Opinie o Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania w Kędzierzyn-Koźle

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania dla pracy jako Piekarz są dla was satysfakcjonujące?

kp Nowy wpis

mogę się dowiedzieć, który chanukowy mosiek zrobił ze mnie piekarza? kp

kenaj

Ten Pan to zwykły (usunięte przez administratora) Wpędził wielu ludzi w długi a teraz jeszcze ma czelność wymądrzać się na Fejsbuku. Ludzie których (usunięte przez administratora) powinni oddać go do sądu , niech zwraca co zabrał i spłaca nasze długi .

Mikołaj
@kenaj

Ale wpędził w długi pracowników, klientów? W sumie dalej piszesz o waszych długach więc chyba jednak chodzi o pracowników. Czyli co, wnioskuję że nie płacił Wam

@Mikołaj

dzień dobry. dla ścisłości: firma D-P nie zatrudniała pracowników na Słowacji. słowackie spółki, których jestem właścicielem, bądź w których byłem koordynatorem płaciły wynagrodzenia. chodzi o zobowiązania sfabrykowane przez ZUS w zmowie ze słowacką Socialną Poistovną. zachęcam do lektury wpisów i print screenów na moim prywatnym profilu na fb. pozdrawiam, Kazimierz Podcerkiewny

@kenaj

drogi panie/droga pani. nie jestem adresatem pana/pani roszczeń. jeśli ponad 100 indywidualnych decyzji interpretacyjnych, które nigdy nie zostały zmienione/uchylone nic nie znaczą ani dla ZUS, ani dla pana/pani - nie mamy o czym rozmawiać. jeśli zna pan/pani procedurę, która może trwać 10 lat - też nie mamy o czym rozmawiać. jeśli uważa pan, że ZUS może opierać się na twierdzeniach Socialnej, które są w kontrze do jej własnych protokołów kontroli przeprowadzonej w spółce, a nie na dowodach, których przedstawienia wymaga pkt 7 DecyzjiNr A1 Komisji Administracyjnej - nie mamy o czym rozmawiać. jeśli Centrala w Bratysłąwie może zawiesić ponad 400 postępowań, których nigdy w istocie nie było, do czasu ustalenia prawidłowego stanu faktycznego, i ustalanie tego stanu trwa do dziś (ponad 6 lat) a panu/pani to nie wadzi - to proszę się od3,14e®dOlić i nie przeszkadzać. a! może coś o skardze do Luksemburga i do Strasburga pan/pani napomknie? kp

@Mikołaj

źle wnioskujesz "Mikołaju". na fb masz do mnie @ oraz nr telefonu. nie masz odwagi? kp

@kenaj

gdy załatwimy sprawę z ZUS i SP - znajdę Cię. wybulisz się na przeprosiny w 20 ogólnokrajowych gazetach. daj sobie na wstrzymanie, póki gra w toku. stań za linią boczną boiska i czekaj końca. zrozumiałeś? kp

Urszula
@Kazimierz Podcerkiewny

może posty od niezadowolonych klientów sa czasem słabe ale grożenie za nie też takie jest ... bardzo zniechęca do korzystania z usługa tym bardziej do szukania pracy w tym miejscu, bo jakim ktoś jest pracodawcą gdy wszystkich zastrasza? powie ktoś jak to jest w rzeczywistości, jak pracuje się z tym panem ?

@kenaj

co to za serwis, na którym anonimowy janek może obsrywać bezpodstawnie Kazimierza Podcerkiewnego? gowork, kojarzy mi się z serwisem oszczerstw rzucanych przez anonimowych tchórzy. co do knaj/janek: na czym polagało oszustwo w moim wykonaniu? legalnie Pana wykolegowałem? jak? konkretny paragraf proszę. kp

Ktoś

Doszły mnie jakieś słuch ze jest zbiorowy pozew na pana KP. ??? proszę o kontakt

Gieniagh
@Ktoś

Tez chętnie dołączę!

kenaj
@Ktoś

ja też dołączę

@kenaj

zaraz. ale ostatni wpis świadczy, żeś Pan/Pani niezorientowany/-na w temacie. szpiegów ZUS-owskich nie potrzebujemy. kp

Marcin R

ja dołącze mój maila anagram7891@o2.pl

@Marcin R

jeśliby potrzebowałby/-łaby Pan/-i dokumenty odpowiednie - wystarczy poprosić/zażądać. chętnie udostępnię. i jestem za tym, aby zaangażować prokuraturę.

Marcin R

Wg mnie pan Podcerkiewny to przypadek na prokuraturę. Tyle w temacie. Ja dałem się nabrać i wiele takich jak ja. Może ktos prowadzi jakis poze zbiorowy do prokuratury?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kędzierzyn-Koźle
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania w mieście Kędzierzyn-Koźle? Co wiecie nowego o pracy w Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania? Twoja opinia jest ważna!

Kazimierz Podcerkiewny

opisałem sytuację sporo powyżej. w miarę szczegółowo. przedstawiłem się z nazwiska. kp

Czy pracownicy Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Kazimierz Podcerkiewny

tak, oczywiście. możecie Państwo powołać taką grupę, bądź dołączyć do grupy na signalu i na zoomie. pozdrawiam, Kazimierz Podcerkiewny

kto pyta? - przestraszony ZUS-owiec? kp

Czy firma Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

kp

nie z oczywistego powodu. nie udziela i nie udzielała. Kazimierz Podcerkiewny PS a kto pyta? Bank czy urząd skarbowy?

