Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida w Bielsko-Biała

Jola Nowy wpis

Bardzo profesjonalna opieka Pani mecenas. Jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą, wzbudza wielkie zaufanie. Jest rzetelna sumienna i bardzo zaangażowana w sprawę którą się Pani mecenas powierza. Gorąco polecam .

Urszula Nowy wpis

Bardzo profesjonalna Pani adwokat, wykazująca się dużą wiedzą i autentyczną troską o klienta. Pani Marta od razu wzbudza zaufanie także współpraca mimo trudnej sprawy była przyjemnością. Co najważniejsze dzięki Pani Marcie udało się doprowadzić do korzystnego rozwiązania sprawy. Szczerze polecam!

Andrzej Nowy wpis

Żałuję, że tak mało opinii o pracy w kancelarii znajduje się na wątku, czy są szanse na praktykę w kancelarii?

Justyna Nowy wpis

Bardzo profesjonalna Pani adwokat. W czasie konsultacji udzieliła wyczerpujących informacji na temat możliwych kroków prawnych, kosztów, pism dotyczących przedstawionej sprawy, zasugerowała również najlepsze rozwiązania. Dziękuję również za empatyczną postawę. Polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Klient

Polecam wzorową współprace. Z policja. Pani Mecenas to przykład obywatelskiej postawy. Historia polskiej adwokatury nie zna przypadku, by czynny adwokat, obrońca, wykonując swój zawód, HAŃBIŁ TOGĘ i inicjował policyjna prowokację, biorąc w niej czynny udział i odgrywając pierwszoplanowa role za kierownicą nieoznakowanego samochodu policji, w tym konkretnym, zeszłotygodniowym przypadku, nijakiego Hyu...... o numerze rejestracyjnym SB 9170U. Jest to ten sam przykład wzorowości i rzetelności, który przyświeca potajemnemu nagrywaniu rozmów z klientami oraz uzyskiwaniu nieuprawnionego dostępu do skrzynek pocztowych oraz banków innej kancelarii w celu pozyskania informacji, a także ich utrwalenia w postaci fotografii, o treści korespondencji, rozmów, ustaleń i rozliczeń innego adwokata z jego klientami. Witamy dobrą zmianę! Do przodu!! Nie ważne jak byle do przodu!!!

Opiekunowie

Ewa i Jan Wierzbica Opieka prawna potwierdzona pozytywnym postanowieniem Sądu w sprawie, naszej w podeszłym wieku Cioci, zasługuje na pełne zaufanie do Pani Adwokat Marty Hotek – Nida. Przy perfekcyjnym czytaniu prawa, Pani Mecenas zwracała uwagę na bardzo ważny aspekt wartości etyczno - moralnych, co zasługuje na szczególny podziw i szacunek. Gorąco polecamy tę Kancelarię.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Hotek-Nida
  • Partyzantów 71