Opinie o Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o. w Płock

1234 Nowy wpis

Totalny (usunięte przez administratora) płaci się i jest się intruzem żadnych godzin jak(usunięte przez administratora) chce tak robi

Pacjentka potraktowana jak

Najbardziej nieprzyjazna pacjentowi Przychodnia Medyczna w Płocku albo na całym Mazowszu. Obsługa na recepcji wogóle nie skłania się w stronę pacjenta, piętrzy wirtualne problemy, a to skierowanie złe, nie takie jak w/g nich powinno być, a to w złej rubryce zapisane dane. Koniecznie do zmiany bo nie będzie badania. Tak jakby pacjent miał wpływ na lekarza jakie skierowanie wystawi. Obsługa nie interesuje się pacjentem, choć płaci się niemałe pieniądze, są nieprzyjemni, niekompetętni, lekarz nie przejmuje się zdrowiem pacjenta. Miałam skierowanie na wirtualną kolonoskopię od lekarza pierwszego kontaktu. W rejestracji od razu stwierdzono że jest złe, śmieszne uzasadnienia kontrolą, choć badanie miało być za pieniądze. Nieprzyjemnym paniom w rejestracji nie przeszkadza że pacjent przyjeżdża 50 km, a co to ich obchodzi, niech jedzie jeszcze raz. Drugie skierowanie złe, zapisy podobno nie w tej rubryce. Nadmieniam że w innej Przychodni Medycznej w Płocku jest dobre i bez problemów zostało przyjęte. Jednak kazano sie przygotować dzień wcześniej pacjentowi do badania, po czym w dniu badania odmówiono, lekarz stwierdził że mu jest przykro bo on nie ma podstaw prawnych. Jakich podstaw!! naprawdę została oszukana. Mogę pisać jeszcze wiele ale szkoda słów na tych ludzi - nie interesuje ich dobro pacjenta. Jeszcze z takim potraktowanie się nie spotkałam. Ta Przychodnia nadaje sie do uleczenia. Mój przypadek nie jest odosobniony, ja i mąż słyszeliśmy jak traktuja innych pacjentów w rejestracji, odsyłają po wszystko bo nic im nie pasuje. Niekompetętni ,nieprzyjemni, brak słów aby ocenić tą placówkę..............................................................

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 35
    09-407 Płock

Centrum Medyczne Magnetica Sp. z o.o.