Opinie o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

kolejny były pracownik

Ekoplon? Jeżeli masz trafić do zespołu sprzedaży pasz lub do zespołu Baborowa możesz być spokojny. Zwłaszcza Baborów to fajna ekipa z rozsądnym szefem. Grabki? Uważaj!!! Zaufałem tym ludziom i będąc już w nie młodym wieku, dałem namówić się na przejście do Ekoplonu. Po usłyszeniu obietnic i deklaracji wsparcia w pracy na stosunkowo nowym obszarze działalności firmy, część deklarujących umyła ręce i zapomnieli, że w ogóle jestem a co niektórzy przystąpili do "pacyfikacji". Kiedy dzisiaj, już na spokojnie analizuję zachowania pewnego człowieka, nie boję się stwierdzić, że było to działanie, które w wielu firmach nazwano by (usunięte przez administratora) Ten ktoś, mając w tym swój jakiś własny interes nie pozwalał mi zafunkcjonować i robił to zupełnie bezkarnie. Łatwo częstował się moimi pomysłami i wniesionym do firmy kontaktami handlowymi, izolując mnie od komunikacji z Zarządem, zlecając mi byle jakie, mało znaczące zadania. Na koniec uświadomiłem jednak Zarządowi jakie są powody mojego niezadowolenia, a w efekcie odejścia. Można zatem miej jakąś nadzieję, że Zarząd wyciągnie wnioski na przyszłość. Zwolniłem się po niespełna roku, niestety już nie do poprzedniej firmy i do poprzedniego Zespołu. Przemyśl, zanim podejmiesz decyzję, której skutków nie będziesz w stanie cofnąć. Tym którzy jednak zdecydują się, radzę, by już na starcie wyegzekwować jasno sprecyzowany zakres uprawnień i czynności... no i miejcie ograniczone zaufanie co do niektórych deklarujących „szczere intencje pomocy”

refranek

waloryzacja wynagrodzenia? co to takiego?

fan

Proszę o obiektywną opinię ; Czy warto zatrudnić się w tej firmie. Jak długo pracownicy przeważnie pracują. Czy wynagrodzenia są waloryzowane?

zastanawiajacy

najważniejsze, żeby wsłuchać się w głos ludu. nie głos "przyjaciół" z zewnątrz. Ale każdy właściciel ma swój sposób działania. Tylko, że nie będzie już tego co kiedyś.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Laborant/Młodszy Laborant/ Pomoc Laboratoryjna.
maciek

wszyscy co pracuja w ekoplonie wiedza kto taka "obiektywna" opinie wychwalajaca zalety wladz napisał :) na pewno nie podpisza sie pod nią pracownicy !!!

refranek

nie zgadzam się i jest OK, hahahahahaha

Franek Antonim

Zapoznałem się ze wszystkimi powyższymi komentarzami i pragnę zaznaczyć, że NIE ZGADZAM SIĘ z nimi! Brak mi słów... - jestem roztrzęsiony i zawiedziony.... Wg mojej niezależnej opinii jest to: - Światowa firma o zasięgu ogólnokrajowym i światowym, - Świetne produkty i technologie (doskonała jakość=brak reklamacji), - Przyjazny zespół Przedstawicieli, Kierowników i Dyrektorów, - Miła/rodzinna, przyjazna atmosfera w pracy, - Precyzyjne przestrzeganie Kodeksu Pacy, - Nieomylny, nadzwyczaj uczciwy, słowny i wyrozumiały Zarząd, - Dz. Finansów - dokładny, uczciwy, kulturalny, fachowy, - Dz. Conrolling-u - kompetentny, przewidujący, niezastąpiony, - Specjalista d/s kadr - wspaniała, kompetentna, niezastąpiona osoba. PS: Firma z taką załogą i produktami przetrwa wieki!!!

klientka

włąsciwie nie ma o czym pisać, (usunięte przez administratora), kwestia czasu i pozamiatane ;)

gosc

Pasze i tak stoją lepiej niż nawozy, bo kierownictwo mają jednak lepsze, choć najlepiej idą w firmie badania - tylko tu są kompetentni ludzie. Zależy do jakiego działu idziesz i pod jakiego kierownika. Niektórym urosło tylko ego (wiemy o kogo chodzi), więc młod/ego nie polecam. Co do kadrowych to chyba w każdej rodzinnej firmie ten kto jest blisko szefostwa ma władzę, więc jak komuś nie odpowiada wkupywanie się w łaski niech idzie do korporacji. Tragedji nie ma jako pracodawca.

