EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.
counter
2 349 342 5 1
Zainteresowany

Dzień dobry, firma Ekoplon szuka export menagera na każde z województw. Mógłby ktoś z pracowników wypowiedzieć się na temat tej firmie oraz warunków zatrudnienia ? Warto aplikować ?

Klient

A co tam w Ekoplon słychać? Jakies nowe twarze. Bo Booos odchodzi.

chłop z fabryki

- A jak umarł Pan Bogaty, To mu nieśli wieńce, kwiaty! Order dali mu po śmierci, by mu złocił się na piersi! - A jak umarł chłop z fabryki, To uznali, że był nikim. Odszkodowań nie ma wtedy, Trumnę trzeba brać na kredyt! Czy dalej nikt nic nie rozumie? Firma to pracownicy! Nie Prezes, dyrektor, kierownik, specjalista. Wszyscy są tak samo potrzebni by mogło to żyć. Doceńcie to wreszcie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zainteresowany

Były
@Zainteresowany

Zdecydownie nie warto. Każdy kto może ucieka z tej firmy.

Były2
@Zainteresowany

Podzielam, że zdecydowanie nie warto. Dziwna firma dziwne zasady. Kadra zarządzająca składa się z przypadkowych ludzi o zupełnym braku kompetencji.

Pracownik Nowy wpis
@Zainteresowany

Zaskakujące ze pomimo tylu negatywnych komentarzy, co jakiś czas pojawia się pytanie czy warto aplikować. Komentarze są różne jedne bardziej wyważone inne wręcz ocierające frustracją. Ale żaden z tych wpisów nie jest pozytywny (no chyba że wpisy z działu HR dbających o wizerunek firmy). Każdy wypowiada się różnie w zależności jakie słowa mu jeszcze zostały bo uwierzcie ze od pracy tam aż odechciewa się wszystkiego i brakuje słów. Kiedy tam aplikowałem byłem przekonany że to stare komentarze i mojego działu nie będą dotyczyć. Ryba psuje się od głowy więc KAŻDY DZIAŁ funkcjonuje podobnie: krzyki, nadgodziny, poniżanie słowne i podstawowe lizusostwo. Wydawałby się że dział biurowy z panią "zimna jak mróz" jest ok. Ale nic bardziej mylnego. Pracując w tej firmie bez względu na dział przypomniesz sobie zamieszczone komentarze.

Klient

A co tam w Ekoplon słychać? Jakies nowe twarze. Bo Booos odchodzi.

Paaweł

który boss odchodzi?

@Ttt

Ten który obiecał gruszki na wierzbie.

@Ttt

Przecież tam innych szefów nie było. Każdy obiecywał gruszki na wierzbie. Jeden to był specjalistą od sprzedaży koców biednym emerytom a drugi od kostki brukowej. Żaden nie widział w życiu krowy z bliska.

@Prawda

Jak słyszałem odeszło około 40 osób w 2021 roku głównie ze sprzedaży. Dobry wynik ma Boos.

Klara Nowy wpis
@Ttt

A blondyna, która zostanie na zawsze, będzie się smażyć w piekle za wszystkie krzywdy, które wyrządziła ludziom. Nawet mi jej nie żal...

Po trupach do własnej kieszeni

Bravo. Pięknie żeście nas na wypłatach (usunięte przez administratora) w tym miesiącu!! Kolejne podobne? A podwyżki dal ale swoim to jak jedna z partii P...S. Kota mu brakuje bo podwładnych sługusów już ma i to takich tolerancyjnych. A oni wszyscy tacy pokorni (bo gruba kasa) i ... U drzwi Twoich stoję Panie...

Kostka
@Po trupach do własnej kieszeni

brukowa wróciła jak bumerang...a co ma wspólnego ta kostka z paszami dla zwierząt?...oto jest pytanie...???

