Opinie o Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec w Płock

Kahna Nowy wpis

Witam. Z usług P. Agnieszki korzystałam dawno temu.Zawsze byłam bardzo zadowolona. To przemiła kobietka. Profesjonalizm i rozsądek. Na początku też chciałam mega efektów po jednej wizycie. Ale tak się nie da! Jeśli ktoś ma odrobinę oleju w głowie to wie,że najpierw trzeba przygotować " grunt". Niedługo wracam do Pani ????. Pozdrawiam serdecznie.

Małgosia Nowy wpis

Dzisiaj poddałam się zabiegowi radiofrekwencji mikroigłowej. Dużo czytałam o tym zabiegu i bardzo się obawiałam zarówno bólu jak i skutków ubocznych (obrzęku, krwiaków, zaczerwienienia). Tymczasem miłe zaskoczenie - ból umiarkowany, zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, po zabiegu schłodzenie twarzy i lampa regenerująca skórę. Miałam się " goić" do niedzieli, a ja tuż po zabiegu wyruszyłam na zakupy bo moja twarz nadawała się do publicznego pokazania. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i pragnę gorąco podziękować pani Doktor A. Lemiec za monitorowanie zabiegu oraz pani Monice za profesjonalizm i przemiłą atmosferę. W poniedziałek zapisuję się na kolejny zabieg.

Lena Nowy wpis

Taki spokój na forum może świadczyć o ogólnym zadowoleniu z pracy w firmie?

Kasia Nowy wpis

Witam Wszystkich, korzystam z zabiegów u Pani Doktor od 3 lat, są to różnego rodzaju zabiegi zarówno medycyny estetycznej jak i zabiegi u Pani kosmetolog w La estetica. Jestem bardzo zadowolona z efektów , nie zdarzyło się żeby cokolwiek było źle wykonane, zawsze pełen profesjonalizm . Pani Doktor zawsze doradza co należy zrobić i efekt jest taki, że nikt nie wie że coś było robione. Może ktoś oczekuje efektów nadmuchanej lalki i dlatego nie jest zadowolony. Pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Rozczarowana

Dr Lemiec powinna popracować nad dokładnością wykonywanych zabiegów. Zostawia się duże pieniądze, a dostaje 50% precyzji. Może po to, aby wrócić i zostawić znowu. Jestem niezadowolona, zresztą pani dr chyba też nie lubi swojej pracy. Jest niemiła i nie ma czasu dla pacjenta. Stanowczo nie polecam.

Agnieszka Lemiec
@Rozczarowana

Dzień dobry, znalazłam dzisiaj Pani komentarz, przykro mi, że nie jest Pani zadowolona z efektów mojej pracy. Zapraszam Panią na konsultację. W celu umówienia terminu proszę skorzystać z mojego adresu email: alemiec@gmail.com

Agnieszka Lemiec
@Agnieszka Lemiec

Pozdrawiam Agnieszka Lemiec

Brukselka

Ogromne rozczarowanie panią doktor Lemiec. Nonszalancka, zadufana w sobie, a okazało się, że nie potrafi nawet zamknąć naczynek!! Pieniądze wyrzucone w błoto, zupełny brak efektu!! Naczynka jak były tak są, a pani doktor i tak głosi swoje wielkie teorie bez pokrycia

Zostaw merytoryczną opinię o Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec - Płock

Lemiec Agnieszka La Estetica Agnieszka Lemiec
  • Kazimierza Wielkiego 34 lok. 60