Opinie o Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International w Widuchowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International w Widuchowa

Irmina Nowy wpis

Cześć. Pnie wiecie może gdzie szukać ofert dla pracowników fizycznych / kierowców? Chłopak będzie chciał teraz w wakacje sobie dorobić a widzę, że firma chyba organizuje przeprowadzki. Musiałby mieć kat C czy może samo B wystarczy?

GOSIA Nowy wpis

Witam.Bardzo jestem zadowolona z przeprowadzki ktora Pani Paulina i Pan Daniel zorganizowali dla nas.Pieski dotarły cale i zdrowe a rzeczy nie zostały w żaden sposób uszkodzone.Bardzo fajni i sympatyczni ludzie.Pozdrawiam i gorąco polecam

hej, jest szansa, że Pan Daniel będzie szukał dostawcy/kuriera w niedalekim czasie? zastanawiam się jakie warunki finansowe proponuje kierowcom, tutaj widzę opinie samych klientów i troszkę jestem zaniepokojony, bo nie są one rewelacyjne, więc zastanawiam się czy to ma jakieś przełożenie na pracę u Pana Daniela, dajcie znać jak u niego się pracuje i jaka jest też atmosfera i czy warto się zakręcić u niego :)

Michal

Nie polecam, firma nie ponosi odpowiedzialnosci za przesylki, zginelo mi kilka rzeczy, paczki byly przepakowane, obklejone inna tasma niz gdy wysylalem. Odradzam wszystkim, kobieta z ktora rozmawialem kompletnie odcina sie a to podobno jej firma

Klient Nowy wpis
@Michal

Nigdy takich akcji u nich nie było są super firmą a Ty widocznie konkurencja i zazdrość

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Klient przeprowadzka Irl - Pl

Bardzo profesjonalna firma przeprowadzali mnie razem z psiakiem dostawałem zdjęcia z podróży mojego psa i dobytku jak tylko poprosiłem super ludzie sympatyczni i mega pomocni. Polecam

klient

Coś się dzieje niedobrego z firmą . Firma zaczęła korzystać z usług pośredników , nie dowozi przesyłek bezpośrednio do klientów. Za dowóz do klienta firma żąda dodatkowej opłaty - 25 euro . Klient dostaje sprzeczne informacje od firmy , co innego mówi pani przez telefon a co innego można się dowiedzieć od kierowcy . Sami wyznaczają terminy dostarczenia przesyłki i nie dotrzymują wyznaczonych terminów. Nadając paczkę nie otrzymujesz żadnego potwierdzenia ani listu przewozowego w razie reklamacji nie ma żadnego dowodu nadania paczki .Mam wrażenie że obsługa klienta i prowadzenie firmy przerosła osoby w niej pracujące a szkoda bo dobrze się zapowiadała jako mała firma transportowa .

Klient

Super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International - Widuchowa

Daniel Florczyk Usługi Transportowo-Towarowo-Osobowe Flotrans International
  • 65