STEICO Sp. z o.o.

Czarna Woda

Opinie o STEICO Sp. z o.o.

jhony

Potwierdzam opinie przedmówcy, ta firma nie miała by racji bytu w dużych miastach. Mobbing na potęgę, szczucie Alfa Guard( pracują tam ludzie z grupą inwalidzką - tak jest w Czarnkowie). Produkty na niskim poziomie - domu budują sobie za darmo kierownicy.

Adam

Wyzysk jakich mało dlatego takie firmy buduje sie w małych miastach. Rotacja ciągle szukają ludzi nikt nie może zagrać miejsca. Jedyni kadra kierownicza zarabia. Dlatego wyjechałem zagranice miałem dosyć pracy za min.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie STEICO S.A.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarna Woda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEICO Sp. z o.o.