Dominex Plus Sp.j. Teresa Pisanko Krzysztof Pisanko

Oświęcim

Opinie o Dominex Plus Sp.j. Teresa Pisanko Krzysztof Pisanko

młody

Pracowałem miesiąc ,szału niema ,pracodawcy spoko i wypłacalni,ale musiałbym chyba z tira mebli tygodniowo zrobić żeby zarobić.Praca dla świrów:)

donald

meble kiepskie jakosciowo,pianka odkształciła sie po dwóch miesiącach ,materiał nie naciągnięty mebel za blisko 2500 a masakra że szok. nie polecam ta firma to lipa.

Michał

Nie polecam. Ja żałuję bo wcisnęli mi bubla i mogę się machać, tak mnie potraktowali.

Dominex Plus
@Michał 21.11.2016 14:00

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 33 844 57 20 w celu wyjaśnienia reklamacji. W związku z licznymi pomyłkami w zgłoszeniach reklamacyjnych dotyczących klientów sieci ABRA do której dostawcą jest firma Duo Dominex z Czechowic-Dziedzic a nie Dominex Plus z Oświęcimia, prosimy o dokładną weryfikację producenta przed dokonaniem wpisu. Nasza firma dba o swój wizerunek i nie pozostawia klientów z problemami. Pozdrawiamy, Dominex Plus.

Zostaw opinię o Dominex Plus Sp.j. Teresa Pisanko Krzysztof Pisanko - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominex Plus Sp.j. Teresa Pisanko Krzysztof Pisanko