Pewnie Nowy wpis
@Kostka

Nikt już tam nie chce zarządzać ludźmi.(usunięte przez administratora)tyle czasu pracownikòw to nikt rozsądny nie będzie już tam pracować.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

To się zgadza
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Albo zaczniecie płacić jak ludzie albo te komentarze nigdy się nie skończą a tym samym to WY (zarządzający tu na miejscu) psujecie renomę firmy traktując tych ludzi jak paholkow którzy wypowiadają się negatywnie na temat Ekoplonu ale mówią jak jest!!! A że czyta to cały kraj to czyja to wina? Mogły być same superlatyw gdybyście nas traktowali i wynagradzały godziwie. To od Was bije negatywna energia!!!

chłop z fabryki

Gosc
@chłop z fabryki

Oni tego nie rozumieją kolego albo są zbyt tępi albo zainteligentni (chyba to 1) ale chłopakom już się kończy cierpliwość pomału i ta bomba za niedługo exploduje. I weź tu zbuduj wizerunek firmy. Jeszcze i o prezesa się to oprze jak tak będą walić w (usunięte przez administratora)z tymi wypłatami dalej. Apel do Prezesa. Prezesie... Niech no się Prezes przyjrzy ich pracy (biuro, kierownictwo - nie za dużo ich tam jest i doją kase i to nie mala) i stawkom - ich a LUDZI co na to muszą wyrobić!!!

Tank

Nie polecam. Nawiną makaron na uszy i tyle. Podczas zatrudnienia powiedziano mi co innego, w trakcie pracy było co innego, docelowo chcieli co innego. Mogą się spóźnić z kasą (w styczniu tłumaczyli się niekorzystnym kalendarzem). Brak planu, brak składu, brak sensu, brak wsparcia w terenie. Decydenci nie mają pojęcia (w moim dziale przynajmniej) co się dzieje w rynku, mają jednego człowieka który jest odniesieniem dla nich i już działa jak wyrocznia. Obiecywane premie....zapomnij. Flota aut - tragedia. Decyzyjność i przepływ informacji - koszmar. Komunikacja wewnątrz działowa - nieporozumienie. Ogólny chaos, paraliż i padaka. Jeśli kogoś to nie zniechęca i pasuje mu pokonywanie dziesiątek tysięcy kilometrów za podstawę bez sensu co z góry nie przyniesie żadnego efektu to z całego serca i sił polecam. Były pracownik działu handlowego.

Karaluch paszowy

Legenda głosi ze jest szczur na paszach co wychodzi tylko na fajkę i ucieka na widok pracowników. Pozdrawiamy nie serdecznie.

Beata
@Karaluch paszowy

Nie rozumiem o czym piszesz, jaki szczur? Forumowicze zaglądają do tego wątku by dowiedzieć się czegoś odnośnie pracy w EKOPLON i taki wpis nic im nie powie. Może skupisz się na tym i napiszesz coś więcej jak wygląda praca w firmie? Byłabym wdzięczna.

@Beata

A po co tu cokolwiek pisać jak wpisy znikają jak kamfora... Albo jeszcze szybciej.

ooooo
@Prawda

Znikają i to nie usuwane przez admina czyli ktoś buszuje na serwerze.

Działajmy panowie ..
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.

Zobaczymy jaka będzie kolejna wypłata . Fajnie że jesteśmy aktywni czas się za to wsiąść. Chłopaki uszy do góry Razem damy radę !!! W kupie siła . Damy radę !!! Tylko razem. Nie badź się co szkoda wam premii (jakiej) premii. Oni mają miejmy i my. 3kola to minimum miesiąc w miesiąc na każdy dział!!! Damy radę kto jest za. A kto się nie wyłamie to niech śmiga za 2 z groszem. Zaraz to i tak usuną więc???

Siąść i plakac

Podnieśli parę groszy a w zamian nas omonitorowali z każdej strony.Tu jest więcej kamer niż w Big brother Zajmijcie się lepiej czymś pozytecznym a nie gapieniem się w kamery (kierownictwo) bo nas już macie za nic. A kto wyrobi na wasze (nie małe) wypłaty jak nie my ... Robole !!! I przez te wasze nie przemyślane decyzje ludzie czują się mobbingowani. A z niewolnika pracownika nie będzie. Ruszcie trochę mózgami !!! i szanujcie ludzi co ...WAS KARMIA

Tango i Kesz
@Siąść i plakac

A i tak nie odczujemy podwyżki (rzuci ci jakieś ochłapy). A oni się bezczelnie i tak za naszymi plecami z tego śmieją. Żenada. Niech ktoś coś z tym zrobić!!!

