Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski w Ruda Śląska

Grafik Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie, wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Były pracuś Nowy wpis

Czytam teraz te wszystkie wpisy, opinie i też tam pracowałem i to wszystko prawda, ponieważ zwolniłem się z tego powodu że szefowie nie płacili wypłat w terminie, dochodziło nawet do 6 rat, i to nie dlatego że w firmie nie było pieniędzy tylko dlatego że szefowie musieli mieć na kolejne 15 wczasy w roku, oprócz tego normalne mobbowanie telefonami po pracy, sms-ami w nocy, i ciągłe zwalanie winy na osoby które nie przyczyniły się do powstania sytuacji, bardzo bardzo odradzam pracę w tej firmie, tam człowiek traci tylko czas i na pewno się tam nie rozwija tylko pogrąża

Były pracownik Nowy wpis

Początek pracy w tym miejscu wydaje sie calkiem w porzadku, sporo dobrego sprzętu, ładna siedziba... Jednak z czasem praca w Alvie staje sie nie do zniesienia. Przede wszystkim szefowie wymagaja absolutnie wszystkich umiejętności od pracownikow. Od projektowania, przez obsluge drukarek i frezarki, do kopania dołków i montowania banerów. Od siebie dają minimalna krajowa na papierku oraz dopłatę pod stołem. Dopłatą czasem jest, czasem jej nie ma za drobne bledy w pracy. Czasem resztę wypłacają z opóźnieniem, tak do miesiaca czasu. Wieczne pretensje, braki materialow, szukanie nowych dostawców, awantury i brak organizacji oraz odpowiedzialnego zarzadzania. Do tego kłótnie rodzinne i malzenskie szefów sa niemal na porzadku dziennym, podobie zresztą jak telefony o każdej porze na telefon prywatny. Szkoda zdrowia na prace w Alvie, szczerze odradzam.

Przejściowy Nowy wpis

Żeby odnaleźć się w tej firmie trzeba być niezłym (usunięte przez administratora) który ubije na boku swoje interesy na koszt pracodawcy albo totalną kluchą , która słowem się nie odezwie i na wszystko przytakuje nawet jak jej się w twarz pluje. Im uczciwszy pracownik i bardziej oddany firmie tym mniej szanowany i bardziej szkalowany. Nie chciałabym pracować tam na stałe. To nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Grafik komputerowy itd

Wszystkie powyższe opinie są prawdziwe.. niestety. Każdy z nas ma w prawdzie swoje własne odczucia związane z pracą w tej firmie ale w większości się pokrywają. Każdy z nas przeszedł swoje osobiste piekło związane z tym pracodawcą, jednym obcinali kasę, na innych się wyżywali jeszcze innym wmawiano ,że są beznadziejni i do niczego się nie nadają.. To nie jest tak,że przychodzisz do Alvy i od razu stajesz się chłopcem do bicia... Na początku jest nawet dobrze. To się dzieje pozwoli, nawet nie zauważysz kiedy nastąpi ten moment. Ale całe szczęście każdemu w końcu spadają klapki z oczu i mówi dość. Szkoda życia i zdrowia na pracę w takich warunkach. Kasa marna, obowiązki związane z obsługą kilku stanowisk (musisz to wszystko sam sobie logistycznie poukładać żeby się wyrobić i nie dostać opird....) Ciągle narzekanie pracodawców na wszystko też jest irytujące. Zawracanie (usunięte przez administratora) swoim problemami nie związanymi z pracą. Telefony i smsy po godzinach , nawet w czasie urlopów. Wciskanie kitów klientom... I najgorsze według mnie TOTALNY BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA. NIE POLECAM! Drodzy państwo spieszcie szanować się pracowników bo tak szybko odchodzą ????

Wiktoria
@Grafik komputerowy itd

No nie brzmi to wszystko najlepiej.. A czy przez to jest duża rotacja w firmie? Czy jednak ludzie mimo wszystko zostają? Ile trwa ten "dobry" okres w firmie kiedy wszystko jest ok.. Można ich potraktować jako chwilową pracę na kilka miesięcy bez strat moralnych?

