Opinie o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy STEICO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STEICO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STEICO Sp. z o.o. w Czarna Woda Mickiewicza 10

Pracownik2022

Jeśli nie zależy wam na wolnych weekendach, chcecie rypac nocki (2-3) bądź na obrobce tydzień rano tydzień popo tydzień nocek za 2900-3100 to wbijać śmiało. Za tą kasę to możecie robić od 7-15 i mieć wolne weekendy, święta . Firma kiedyś była świetna , szło zarobić. Dziś nam zabierają wszystko co idzie. Ciekawe jak będzie od stycznia 2024 jak weźmie nas nowy właściciel. Pewnie gorzej. Tyle młodych ludzi już uciekło z zakładu a jeszcze tego nie widzą Ci z górnych stanowisk.

pracuje w Czarnej Wodzie od 10 at. Płacą wszytko co idzie socjal 13tki wczasy pod gruszą kolonie dla dzieci. U malego prywaciarza trzeba robic po 10h codziennie zeby zarobic to co w steico i za duzo dodatkow nie ma wiec dla zastanawiajacych sie praca w Steico to polecam. Sama praca nie jest aż tak ciężka. Także uważam, że jak ktoś chce pracować i szuka stałej pracy z przyzwoitymi zarobkami to warto się zatrudnić w tej firmie.

Jarek

Te czasy się kończą panie majster. I nie liż bo to widać i czuć. Firma podupada brak zbytu, oszczędność szukają w pracownikach których zwalniają, firmy sprzątające i remontowe już mają zakaz pracy na terenie steico, kolejne szukanie oszczędności. Firma powinna zacząć zwalniać kierowniczków którzy nic nie robią i wciągają swoich ziomków do pracy i dokładają krzesła za grubą kasę. Oszczędności niech szukają też w autach służbowych i tankowania paliwa. Obniżenie pensji dla kierowników którzy zarabiają po 10 tyś i więcej do tego trzynastki po 2 tyś euro. Dużo by wymieniać.

adam

widziałem kiedyś od nich oferte która by mi pasowała. nie zgłosiłem się ale teraz patrząc po opiniach żałuje.

pomoc

na samej górze po prawej stronie masz opcje "dodaj merytoryczną opinię" i tam mozesz cos napisac nie odpowiadając nikomu

Yan

Ta firma to bieda. Zwalniają pracowników i dzięki temu oszczędzają pieniądze na wypłaty. Zielone budki tak zwane setki nie są wypłacane tylko wybierane jako dzień wolny od pracy i kolejna oszczędność. Premia jest i nie ma , a jak jest to na waciki i tu kolejna oszczędność. Ludzie wy się obudźcie okradają was z własnych pieniędzy które wam się należą! Premia trzynastka która nie została wypłacona i tu kolejna oszczędność. Na wszystkim oszczędzają tylko nie na sobie, premię w postaci trzynastek po 2 tyś euro, jeżdżenie służbowymi autami na obiadki, do domku i załatwianie własnych spraw. W biurach ich siedzi tyle że stołki dokładają i ciągną kasę ile się da , a wam ochłapy pod nogi rzucają w postaci wyjazdu do spa do Kołobrzegu z waszych zabranych pieniędzy za premie i inne, my robole jesteśmy tylko numerkiem na ich liście i od tego żeby chodzić na nadgodziny, o taki ujjj nikt nie powinien przyjść, sami niech se przyjdą rypać nocki w weekendy. Koncert lady pank było ich stać sfinansować ,,Firma Steico zaprasza mieszkańców Ziemi Czarnkowskiej na koncert zespołu Lady Pank,, Kolejne pieniążki na szpital 200 tyś heh mają kasę ,,Firma Steico przekazała 200 tys. zł szpitalowi w Czarnkowie!,, Ile na święta dostaliście 400 zł ? To pomyśl sobie ile mogli dostać kierownicy dyrektorzy prezesi itd , tak was dymają a sobie dają. Za to że wam zabierają to mają z tego korzyść w postaci wysokich premii za to że udało mi się zaoszczędzić. Czas na walenie w ujja i na L4

Walrus
@Yan

Pierwszy raz widzę, żeby ktoś się spruł, że ktoś dał hajs na szpital. Serio? Podejrzewam, że na takie inicjatywy mają osobny budżet, a nie, że z twojej kieszeni poszło wsparcie dla szpitala. Plus nazwanie wyjazdu do spa ochłapami to też dobra odklejka

Tech

Czy ogłoszenia zawarte na stronie firmy są aktualne? Nie do końca wiem patrząc na datę ich wstawienia.

Tech
@Tech

jeszcze przy okazji spytam jak jest z dojazdem do firmy?

Zegi
@Tech

no chyba powinny być aktualne skoro są na ich stronie tak mi się wydaje

Zegi
@Tech

Sam patrzę co jakiś czas ale nic się na tę lokalizację nie pojawia na razie

Pancernik Potiomkin
@Tech

A tak na poważnie - jest organizowany transport (Zblewo i Czersk) a jak dojeżdzasz powyżej 10 bodaj km, to dostajesz dofinansowanie do przejazdów

tren

przede wszystkim jak już u Was ta rekrutacja wygląda, ile ma etapów, czy coś jest zdalnie albo telefonicznie, na co uwagę zwracają?

tren

jaka umowa co z benefitami i czy występują jakieś premie też by mnie interesowało. z góry dzięki za wszystko

brukow
@tren

masz premie zarówno uznaniowe, wskaźnikowe jak i systemowe

Sol
@brukow

Premia za system jest , ale resztę to dają jak im się podoba lub wcale. Szukanie oszczędności, a sobie dają ile idzie.

