Opinie o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

roztropny

czy tak czy siak pewnych spraw i obycia w temacie Wam nikt nie zabierze. Każda próba wnosi nowe doświadczenia ...

kaprys

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną czy moge liczyc na wasza pomoc w tej niezmiernie waznej dla mnie kwestii dotyczacej tej pracy dziekuje i pozdrawiam

okoń

ja również jestem na politechnice i też myślę o ekoplon na praktyki albo nawet płatny staż. to obecnie jest szansa na przyjęcie tam na praktyki lub staż? super jeśli tak, natomiast błagam napiszcie na jakich warunkach byłaby to współprac bo nie wiem czy się zdecydować i czyn ogólnie warto by było na coś takiego, okej?

Franek Antonim

REASUMUJĄC: Jeśli jesteś młodym, ambitnym, zdolnym, pracowitym i uczciwym absolwentem/doradcą/przedstawicielem - jak najbardziej polecam podjęcie pracy w EP. Dla czego? Z jednego prostego powodu - w BARDZO krótkim czasie dostaniesz taki wycisk, że praca w każdej kolejnej firmie będzie dla Ciebie spełnieniem Twoich najskrytszych marzeń...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Laborant/Młodszy Laborant/ Pomoc Laboratoryjna.
koleś

firma dobra, właściciel się stara, a, że czasem brakuje doświadczenia zdarzają się drobne wpadki, martwi tylko to, że Pan Prezes w momencie przyjęcia, zapisuje kiedy zwolnienie, tylko najbardziej wytrwali w kapowaniu przeżyją, chyba, że Pan ma inne powody...

Sol

Witam, widac ze poszukują handlowców. W mojej obecnej formie zle sie dzieje kierownictwo nieudolne i niekompetentne i nie chce zmienić pracy na cos podobnego. Dlatego proszę o opinie czy warto sie interesować praca tam?

Gościu
@Sol

Warto ! tylko pamiętaj na co się umawiałeś....

gość

(usunięte przez administratora)A ja myslę, że firma nie będzie firmą z okolic Szydłowa tylko z okolic Pacanowa:)

gosc

Dokładnie zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Firma nie ma jasno sprecyzowanego celu i strategii. To oczywiście jest wina właściciela. Dlatego będzie (raczej już niedługo) tylko firma z okolic Szydłowa. (usunięte przez administratora)

PRACOWAŁEM TAM

Zastanawiam się kiedy w tej firmie skończy się opluwanie byłych pracowników. Nie czas i miejsce na wymienianie nazwisk. Tylko tchórze potrafią obgadywać za plecami tych do których kiedyś się uśmiechali. Wynika z tego, że był to jeden wielki. Najlepiej niech każdy pilnuje swojego nosa i pamieta, że w notesie prezesa, każdy ma wyznaczony termim kiedy zostanie zwolniony. Więc ci którzy tak skakali i nadal skaczą powinni sami nad sobą się zastanowić.

marian

Co do zmian w ostatnim pół roku jest to prawda z tym, że właściciel szuka innowacyjnych rozwiązań szkoda tylko że jest to szukanie po omacku. Jeśli chodzi o kierownictwo to ma ten więcej do powiedzenia kto ma w sobie więcej wazeliny i zakłamania.

Gościu
@marian

EP nie ma "wujków" w USA lub Holandii dlatego też pewnie część innowacji idzie po omacku i trochę na ślepo.... ale są ! i w większości na lepsze....

gość

Tu nie było problemu z wysokością, co najwyżej spełnianiem oczekiwań (czasem pewnie wydumanych), albo (usunięte przez administratora) kierownika, który nie potrafi zadbać o swoich najlepszych ludzi. Mogę pisać tylko za siebie: mam przekonanie, że moje jest fair w stosunku do tego co robię i potrafię, i tego co mogę dostać w innych firmach.

Re: gość

Zgadzam sie z powyższą wypowiedzią w 100 %

gość

Myślę, że trzeba grubą kreską oddzielić opinie starsze niż ostatnie pół roku. Wiele się w firmie zmieniło i zmienia, łącznie z kierownictwem w niektórych działach. Właściciel podejmuje wiele wysiłku aby wprowadzić w firmie wysokie standardy. Nie jest to jednak wciąż korporacja, co ja osobiście bardzo sobie cenię, ze względu na poczucie wpływu na to co się dookoła dzieje. Doceniają pracowników z inicjatywą i odpowiednio za to nagradzają. Firma nie dla leniuchów.

kult

Miki - można zgodzic się z Tobą.Wysoka ocena odnosić może się do jakości produktów, która jest porównywalna z produktami znanych i uznanych marek. Pracownicy terenowi to trochę inna, lepsza część ep.

kult

Bajka - nieprawda, portal nie wymaga wpisania oceny.

Miki

Ocena w dużym stopniu odnosi sie do produktów tej firmy... sa one poprostu bardzo dobre i skuteczne. Do tego dołóż profesjonalnych i merytorycznych pracownikow w terenie!! Stad ta wysoka ocena.

kult

Nie pakujcie się w ten nawóz. Jeżeli jesteście ludzmi otwartymi, lubiącymi zmiany,chcecie współpracować z kolegami, nie wchodzicie w nieformalne układy to nie macie szans w tej firmie. Na starcie będa przedstawiać siebie w samych pozytywach, a rzeczywistość okaże się odwrotna do zapowiedzi. Ta firma to nieudolna próba naśladowania działajacych na rynku, dobrze zarządzanych przedsiębiorstw. Powiem, że to nie europejska, nawet nie polska a kielecka firma z siedzibą pod Pacanowem. :)

nutri

Ekoplon ma otwartą rekrutację, nie piszą wprawdzie czego dokładnie oczekują, ale CV i list motywacyjny można wysłać. Tylko po tym co napisaliście, chyba zrezygnuję.

marian

Firmę tworzą ludzie którzy chcą coś zmienić osiągnąć jednak zderzają się z szarą rzeczywistością układów układzików i machlojek. Sprawdźcie ile ludzi jest ze starej kadry a ile tzw. nowych nabytków. Ilu zmieniło się ostatnimi czasy dyrektorów , menadżerów i konsultantów.

Ruda

Nawozy tragedia niekompetentne kierowanie , jeśli nie umiem kierować np. samochodem to po prostu nie wsiadam i nie jadę....

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. - Szydłów

• Jak się pracuje w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.