta sklepu już dostała.

addmin

ZAMYKAM FORUM

zuza

a kiedy zwolnienie nastąpiło? moje w styczniu i nic.

l

bez sądów żadnych sie obyło -

zuza

czy odprawę otrzymały tylko osoby które złożyły pozew? Czy ktoś kto nie złożył jeszcze też otrzymał odprawę już?

llll

po prostu będą pewnie sobie prowadzić drugi (oprócz ME) sklep internetowy, bez stacjonarnych pod nazwa avans. jakby nie patrzeć klienci marke avans jako tako kojarza. a wielu ludzi nawet zawsze mówi ze Me i Av to itak ten sam wlaściciel (sam osobiście sie z tym kilkakrotnie spotkalem). tak wiec dla Tergu taki sklep internetowy to tylko dodatkowy zysk, bez kosztow na utzymanie stacjonarnych placówek.

@llll

Trzeci. Mają jeszcze electro.pl

daf

niedawno jeszcze strona przestała działać, teraz znów działa.... przypadek? :D

joo

TERG SA

speedy

No nareszcie się doczekaliśmy :). Koniec tej historii z Domexem. Wszystko się dobrze skończyło, reszcie życzę wytrwałości ! Pozdro!

kotek 19834

odprawa jest,,,nie trzeba latac po sądach...to juz koniec ..skonczylo sie happy endem..pa

rob

Dajcie jakiś aktualny adres do syndyka lub centrali, tylko nie ten na ul.Krukowską bo on już nie aktualny.

b
@rob

Tarnobrzeg ul.Strefowa 15

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.