Grafik komputerowy
@Wiktoria

Kilka miesięcy jak najbardziej jest OK. Zawsze dla nowych pracowników są w porządku. Ja przez długi czas zastanawiałam się przed czym wszyscy mnie ostrzegają, nie miałam się do czego przyczepić.. Jak odeszła koleżanka na której szef się lubił "wyładowywać" przyszła kolej na mnie i kolegę..

Profesjonalistka

Nie szanują pracowników,podcinają skrzydła,odliczają z pensji za swoje własne błędy, wymagają za najniższą krajową pracy na czterech !!!właściciele pracowników traktują jak zło konieczne,szefowa narzeka że dlaczego jak pracownik jest na urlopie m mu za to płacić ... masakra!!!! Wszystkim odradzam!!!!!!!!szkoda czasu marnować ,nie ma szans rozwoju w tej firmie!!!!

Paulina
@Profesjonalistka

na jakim stanowisku pracowałaś że zlecali ci tyle pracy za 4 osoby ?

Marzena
@Profesjonalistka

Ile z tej pensji odliczają? I niby za co?

Grafik
@Profesjonalistka

Pracowałam w tej firmie - szczera prawda

Profesjonalistka
@Paulina

Sama pani właścicielka dobrze wie,tym bardziej że 25 stycznia 2022 dała pani ogłoszenie o przyjęcie do pracy pracownika na kilka stanowisk

@Paulina

Tak jest na każdym stanowisku w tej firmie

Elżbieta
@Graficzne

zastanawia mnie to czy pracownicy podpisują listę obowiązków? jeśli tak, to ja na waszym miejscu trzymałabym się tych obowiązków. dlaczego macie coś robić ponad to?

@Elżbieta

Niech szefowa i szef dadzą sobie na luz .....to wszystko co przeczytałam ,to znaczy opinie od pracowników to 100 procent prawdy o firmie Alva1 ????

Grafik komputerowy
@Elżbieta

Jak człowiek zwróci uwagę ,że robi coś ponad swoje obowiązki to robi się z tego wielką aferę. Że mało umiejętny , że pracować pod presją czasu nie potrafi ,że do niczego się nie nadaje itd. Wybaczcie ale chyba tylko w tej firmie grafik robi projekty , wykleja, odbiera telefony , obsługuje klientów, zamawia materiały ( nie tylko ze swoich zleceń) ,nawet sprawy urzędowe częściowo musi załatwiać..o frezowaniu, drukowaniu , montażach nie wspomnę. A jak nie daj Bóg nie zdąży czegoś zrobić to opiera... dostaje. Z resztą czasami nawet za coś o czym nawet nie ma pojęcia, bo zlecenie było od koleżanki. Jak to mawia szef brak komunikacji(?) nas nie usprawiedliwia..

Pracuś

Odradzam współpracę, zlecenia realizowane nieterminowo, na materiałach najniższej jakości i cenie pomimo zamówień na lepszy materiał i wyższą cenę. Przyszłym pracownikom odradzam, z minimalnymi zarobkami i obsługą kilku stanowisk, do tego nawet za popełniane błędy przez pracodawcę obciążany jest pracownik. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i nerwówka za małe pieniądze.

@Pracuś

Pracowałam w tej firmie ,to sama prawda

Grafik

Odradzam, szkoda życia na pracę w tej firmie. Szefowa i szef nie szanują pracowników. Szefowa nie grzeszy inteligencją, za to arogancja to jej drugie "ja". Zdanie o pracownikach ma zawsze najgorsze. Praca za niską pensję, mnóstwo obowiązków, bez skrupułów ucinają z pensji wg własnego widzimisię. Nie bez przyczyny pracownicy ciągle odchodzą. Na chwilę obecną pozostało tylko 2 montażystów.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski?

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alva 1 Dariusz Ostrowski
  • 1 Maja 276