Opinie o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Papa

A jak Dyrektor FD? co to za Gość?

Papa

Ale w DS jest Ok.

Maniek

Obecnie jest ogłoszenie na PH. Czy warto składać aplikację? Jakie mniej - więcej zarobki na rękę? Jaki samochód służbowy i czy można korzystać prywatnie? Jak atmosfera wśród w zespole? Targety realne?

EP
@Maniek

Zachęcamy do złożenia aplikacji. Co do zarobków, każda firma prowadzi swoją politykę finansową, a wynagrodzenie są ustalane indywidualnie z wybranym kandydatem. Atmosfera zależy od jej członków (moim zdaniem zespoły są zgrane) a targety są ustalane biorąc pod uwagę wiele czynników. Odpowiedzi na te i wszelkie dodatkowe pytania są przekazywane podczas spotkania rekrutacyjnego, na które zapraszamy osoby, które spełniają kryteria zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Ja Tam Bylem

Nie!!!!

Natanael
@Maniek

Jak chcesz mieć czystą głowę po powrocie z pracy to radzę sobie odpuścić. Znaczy zależy jeszcze do jakiego działu, czy TBD czy Drób? Jeżeli chodzi o drób, atmosfera słabiutka. A poza tym, oba działy w rozpadzie, zwalnia się jedna osoba za drugą.

@Natanael

Prosze nie obrazac FD tu jest OK.

To już koniec
@anonymous

Dlatego zwolnił się kierownik :) dobre. Podobnie jak w HR, kontrolingu, marketingu, działach sprzedaży. Tylko księgowość(usunięte przez administratora)mocno się trzyma. Tylko co wy będziecie księgować niedługo ??? Chyba tylko największy koszt (usunięte przez administratora)

Witam wszystkich. Interesuje mnie sytuacja w firmie. Warto się starać tam o pracę?. Zapewniają ludziom komfort psychiczny odnośnie płacy i pracy?.

Dr
@Zainteresowany

A przeczytałeś wszystko poniżej ?? Masz tam odpowiedz.

Tarzan
@Zainteresowany

Oczywiście ze warto. Fantastyczna atmosfera. Wspaniali ludzie. Właściciel i zarząd do rany przyłóż. Szczerzy i pomocni w każdej sytuacji. Identyfikujacy się z załoga. Zawsze możesz liczyć na ( kopa od) nich. Komfort jest bo klima działa w niektórych pomieszczeniach. Ale są tacy pracownicy co nie maja łazienki w budynku. XXI wiek w Ekoplonie. W samochodach tez jest klima. Zreszta tylko klima. Chińskie najtańsze opony dużego komfortu nie dają. Na plus auto do oporu bo nikt nie sprawdza i nie panuje nad tym. Wiele przywilejów np można sobie wybrać kolor auta. Wypłata pięciocyfrowa na czas ale premia już zależy od humoru właściciela. Poza tym 2 imprezy roczne jak jest kasa. Teraz nie ma kasy to nie będzie imprezy. Podsumowując (usunięte przez administratora) pełen komfort w Grabkach ewentualnie czym dalej tym możesz być normalniejszy.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Laborant/Młodszy Laborant/ Pomoc Laboratoryjna.
Miko

Prawda jest taka że właściciel firmy ma słabość do wszelkiej maści uzdrawiaczy i innych obiecywaczy złotych gór zamiast szanować fachowców.Ale jak to mówią:KTO BOGATEMU ZABRONI)...do czasu.Pozdrawiam kolegów z ekoplonu

Pitek99

A skąd jest ta firma która wozi wyroby dla ekoplonu

Jasiek

Jeśli jest tak źle do przecież zawsze można zmienić firmę!!

Pokój (po niemiecku)
@Jasiek

Niby można, tylko każdy się boi represji i gniewu właściciela i jego podpowiadaczy.

Kolega
@Jasiek

Wszyscy zmieniają przecież ! Nie zauważyłeś?

Staszowik

Panie Prezesie gdzie ta cykliczna impreza ?? Nie ma pieniędzy ??

Księgowa
@Staszowik

Zwracaj się do pani (usunięte przez administratora) ona decyduje o dostosowuje do swojego kolendarza.

