Opinie o Firma Befa Józef Figiel w Imielin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Befa Józef Figiel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Befa Józef Figiel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Befa Józef Figiel w Imielin

Kiero Misio Nowy wpis

Tez u nich pracowałem. Masakra i obłuda dopóki jedziesz płacą chcesz się upomnieć o swoje to się zaczyna.... Wymysły o przepałach i o tym jak nie dba się o ich graty. Kolejny tak zwany Dziad Trans Zepsuje Ci się auto to nawet na warsztacie oszczędzają jedziesz zepsutym bo co? Bo jeszcze pojedzie... Masakra Nie polecam....

Mario555

Witam. Firma z tych Dziad Trans, Samochody remontowane w szopie pod domem i przez właściciela oraz jednego pracownika. Flota rozpada się zaraz po wyjechaniu w trasę. Właściciel skąpiradło odejmuje bezprawnie kasę z wypłaty za to ze stałeś 3 dni dla tego ze popsuło ci się Auto. Oszczędzanie na wszystkim na oponach na hamulcach wszystkim co się da i jak tylko jest o co się doczepić to już wyplata maleje, Oczywiście diety podpisywane na lewo, problemy z zapłata. Przed kółkiem ustalenia maja się ni jak do tego co dzieje się po zjeździe. Kierowcy z góry traktowani jak (usunięte przez administratora) Właściciel oczywiście mówi co innego a co innego robi. Firmę prowadzona przez ojca i córkę, bałagan w organizacji bałagan w papierach, a potem obwinianie innych o brak CMR, Nie polecam Firma tragedia. Kierowca tory sam odszedł....

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Befa Józef Figiel - Imielin

Firma Firma Befa Józef Figiel prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• KIEROWCA, Imielin - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Firma Befa Józef Figiel lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Firma Befa Józef Figiel?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Befa Józef Figiel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Befa Józef Figiel
  • Józefa Poniatowskiego 25