Opinie o Ecomed Centrum Zdrowia i Urody Bożena Matyja-Rybczyńska w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ecomed Centrum Zdrowia i Urody Bożena Matyja-Rybczyńska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ecomed Centrum Zdrowia i Urody Bożena Matyja-Rybczyńska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecomed Centrum Zdrowia i Urody Bożena Matyja-Rybczyńska w Płock

Anonim Nowy wpis

Pani, która wykonuje zdjęcie nie powinna pracować z klientem. Dramat …

Dz. Nowy wpis

Aha i jeszcze "kobieto" to nie jest najtrafniejszy sposób do odnoszenia się tak do swoich klientów.

Dz.

Zachowanie Pani wykonującej zdjęcia pantomograficzne pozostawia wiele do życzenia. Jest to osoba najprawdopodobniej sfrustrowana i nerwowa. Zapomniała, że klient nie robi codziennie takich prześwietleń i niekoniecznie musi wiedzieć co i jak ma założyć a jej korona by z głowy nie spadła gdyby zachowała się normalnie i sama dbała o klienta. Zwłaszcza, że od zakładania fartucha ochronnego powinna być za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora) od srania osobie wykonującej prześwietlenie. Akurat miałam nie za dobry dzień i jeszcze na dodatek usłyszałam głośny ten głosu ze słowami " kobieto 3 razy Ci mówię..." Po pierwsze ja nie jestem z tą Panią na Ty a po drugie normalna osoba nie krzyczy na swoich klientów. Zachowanie Pani oceniam bardzo negatywnie. Bardzo proszę aby ktoś zainteresował się pracą tej oto Pani. Zacznijcie zatrudniać osoby bardziej przyjazne ludziom, mające w sobie więcej empatii. Prawdopodobnie raz na całe życie miałam doczynienia z tą panią, ale opinia wystawiona przeze mnie jak najbardziej jej się należy. Niestety nie znalazłam informacji tj. imię i nazwisko tej osoby, ale jest to niska, czarna starsza kobieta. Jestem osobą o przyjaznym, miłym, spokojnym usposobieniu dlatego starałam się z tą Panią prowadzić miłą rozmowę. Ja jeszcze przeżyje taką sytuację, ale niech może ta Pani się zastanowi, że np. ktoś może wracać z pogrzebu, może być to starszy człowiek albo jakieś dziecko czy osoba w wieku nastoletnim , która ma jeszcze większą wrażliwość niż np. ja. Opinie wystawiam po to żebym przestrzec inne osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecomed Centrum Zdrowia i Urody Bożena Matyja-Rybczyńska - Płock

Ecomed Centrum Zdrowia i Urody Bożena Matyja-Rybczyńska
  • Al. Stanisława Jachowicza 8b