Byłypracownik
@Tango i Kesz

Serdecznie Wam współczuję, bo wiem jak ciężka i niewdzięczna jest praca w tej firmie. Niczego się tam nie nauczyłem a jedyne co pamiętam to kolejni dyrektorzy którzy nic nie wiedzieli o branży paszowej ale za to robili mądre miny i puszczali slajdy z dobrymi radami z których sami nie korzystali... Masakra... Nie polecam.

Ja
@Siąść i plakac

Podwyżka tylko na papierze. Tu jest tragedia...

Emeryci i renciści siedzą cich
@Ja

Zobaczymy jaka będzie kolejna wypłata . Fajnie że jesteśmy aktywni czas się za to wsiąść. Chłopaki uszy do góry Razem damy radę !!! W kupie siła . Damy radę !!! Tylko razem. Nie badź się co szkoda wam premii (jakiej) premii. Oni mają miejmy i my. 3kola to minimum miesiąc w miesiąc na każdy dział!!! A nie jakieś śmieszne prognozy!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Ttt

Potrzebuja do Dzialu Dtobiowego jak tam sie pracuje?

SS
@Ttt

A jak myślisz dlaczego wciąż szukają? Bo co mądrzejsi uciekają z tej firmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Xyz
@Pytanie

W siedzibie czy nie w siedzibie lepiej się nie zatrudniaj w tej firmie. Jest na rynku kilka zdecydowanie lepiej prosperujących firm. Chyba, że nie jesteś z branży rolniczej to śmiało tam znajdziesz swoich hahahaha!

parobek

Na produkcji to tylko siąść i płakać .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 470 dni.

Czym EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

A kto tu będzie pisał prawdę jeśli prawdziwe wpisy są usuwane bo wątek kontroluje Ekoplon???

Macek

Podobno ekoplon taki zły i słaby A samochodami jeżdżą portierki, ta firma to marzenie i realizacja wszystkich ambicji

Xx
@Macek

Samochodów dużo tylko do roboty nie ma komu ruszyć.

Michał
@Macek

Jesteś pracownikiem firmy i możesz powiedzieć coś więcej na temat zarobków na samym początku kariery zawodowej? Ciekaw jestem na jakie wynagrodzenie może liczyć tu osoba bez większego doświadczenia, liczę że orientujesz się w temacie.

Romeo

Są zniżki pracownicze?

Franek

Od trzech lat pracuję w tej firmie a przyszedłem od konkurencji. Jest spoko tylko trzeba zawsze współpracować z przełożonym. Moje pomysły są brane pod uwagę ale nie zawsze realizowane. Zamierzam tutaj pozostać na dłużej.

Prezes
@Franek

Franek ty wazeliniarzu,weź się lepiej do roboty bo wylecisz jak twój szef.

Łucja
@Prezes

Na forum staramy się raczej nie pisać o nikim w sposób, który mógłby obrazić daną osobę. Na pewno pracujesz w EKOPLONIE, a więc będziesz znać odpowiedź na moje pytanie. Interesuje mnie mianowicie to, czy pracodawca ten inwestuje w rozwój zawodowy swoich pracowników. Powiesz mi coś o tej kwestii?

Eldo

Poszukują doradców ds. nawożenia w każdym województwie. Ktoś wie o co chodzi? Skąd takie roszady i jak praca w tym dziale?

Stefan
@Eldo

Jakiś czas temu interesowała Cię praca na stanowisku doradcy. Zastanawiam się, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować? Może przeszedłeś już proces rekrutacyjny i mógłbyś napisać na forum, jak on wyglądał? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. - Szydłów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.