Opinie o Ka-Jo Szymon Żołdak w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ka-Jo Szymon Żołdak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ka-Jo Szymon Żołdak o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ka-Jo Szymon Żołdak w Ruda Śląska

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierowca b w Ka-Jo Szymon Żołdak? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

I jak do dziś wychodzi wam to cale rozliczanie się z napiwków, o których pisali? spoglądam właśnie na ofertę na taksówkę sprzed roku i było w niej napisane, że do 4 000 zł na UZ można było zgarniać. Czy teraz na spokojnie przekracza się 5? I jakim autem się jeździ?

Jarek

(usunięte przez administratora) z Rudy Śląskiej, który uważa że wie wszystko najlepiej co oczywiście jest niezgodne z prawdą. Niektóre z samochodów w jego flocie to stare graty, które co chwilę się psują i trzeba z nimi jeździć do mechaników. Pan Szymon mało się przejmuje usterkami samochodów zgłaszanymi przez jego pracowników. Każe jeździć pojazdami niesprawnymi technicznie. Dla niego liczą się tylko pieniądze. Za nic ma bezpieczeństwo swoich pracowników i przewożonych przez nich pasażerów, o ich komforcie nawet nie wspominając. Jeżeli ktoś spróbuje mu się sprzeciwić, musi dochodzić swoich praw w sądzie. Jeżeli Wam życie i zdrowie miłe, omijajcie tego człowieka i jego firmę najszerszym możliwym łukiem.

@Jarek

A dużo tych rozpraw w sądzie było czy to tylko taka Twoja wstępna sugestia jako reakcja na ten cyrk?

Jarek
@Dorota

Jak na razie nie było jeszcze żadnej.

@Jarek

A planujesz wnosić jakiś pozew czy szkoda czasu na to?

Były kierowca
@Jarek

Jeździłem w prawdzie swoim samochodem, ale.... ... PRZEDE WSZYSTKIM to (usunięte przez administratora) Przy pierwszej rozmowie: "80% tego co zarobisz jest Twoje, reszta to opłaty, które trzeba uiścić za aplikację" - reklamuje się UBER/BOLT, a dostajesz dostęp do jednej z nich UBERA - a po tygodniu pracy, chce żebyś mu oddał całą gotówkę, nie mówiąc już o tym, że to co się zarobiło przejazdami bezgotówkowymi, to w ogóle nie dostaje się przelewu, czy gotówki. A jak mu nie oddasz zarobionej gotówki, to nachodzi cię w domu i straszy... NAPRAWDĘ SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ OSOBY/FIRMY, JAKO PRACODAWCY.

@Były kierowca

Jak nachodzi i straszy? No chyba żartujesz... :/ To aż ciekawa jestem ile tej całej gotówki niby było, że on robił takie rzeczy. O ile się kłócił?

@Grzegorz
@Były kierowca

Z reguły nie czytam opinii ale tym razem szukałem nipu firmy w której jeżdżę. I musze odnieś się do tej opinii gdyż jestem kierowcą już 3 lata u tego partnera.......i ktoś kto jeździ oczywiście nie broni swojego szefa ale logicznie czyta to co ktoś pisze ...... UBER/BOLT tak jest parterem ale czy on jako partner wydaje zgodę do korzystanie z niej NIE tylko Bolt jak i Uber wydaje zgodę po akceptacji dokumentów ( wiec po co pisać jakąś nie prawdę Druga kwestia Tak jest procent od utargu jak i pkt. w umowie że z różnicy gotówki jeśli taka jest z tego procenta, trzeba się rozliczać w każdy poniędziałek więc jeśli się z tego nie rozliczyłeś to Ty kogoś oszukujesz i nie wywiązujesz się z umowy którą podpisałeś albo nie zachowujesz się jak typowy Jarek i przyjmujesz tylko przejazdy gotówkowe a w momencie kiedy partner się o tym dowie zmieniasz partnera żeby oszukać następnego

Łukasz Nowy wpis
@@Grzegorz

Z napiwków też musisz się rozliczać czy to wtedy kasa tylko dla ciebie? Gotówkowe transakcje mają w ogóle jakieś potwierdzenie za przejazd? Np. paragon fiskalny?

Pracownik Nowy wpis
@Łukasz

Tak

Dorota

Tu jeden z kierowców bardzo rzetelnie opisał co i jak z perspektywy kierowców u nich w firmie i serio to wszystko wydaje się być mocno niebezpieczne. :/ Czy wy jako kierowcy nie zgadywaliście się może co do jakiegoś wspólnego pozwu czy czegokolwiek? Tzn., bo nie chodzi o to, żeby komukolwiek zaszkodzić, ale żeby krucze wpłynąć na te auta, bo to serio niebezpieczne jest

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ka-Jo Szymon Żołdak? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca kat. B?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku kierowcy Ubera i chciałby podzielić się opinią? Na serwisach ogłoszeniowych ciągle pojawia się oferta pracy z tej firmy. Czy wszyscy mieli podobne problemy co użytkownik "Tlen 09" ? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Maria

To znaczy chodzi ci o niewypłacanie? Ta opinia już ma swoje lata, ciężko stwierdzić.. A jaka lokalizacja Cię interesuje?

shemi
@Maria

Też interesuję się ofertą pracy w tej firmie. Mnie interesują Katowice. Wiesz może coś więcej?

Tlen 07

Uwaga na tego pana Szymon Zoldak to pospolity (usunięte przez administratora) nie wypłaca za przejazdy zrobione dla niego. Uber, Bolt

Zostaw merytoryczną opinię o Ka-Jo Szymon Żołdak - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Ka-Jo Szymon Żołdak?

Zobacz opinie na temat firmy Ka-Jo Szymon Żołdak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ka-Jo Szymon Żołdak
  • Czarnoleśna 11 lok. 6