ekoplon

dział nawozowy, tragedia, a dział paszowy????? akt pierwszy się zaczął , drugiego nie będzie, chcą zatrudnić nowych, a starzy szukaja pracy, byle dalej od e..plonu, jak najdalej:)

rozważny

EKOPLON SA porażka odradzam każdemu normalnemu, choć wariatów nie brakuje, chcesz mięc stres,(usunięte przez administratora), zatrudnij się w ekoplonie!!!

byly pracownik

na płace nie ma co narzekac, bo złe nie sa, w porownaniu z innymi firmami z tej branrzy. zwolnienia sa jak wszedzie. musisz miec nie tylko wyniki ale i wazelina smarowac wszystkich w okolo, wtedy jest dobrze. mlody prezes [usuniete przez moderatora] chce sie usilnie wykazac ale kiepsko mu idzie. ekoplon ma dobre produkty wiec tymi strategiami moze sobie d... wytrzec, bo dobry produkt sie sprzeda bez jego przerosnientych wymyslow. ogolnie niezle jednak oceniam prace tam chociarz juz nie pracuje. w nowej firmie wcale inaczej nie jest z (usunięte przez administratora) owłastwem.

do cichociemnego

cichociemny - 2012-09-06 09:33:30 Uwaga.... teraz napiszę prawdę.... uważajcie na wszystkich po lewej, po prawej, każdy może być wtyczką.... Przyjrzyj się kto siedzi przy biurku obok?? O też może być szpiegiem.... Są przecieki, że zarząd ma swoich ludzi nie tylko w biurze ale i na produkcji... Każdy donosi do tych co rządzą.... I każdy rządzi.... Strzeż się.... Pilnuj się..... Każdy jest szpiegiem..... Szpiegiem z Krainy Deszczowców!! HAHAHAHAHACzłowieku, nie ma co tu robić rzartów. Nie wierzysz ? Pogadaj sobie z [usuniete przez moderatora] ponarzekaj trochę na płacę, warunki pracy, skrytykuj politykę firmy i ..... zacznij odliczać czas do zwolnienia. a potem zostanie Ci tylko to Twoje HAHAHAHAHA

cichociemny

xxxx

Zgadzam się z wszystkimi wypowiedziami wyżej wymienionymi i uważajcie na [usuniete przez moderatora] z kadr.

Były

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i mogę to wszystko co jest napisane potwierdzić. Straszna firma, która nie szanuje pracowników - ich zaangarzowania i nie docenia efektów ich pracy. Prezes ciąle słuchał jakiś \"poodpowiadaczy\" z zewnątrz (np. dostawcy surowców)Straszna rotacja pracowników. Właściciele zachwycają się nowym pracownikiem na początku, a potem to już równia pochyła. Już kilka lat były przypadki, że pracownik sam odchodził, potem mu proponowali powrót, a jak wrócił to pracował kilka miesięcy i go zwalniali. Na [usuniete przez moderatora] z kadr, zawsze trzeba było uważać, bo w wielkiej komitywie z Rosią. A księgowści jakieś zmiany chyba, [usuniete przez moderatora] ze Staszowa już nie rządzi ?

pimpek

A co w naszej nowej firmie w Baborowie sie dzieje?

Legato

tak już jest, naukowiec nie będzie dobry w kierowaniu przedsiębiorstwem, gdzie są potrzebne zupełnie inne umiejętności i stąd firmy kierowane przez profesorów i ich rodziny maja krótki żywot. Ta jest w okresie (usunięte przez administratora).. Niestety, rodzina nie jest w stanie temu zapobiec, a na rynek wchodzą Niemcy, Austriacy i inni. Szkoda, wolałbym naszą firmę.

pawello

A powiedzcie jak praca na produkcji i jakie zarobki?

parodia firmy na europejskim poziomie.... wazeliniarstwo to norma... a o stanowisko dyrektora pana [usuniete przez moderatora] decydyje jego ojciec-prezes, niby to normalne, ale trzeba było najpierw dwudziestoparolatka wyszkolić, bo wieje od niego totalnym brakiem wiedzy, który próbuje nadrabiać dobrą miną do złej gry.... dział nawozowy jednym słowem to syf, w którym jest duża rotacja pracowników!!!

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. - Szydłów

• Jak się pracuje w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.