Pitek99

A skąd jest ta firma transportowa która współpracuje z ekoplonem gdzie sprzedajecie swoje produkty

Nikiel

Niki masz rację pracowałem i wiem jak jest dopóki będzie jasny nic się nie zmieni

@Nikiel

Nikiel a jak tam traktóją ty ch kierowców tirów i jak tami ch traktóją

Basic
@Pitek99

Ekoplon nie zatrudnia kierowców tirów. To firma zewnętrzna która dla nich wozi towar

@Basic

Basic a skąd ta firma jest

Pitek99

Czy odpowie mi ktoś jak traktóją tam kierowców w ekoplonie w grabkach dużych i czy oni jeżdżą za granicę

Zmianowy

Niki zgadzam się z Tobą. Nie ma chętnych do pracy, bo płacą grosze. Teraz to niech sobie uchodźców zatrudniają. Jak widać z lektury mogą płacić więcej: (usunięte przez administratora)

Modrzew
@Zmianowy

Niewolników nie warto traktować jak bydło, chociażby dlatego, że są od bydła inteligentniejsi. Poprzez swoje rozmyślne działania - szkodząc pracodawcy mogą narobić więcej szkód niż są warci.

Niki

Eko plon się kończy bo prezes i kierownictwo nie szanuje pracownika chyba nie wiedzą że pracy jest od licha I za lepsze pieniądze jak firma eko okna potrzebuje 1000 pracowników i 2 500 na start czy ci ludzie chcą być dalej białymi murzynki na dwóch etatach lub wiecej

Filip

Konkurencja mocno inspiruje do pisania??

Czerwone Spodenki
@Filip

Konkurencja nie musi

Ekoplon - przyzwoite produkty, nawozy nawet bardziej niż przyzwoite - i to jest moc firmy, która jest marnowana.Powód - Prezes wierzy ludziom "z zewnątrz", a nie tym, których zatrudnia. Poza tym jest wszechwiedzący i niestety lubi "wazeliniarzy" (cokolwiek to znaczy), czyli lubi tych, którzy mówią, co akurat chce On usłyszeć. Ale generalnie miły człowiek. (usunięte przez administratora) Gdyby firma upadła byłoby mi szkoda, ponieważ pracuje tam sporo fajnych ludzi, którzy są, niestety, niedoceniani. Czy poleciłbym pracę w tej firmie - gdy akurat nie ma nic lepszego na rynku, to tak.

Zimcio
@były pracownik

Przez 8 lat nic sie nie zmienilo oprocz podpowiadaczy

ph

Pracuję w Ekoplonie od wielu lat. Atmosfera jest przyjazna, wynagrodzenie bardzo zadowalające. Trzeba zasuwać - to fakt, ale w pracy się pracuje, nie leży. Kto szuka wyzwań, przyzwoitych pieniędzy i stabilności - warto.

Pitek 99
@ph

Ph a jak tam traktóją kierowców i czy oni jeżdżą za granicę

Protan
@ph

Dalej tak myslisz?

Mira

EKOPLON to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy!

@Mira

Mira a jak tam traktóją kierowców tirów w ekoplonie i czy oni jeżdżą zagranicę

Stefan
@Mira

Bardzo dobre opinie? Bo sami je sobie posza

Pitek99

Jak tam traktóją kierowców i gdzie te swoje wyroby sprzedawają

niko

A jak tam (usunięte przez administratora) z Baborowa?? Dalej tak szaleja za tak małe stawki?

Ciapaty
@niko

Pewnie, zbieramy teraz bawełnę na plantacji, jest super ????

Ciapaty
@niko

Pewnie, zbieramy teraz bawełnę na plantacji, jest super ????

Twój Kolega z Ekoplonu
@Ciapaty

Jak masz jakiś problem ze sobą to idź do dyrektora i porozmawiaj a nie rób z siebie anonimowego idioty w internecie, ale znając życie jesteś (usunięte przez administratora) i dalej będziesz pisał te głupoty. Ewentualnie BRANICE nie daleko!!!! Nie Pozdrawiam!!!

Irek

Atmosferę w firmie tworzą pracownicy a jak czytam wasze wpisy to strach myśleć.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. - Szydłów

• Jak się pracuje w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.