Opinie o PW Exann Adam Myśliwiec w Katowice będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PW Exann Adam Myśliwiec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PW Exann Adam Myśliwiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW Exann Adam Myśliwiec w Katowice będzin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czym w PW Exann Adam Myśliwiec zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Artur 222 Nowy wpis

Czy firma zajmuje się na hucie katowice coś z kadziami ma prace po 12 g 4 dni i 3 dni wolnego. Proszę o odpowiedź

Tadeusz

Czy jesteś dyspozycyjny w każdą niedzielę i czy masz własne narzędzia do pracy

Zajku
@Tadeusz

Krótko zwięźle i w punkt wyrazona opinia

Renata Nowy wpis
@Tadeusz

A mówią coś odnośnie tego jak jest płacone w niedzielę? Jakoś lepiej?

Paweł Nowy wpis

ODRADZAM wszystkim.Myśliwiec traktuje wszykich jak niewolników.Wyjatkowo bezwzględny człowiek

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PW Exann Adam Myśliwiec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lol

@Ogon15 nie chce mi się wierzyć w to co piszesz.

Mucha
@Lol

W to ze Gruzini nocą uciekali z hotelu bo nie płaci za pobyt to też Ci się nie chce pewnie wierzyć? W to ze grudniowych wypłat w całości nie ma do dzisiaj też pewnie nie?

dafill
@Mucha

Seweryn

Pseudo firma a Myśliwiec to największy (usunięte przez administratora) na tym rynku.

Władek
@Seweryn

Potwierdzam

Czy zdarzają się nadgodziny w PW Exann Adam Myśliwiec?

Cichy

Tak ale potem jest problem z rzetelną zapłatą za nie więc nie polecam

Czy PW Exann Adam Myśliwiec ma ściśle ustalone godziny pracy?

górnik samo zło

To zależy jakie ma zlecenia.Głównie 6 lub 7 rano,albo nocki w huta katowice. radzę ci omijać szerokim łukiem tą pseudo firmę,10 godzin na budowie, przestój nie z naszej winy tylko przez inną ekipę która zapomniała coś domontować,głupi pedał Adam myśliwiec z ryjem na nas że to nasza wina i 240 złotych nam potrącił. nie polecam tej firmy and agencji pracy, (usunięte przez administratora) jakich mało. Na czarno zatrudnia ludzi mi mówił że po dwóch miesiącach da mi umowę zlecenia dziad chytry

Arbi
@górnik samo zło

Jarro
@górnik samo zło

Wszystko się zgadza.Przerabialem to samo .Cały miesiąc po 12g a na koniec proszenie się o własne pieniądze i obcinanie godzin.Dawid Ignaczak złamał dwie pięty i okazało się że ubezpieczenia nie miał płaconego ,sprawa w sądzie .

Jak

Piszę tę recenzję, bo zostałem (usunięte przez administratora) i cztery kolejne osoby, które pracowały w tej tak zwanej firmie "Exann" za dużą sumę pieniędzy. Radzę wszystkim tu nie pracować, dyrektor Adama Misliwca to kłamca i (usunięte przez administratora) Ile chce i zapłaci.

Bali

Stawka dla spawacza 17 zł! Monter 14 zł.. Kpina.

Wiktoria
@Bali

Wiesz, dla Ciebie to może być kpina (co oczywiście w jakiś sposób rozumiem), ale już dla innych niekoniecznie. Kwestia wysokości wynagrodzenia jest przecież indywidualna. No ale nie jest to przypadkiem tak, że jest to stawka na "start"? Może w PW Exann po okresie próbnym je podnoszą?

@Bali

Jestem monterem i mam 20zl/h czy to jest taka zła stawka?

Docent
@DG, prosirium

Ja pracuje w tej firmie jako spawacz mam 300 zł brutto na godzinę służbowe auto i laptopa

dafill@wp.pl
@DG, prosirium

Hej,w jakiej firmie pracujesz

Wujo
@Docent

Troche cię Adam poniosło teraz

Dawid
@Wujo

To jakie realnie stawki na rok 2021 zostały uwzględnione dla spawaczy zatrudnionych w firmie PW Exann? Ile dokładnie można zarobić? Serdecznie proszę o informację.

Jak to jest teraz z zatrudnieniem w firmie PW Exann Adam Myśliwiec w miejscowości Katowice będzin? Szukamy jakiś nowych informacji od Was.

dafill

dąbrowa Górnicza jest jego siedziba

Agata

Trzeba mieć ukończone kursy na spawacza czy uczą ?

Szyniu
@Agata

Można robić bez papieru kto by się tym przejmował

Damian

Potwierdzam. ,,szef"wyjątkowo wulgarny i agresywny gość a najlepsze w tej firmie są kary????. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

Dawid
@Damian

Jak się chla i ma się (usunięte przez administratora) w robotę to się nie dziwię że mieliście kary.

@Damian

Jak się piję w pracy to i kary są, za nieodpowiedzialność kary muszę być!

Czy można w PW Exann Adam Myśliwiec liczyć na jakieś dodatki?

DG, prosirium

Oczywiście jak się jest sumiennym i normalnym pracownikiem bez nałogu to można zarobić niezłe sumy, naprawdę jeżeli chcesz zarobić to zarobisz

Zachary

Stawki głodowe (usunięte przez administratora)

Ogon15

Myśliwiec to psychol poprosiłem go o zaliczkę a on mi dzwoni i kurwuje do mnie i grozi że mi łeb urwie absolutnie nie polecam a wogóle to jest to agencja pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PW Exann Adam Myśliwiec - Katowice będzin

• Jak się pracuje w PW Exann Adam Myśliwiec?

Zobacz opinie na temat firmy PW Exann Adam Myśliwiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PW Exann Adam Myśliwiec?

PW Exann Adam Myśliwiec
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Brzozowicka 50A lok. 3
    42-500 Katowice będzin