Kazimierz Podcerkiewny

może Pan/Pani śmiało zadać pytania bezpośrednio. mój adres: biuro@rrp.biz.pl pozdrawiam, Kazimierz Podcerkiewny

kp

Kazimierz Podcerkiewny. Pozew zbiorowy nie zaszkodzi, a wręcz jest wskazany. Ponad 100 osób spośród Państwa, dysponuje indywidualną decyzją interpretacyjną wydaną w 2012 i 2013 r. przez ZUS Oddział w Lublinie (dla przedsiębiorców z południowej Polski) i Gdańsku (dla przedsiębiorców z północnej Polski). jak byk stoi, że podlegacie Państwo ustawodawstwu słowackiemu od dnia zatrudnienie na Słowacji. Decyzje te nigdy, w żadnym postępowaniu nie zostały zmienione. W jaki sposób ZUS spreparował Państwa zadłużenie? 12 marca 2015 r. doszło do spotkania w Bratysławie. o sprawozdaniu Państwo wiecie. otrzymałem je za 3-cim razem. o korespondencji z 10 października 2013 r. i 10 grudnia 2013 r. pomiędzy centralą ZUS a centralą SP dowiaduję się z wyroku Sądu Najwyższego RS z 2021 r. wniosek, o wydanie odpisu ww pism, skierowany do Centrali ZUS w Warszawie został olany. sprawą nie zajął się ani RMiŚP w Warszawie, ani w Poznaniu (właściwy miejscowo oddział), ani premier, ani dyrektor Biura Dialogu i Korespondencji przy prezydencie RP (p. Grażyna Wereszczyńska), ani Rzecznik Przedsiębiorców przy prezydencie RP. sprawę kierujemy do TSUE w Luksemburgu i do TPCz w Strasburgu. ZUS opiera się na kłamliwych twierdzeniach SP, iż w spółkach nie dochodziło do wykonywania realnej pracy. tymczesem do sądu idzie się z dowodami a nie twierdzeniami. dowody takie wyciągnę. a raczej nie, ponieważ ZUS nimi nie dysponuję, wszak nie dysponuje nimi SP. postępowanie kontrolne w spółce (ale nie u Państwa indywidualnie) zostało przeprowadzone w lutym 2013 r. protokoły są korzystne dla spółki. skąd zatem twierdzenia tej samej SP wyartykułowane w indywidualnych decyzjach SP O/Cadca o niepowstaniu obowiązkowych ubezpieczeń na Słowacji? pierwsze z pism, które zdradza zmowę urzędniczą pomiędzy ZUS a SP to pismo SP Centrala w Bratysławie z 25 lipca 2013 r. w sierpniu 2015 r. wygrywamy pierwszą sprawę w SN RS. w tym samym miesiącu (aż do listopada 2015 r.) SP Centrala w Bratysławie, wydaje ponad 400 niezaskarżalnych decyzji o zawieszeniu postępowań (których nigdy nie było), do czasu ustalenia prawidłowego stanu faktycznego. do dziś dnia, stan ten nie został ustalony. przez 6 lat, SP pozbawia Państwa prawa do sprawiedliwego sądu (art 46 i 47 Karty Praw Podstawowych UE). o wielu rzeczach komunikowałem, o wielu piszę na fb. na to, że do Państwa nie trafiają merytoryczne racje - nie poradzę. zachęcam do lektury wyroku SA we Wrocławiu z dnia 11 maja 2021 r. sygn. akt III A Ua 1615/20. SA wskazuje, iż ZUS nie wykonał 3 wyroków sądu. można - można. na koniec: Państwo nie byliście zatrudniani na Słowacji przez firmę D-P, jeno przez słowackie spółki. spółki zwolniły pracowników po wprowadzeniu kwarantanny. trudno wykonywać pracę na Słowacji, gdy po powrocie do Polski obowiązuje dwutygodniowa kwarantanna. proponuję, by zamiast ślepo uderzać we mnie - szukać sposobów, by zmowa urzędnicza zaprowadziła bandyckich urzędników do więzienia. jeśli Państwo macie ochotę uczestniczyć w okresowych konferencjach na zoomie, albo dołączyć do grupy na signalu - nic nie stoi na przeszkodzie. na razie tyle, Kazimierz Podcerkiewny

Nie polecam tylko kłopoty z ZUS a oczywiście Pan KP rozkłada ręce, a pieniądze to się dobrze brało ?

Q

To samo, najpierw wiele obiecywania, a potem cisza. Tymczasem trzeba do ZUS-u oddać ponad 30 tyś. złotych

@Q

Za jaki okres ma Pan tyle do płacenia? Ja również byłam jego klientką. Ręczył i zapewniał, ze wszystko jest legalne i uczciwe i w razie kłopotów nikogo nie zostawi bez opieki..teraz gdy przychodzą pisma ze słowackiego sądu nie odpowiada na enaile nie odbiera telefonów...poprostu zero kontaktu...takie jest jego słowo ...a zapewniał i ręczył a teraz wupiął się nieładnie mówiąc

Poszkodowany klient
@Q

Ja mam to samo. Same kłopoty, zero kontaktu z firmą. Proszę o kontakt ze mną na magdaziobro1@gmail.com wszystkich pokrzywdzonych może razem będziemy walczyć o to aby ten Pan oddał nam pieniądze i wziął odpowiedzialność za to co nam obiecywał.

Poszkodowany klient

Proszę o kontakt magdaziobro1@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania?

Zobacz opinie na temat firmy Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kazimierz Podcerkiewny Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej i Zarządzania?

• Wojciecha Korfantego 8 lok. 11
    47-232 Kędzierzyn-Koźle