Opinie o Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j. w Elbląg

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Adek Nowy wpis

Firma Łączkowscy,to zakłamani ludzie,wszystkich mają za złodziei i oszustów,a sami są oszustami,trzeba walczyć o to żeby wypłacili pieniądze,dziadostwo nie polecam tej firmy jeździ się landówkami,ciągła kontrola na giepesie,telefony jeden wielki stres,zwykły trans dziad.Wystrzegajcie się tej firmy.

Ilona Nowy wpis

Piszecie, ze jest umowa o prace i wynagrodzenie w terminie :D To spoko, ale ciekawi mnie kwestia wynagrodzenia. Ktoś napisze ile mniej wiecej mozna sie spodziewać?

Wiki

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Maly John Nowy wpis
@Wiki

Tego nie wie nikt.????

Administrator Nowy wpis

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j.? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

logo firmy Brygadzista / kierownik produkcji
Hydrogen Alfa Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
logo firmy Technik Utrzymania Obiektu
Elbląg
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.
(53 opinii)
logo firmy Kasjerów Do sieci markerów budowlanych
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(491 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
alek

słuchaj przeciez nie robia łaski poza tym umowa o prace to nic nadzywczajego tylko obowiazek kazdego uczciwego pracodawcy

Neptun

to prawda firma zatrudnia na umowę o pracę i płaci wszystko co się należy to trochę dziwne ale tak jest jestem tu drugi miesiąc i jak tak dalej będzie zostanę dłużej

Neptun

Firma zatrudnia na umowe o pracę,więc jest wszystko płacone jak sie należy

sam

Ale niech ida to sie przekonaja jaki tam miod he he i jak mlodzi szybko sie ucza jezdzic he he raz zaplaci i bedzie wiedzial jak jezdzic jedyne co sie zgadza to kasa zawsze na czas jest pozdro

sam

Qwerty: masz racje nie wiem co za kretyn te brednie pisze a kierowcy sie tam wszyscy znaja pozdrawiam

Qwerty

Naprawdę tak ciężko zapoznać się z piętnastką ludzi? A durnia poszukaj przed lustrem.

nick

co za dureń, od kiedy to znasz wszystkich w firmie?

qwerty

Urzekła mnie twoja historia :-)) Takich bredni dawno nie słyszałem. Ciekawe dlaczego prawie wszyscy planują opuszczenie tej wspaniałej firmy?

młodociany

Boros potwierdzam wiele się zmieniło w tej firmie pieniądze zawsze tu były na czas i dobre teraz z szefem jest lepszy kontakt i kasa większa sprzęt w tej firmie zawsze był dobry Polecam a szczególnie swieżym kierowcą wiele tu się można nauczyć.

młodociany

płonne twoje obawy całość dok mam biurze rachunkowym tam wszyscy kierowcy trzymają dok i nie mam problemów No ale decyzja leży po twojej stronie

młodociany

Marian masz racje bałem się tu przyjść bo opowiadali takie rzeczy o szefie że włosy sie na głowie jeżyły ale jestem mile zaskoczony pieniądze dla mnie duże pracuje trzy miesiące i wypłata co miesiąc oprócz grudnia po 7500 Działalności nie jest taka zła normalnie jak na umowę sprzęt dobry tylko atmosfera miedzy kierowcami trochę mi sie nie podoba teraz maj przyjść nowe auta i atmosfera jest dziwna ja mama swoje i jestem zadowolony Polecam młodym kierowcą dużo się tu nauczycie i szybko. Szefostwu dziekuję za zaufanie

kici

polecam firmę pracuje tam mój szwagier kasa na czas różnie na działalności przcują tam kierowcy szwagier sobie chwali a jaka inni trudno mi powiedzieć.

kowal

Mono to co napisałeś potwierdza sie w 100% i jeszcze więcej napiszę cieszy fakt że odchodzą wszyscy nieudacznicy ciągle narzekający jak to źle i niedobrze tu jest Tak jak piszą co niektórzy kasa taka jak wszędzie na czas i bez żadnych tajemnic a o auto dbać trzeba. Widzę jak przychodzą nowi kierowcy i oczywiście nie wszyscy nie dbają o samochód i wiadomo że popracuje do pierwszej kontroli szefa i co ??? po robocie Ale to dobrze teraz ekipa jest ok odeszło kilku cwaniaczków i jest ok oby tak dalej było polecam tę firmę

maniak

Praca dla odważnych, mających mocne nerwy:):) .... pracuję tu, wyplata jest na czas, co najważniejsze:).....no i ok..... tylko bolący fakt....Właściciel, co prawda ,wyżej sra niż d.u.p.ę. ma i traktuje ludzi przedmiotowo.....trudno jest się dogadać i ciężko mu dogodzić...... Panie Adamie.....prosimy o więcej szacunku dla pracowników, jesteśmy tylko ludźmi........

kormoranek

pracowałem tu chwile bo 2 miesiące ale prawda jest taka że dostawałem wypłate wiekszą na jaka liczyłem nie wiem jak to jest ale było miło odszedłem bo całkowicie odchodze od jazdy ale naprawde polecam ta firmę jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j. - Elbląg

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j.?

Kandydaci do pracy w Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j.
2.5/5 Na podstawie 91 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Matrak M.A. Łyczkowscy sp.j.