Firma Wielobranżowa Jodko Tomasz Jodko

Wolsztyn

Opinie o Firma Wielobranżowa Jodko Tomasz Jodko

Wyjazd za granicę

Witam wszystkim. Pierwszy raz bałam się jechać za granicę. Dojazd darmowy niskie koszty zamieszkania pensja dosyć dobra. Czy jako zbieraczka zarobię w Polsce 6 tysięcy ? Raczej nie . Od 2015 roku firma pod względem wyjazdow bardzo sie poprawila wiec oprocz przecietnych warunków mieszkania było wporządku. Pozdrawiam!

xyz

Hej kto tak smie zle pisac o Toine. Baby opanowac sie , jest moim partnerem od lat i jestesmy szczęsliwi . Wara od niego !!!! bo zatłukę!!!!

brutalna

Brawo i Gratulacje tym osobą którzy mieli przyjemność tam pracować byłam w Niemczech i TOTALNA TRAGEDIA na zebraniach zachwalają a rzeczywistość okrutna mieszkania to chlewy jedna łazienka z ubikacją na 10 osób i praca jak w obozie NIE POLECM a wypłacają kasę marnie a za wszystko liczą porostu tam pracuje się na Jodko a nie dla siebie bo zostają marne grosze po prostu tragedia

silna
@brutalna 24.08.2015 18:24

Witam . Jak mozna pracowac za granicą i otrzymywac Pl Po drugie . Kobiety spotkałam sie w pracy z mobingiem ,,,nijaki pan Twan menadzer firmy Walkro napastował mnie , klepał po tyłku i wkładał karteczke z nr telefonu w dekolt ...to skandal. Jak myslicie czy z tą sprawa mogę isc do sądu??

AnnamariA

Brawoo 100% prawdy o firmie.wysylsja do niemiec belgii a zsrobki tez marne.iiii uwaga3 o tym Toine tez !! (usunięte przez administratora)

zbieraczka

Witam 8-) miłe panie zbieraczki przestrzegam Was przed bliższą znajomością z Panem Toine szukającym wrażeń , przygód z paniami zbieraczkami. Mężczyzna lat 57 , żonaty , który nie mysli o rozwodzie!!! tylko o przygodzie. Mydli oczy kobietom.

była pracownica.

szefostwo jest miłe ,ale tylko wtedy gdy się z nimi rozmawia przez telefon . Obecują niewiadomo co , możliwośc przyuczenia a na końcu wyrzucaja z pracy nie podając powodu . [usunięte przez moderatora] Stołówka mieści z pięć osób [usunięte przez moderatora] reszta kobiet je na dworze na ławce..osobiście odradzam pracy w tym obozie i uważam że przydałaby sie tam inspekcja pracy , zero szacunku dla ludzi . proszę o inne opinie na temat tej firmy .

Zostaw opinię o Firma Wielobranżowa Jodko Tomasz Jodko - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Wielobranżowa Jodko Tomasz Jodko