Opinie o Wega Car Dorota Szymankiewicz w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wega Car Dorota Szymankiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wega Car Dorota Szymankiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wega Car Dorota Szymankiewicz w Świebodzice

Pawełek Nowy wpis

Pan Remik jest genialny.Dobry naprawdę super mechanik.Przerabialem tyle warsztatów i żaden lub nie sprawdził masy. Połowę samochodu przez to wymieniłem .Podjechałem do tego warsztatu i moment usterka na tacy. Z polecenia dostałem namiar.Zdecydowanie fajny warsztat.

Jerzy Nowy wpis

Robiłem pneumatykę .Miechy , zaworki , czujniki i jeżdżę już ponad rok i nic się nie dzieje. Wcześniej cały czas coś . Warsztatów multum a tak naprawdę to tragedia. Pan Remik dodatkowo spokojny człowiek. Mechanik z pasji.

Kornel Nowy wpis

Pan Remik jest bardzo dokładnym mechanikiem. Moje Audi oddaję jedynie temu mechanikowi do naprawy , bo wiem ze będę zadowolony i mnie nie oszuka.

Antek Nowy wpis

Bardzo dobry mechanik i omijam pozostałe warsztaty.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wega Car Dorota Szymankiewicz? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Heniek

Bardzo dobry mechanik . Dokładny i doświadczenie zawodowe ma ogromne bo to się słyszy i widzi.

Mateusz

Ja nie mam zamiaru zmienić warsztatu. Po pierwsze dostałem się z polecenia. Mechanik nie wszystkim naprawia, wiem bo osobiście widziałem jak podchodzi do klienta. Po drugie jest bardzo skrupulatny i rzetelny. Nie robi nigdy niczego zanim nie otrzyma akceptacji klienta, Zawsze tłumaczy. Po trzecie nigdy nie montuje części słabej jakości. Stare graty zawsze mona zabrać. Samochód nie przysparza kłopotu . Wcześniej jeździłem bo szukałem taniości , a teraz wiem ze to nie jest ekonomia.

Jarek

Jestem bardzo ,adowolony.Pan Remik ustawiał mi zawody w Hondzie i spalanie w trasie mam minimalne. Samochód jak z salonu!

Mariusz

Przekładałem jakiś czas temu u pana Remika silnik V8 i do tej pory nie mam kłopotu.

Nawet nie wiedział bym że jest taki warsztat gdyby nie znajomi. Bardzo dobrą reputację ma pan Remik. Dobry mechanik i mowiæ że świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z obsługi teraz z samochodu.

Norbi

Bardzo dobry fachowiec. Jedyny co potrafił mi znaleść w Bemisi 5 usterkę i naprawił!

Aleksander

Pierwszy warsztat w którym wszystko można zrobić i wszystko na tacy wytłumaczone i pokazane.Dostalem książkę serwisową, wszystko zapisane.Paragon podpięty.Grzecznie , miło! Można ? Można!!

Miłosz
@Aleksander

Tak samo zostałem potraktowany. Znajomi polecili mi pana Remika.

Helena
@Aleksander

Ale super, a podczas tego tłumaczenia i pokazywania co jest do zrobienia, od razu dostałeś informację ile wszystko razem i wszystko pojedynczo kosztuje?

Anka
@Aleksander

Bardzo rzetelnie rzeczywiście! Polecam.

Justyna
@Anka

To super że jestes zadowolona. A wiesz moze czy pan Remik pracuje sam, czy sa tam zatrudnieni tez inni mechanicy? :) syn szuka praktyki w tym zawodzie

@Helena

Zawsze przed oddaniem samochodu na warsztat dostaję szczegòłową wycenę.Za każdym razem! I ja decyduję czy wymieniamy !

Sylwek
@Helena

Zawsze przed wjazdem na naprawę dostaję szczegòłową wycenę i sam decyduję !

@Sylwek

I jak ocenicie ten kosztorys? Ceny rynkowe? Można ponegocjować? ;)

Waldi
@Helena

Nie zawsze mechanik ma czas na wycenę na kolanie. Zamawia części i raczej to jest zależne od hurtowni. Jestem stałym klientem i nigdy nie narzekałem. Rzetelny facet!

Ola
@Anna

Mamy takie czasy , że fachowców nie ma a ten mechanik jest super. Cena za usługę pewnie może być obniżona a części ten mechanik nie ma na magazynie. Zamawia z hurtowni.

Magda
@Anna

Jak mam jechać gdzieś tam , tracić czas cierpliwość to wolę od razu do pana Remika , bo wiem ze podejdzie do naprawy rzetelnie. Wiedza w tych czasach , to złoto!

@Magda

Prawda! Przejechałem się na nie jednym mechaniku. Z tym mechanikiem jest super.

Patrycjusz

Jestem bardzo miłe zaskoczony, bo nie miałem zielonego pojęcia , że w Świebodzicach mamy tak dobrego mechanika!!! Dostałem się do Pana Remika z polecenia. Terminy są napięte . Miałem kłopot z odpalaniem i opadły mi miechy Mercedes usiadł! Pan mechanik z pasją podchodzi do tego , co robi. Fajnie.Polecam!

Adaś

Mechanik w porządku zna się na fachu. Robi rzetelnie.

Warsztat czyściutki, mechanik super! Polecam.

Zenek

Odebrałem Vito. Jestem po jeździe próbnej i nie wierzę , że ten samochód tak pięknie może jeździć. Wcześniej samochód się męczył a ja jeszcze bardziej. Objeździłem się po warsztatach i nikt nie znalazł przyczyny . Wystarczyło się uczyć a nie udawać mechanika. Pan Remik ma bardzo dużą wiedzę i jest dociekliwy.

Guci

Fure mi naprawił super. Audi v8. Rozrząd teraz chodzi jak zegarek! Polecam , chłopina spokojny.

Magda

Lubię ten warsztat. Fajny Pan Remik i Dorotka.Dobry mechanik ! Mało jest fachowców a ten mechanik jest super!

Tadek

Lubię ten warsztat dobry mechanik.

Agnieszka

Pana Remika znalazłam z polecenia. Bardzo spokojny facet z dużą wiedzą o motoryzacji.Samochód działa mi bez zarzutów. Nigdy inny warsztat! Mogę ze spokojną głową jechać na wakacje.

Bystry , dociekliwy mechanik i ma wiedzę! Spoko warsztat.

Zostaw merytoryczną opinię o Wega Car Dorota Szymankiewicz - Świebodzice

• Jak się pracuje w Wega Car Dorota Szymankiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Wega Car Dorota Szymankiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wega Car Dorota Szymankiewicz?

Wega Car Dorota Szymankiewicz
  • Wałbrzyska 33