Inoks
@tren

na stanowiska produkcyjne z tego co kojarzę jest rozmowa z telefoniczna i spotkanie z przedstawicielem i kierownikiem działu, oni cie oprowadzają i odpowiedź dostajesz praktycznie tego samego dnia. jeśli szukasz czegoś biurowego to jest więcej etapów poza rozmową ale dosyć standardowe np. sprawdzanie czy ogarniasz excela. na odpowiedz czeka się dłużej coś koło miesiaca

Barman
@Inoks

Wszystkie aktualne ogłoszenia można znaleźć na ich stronie internetowej czy gdzieś wrzucają szybciej?

keczup

Chyba w ogóle jak wrzucają to w bardzo podobnym czasie czy się mylę?

harcerz
@keczup

no zazwyczaj tak to działa że jak kogoś szukają to dodają oferty gdzie sie da

Agd Nowy wpis
@keczup

Co masz na myśli, że w podobnym czasie? Kilka ogłoszeń naraz?

taa Nowy wpis
@Agd

no że na różne strony w podobnym czasie dodają ogłoszenia jeśli kogoś szukają

Stary Nowy wpis

Nie polecam tu pracować kierownictwo wykańcza ludzi psychicznie jeśli nie trzyma się im palca prosto w czterech literach to jest źle. Ludzi pozwalniali a teraz się denerwują bo nie ma pracowników Porażka

Bury Nowy wpis

Praca w soboty niedziele święta jeszcze w dodatku na zmiany to jakaś masakra, praca jest nie zapłacona za ten system. Nie polecam tej firmy. Z pozdrowieniami dla całej góry i wszystkich lizodupców i konfidentów.

student

Hej mam pytanko, czy w Steico zrobię praktyki w przyszlym semestrze? W tamtym roku moj znajomy robil, i chwalil sobie z tego co wiem. Czy ktos sie orientuje czy dalej tam przyjmują?

student
@student

A jesli tak, to moze ktos wie jak najlepiej sie z nimi skontaktowac.. czy podany nr na stronie aktualny?

@student

tak ten nr jest dobry, mozesz dzwonic. ale no w przyszlosci radze po prostu sprobowac od razu zadzwonic i samemu sie przekonac a nie czekac

@student

ogolnie praktyki chyba nadal sa lub beda, ale nie wiem jak teraz z naborami

uczen
@cerk

a jest ktos kto sie orientuje? zalezy mi zeby w przyszlym semestrze zrobic i chce zdazyc poprostu

Rada

Teraz ogólnie chyba nie ma przyjęć z tego co się orientuje to lepiej poczekać na jakieś ogłoszenia aż sami wstawią.

golon
@Rada

TO gdzie się ogłaszaja jeśli są przyjęcia??

nzx
@Rada

a ty gdzie wysylales swoje cv, pamietasz moze? legitne są te strony typu olx?

keczup

Była kiedyś taka akcja że się zamawiało gdzieś telefon i dostawało ziemniaka, oszustwo zwykłe

harcerz
@nzx

oczywiście że są legitne, co ty pierwszy raz cv wysyłasz?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w STEICO Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gru

Czym wy się tutaj w ogóle zajmujecie?

Barman
@Gru

Z tego co się orientuję to oni tam jakieś materiały budowlane produkują, ale szczegółów nie znam trzeba by poczytać szerzej

Veto
@Barman

Ciężka taka praca czy do zniesienia?

jester
@Veto

moim zdaniem zupełnie do zniesienia, nawet jest to zbyt ciężkie słowo, powiedziałbym raczej że praca normalna

krajan
@Veto

Nie wiem gdzie robiłeś wcześniej i co rozumiesz jako ciężkie, ja tam uważam że nie ma źle. Na pewno robiłem w gorszych miejscach w porównaniu do wcześniejszej pracy ta jest spoko. Pracuję już dwa lata i jakoś to leci

eukalip
@krajan

masz już nieokreślony po takim czasie?

Bury

Falafel

Zależy na jakie stanowisko też aplikuje przecież

Homar

Dokładnie jak ktoś zapytał - jakie stanowisko przede wszystkim bo nie wiem czy wiesz ale od tego dużo zależy. Takie pytanie rzucone w eter bez szczegółów

Veto

A ogólnie jak już się uda zatrudnić to firma najczęściej przedłuża umowę z pracownikami czy nie bardzo?

opiond

niestety i tacy się tu zdarzają... nadrabiać robotę za kogoś innego to najgorsze uczucie bleh

Stary

Nie polecam tu pracować kierownictwo wykańcza ludzi psychicznie jeśli nie trzyma się im palca prosto w (usunięte przez administratora) Ludzi pozwalniali a teraz się denerwują bo nie ma pracowników Porażka

@Stary

Nie ma i nie będzie pracowników. Ci mądrzejsi sami się zwalniają. Nie polecam tej firmy.

Witam czy w tej firmie istnieje dodatek nocny ? Jeżeli pracuje sie te 7 dni pod rząd i potem jest 1,5 dnia wolnego to obliczeń wychodzi dużo godzin one są jakoś oddawane czy coś w tym stylu?

Heniu

Witam ja wygląda system pracy 4 brygadowy w tej firmie czy jeżeli przekroczymy 170 godzin to reszta to nadgodziny czy inaczej jest?

ferb
@Heniu

troche to skomplikowane, mógłby jakis pracownik to wytłumaczyć?

@Heniu

Nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) Siedem dni robisz oczywiście na zmiany i po siedmiu dniach masz półtora dnia wolnego i raz w miesiącu 2,5 dnia wolnego i to przypada w weekend. Reszta weekendów pracująca inni odpoczywają, a ty pracujesz.

@Heniu

Jeden weekend w miesiącu wolny reszta pracująca 2,5 dnia. Wolne w tygodniu 1,5 dnia. Jeśli lubisz pracować na zmiany w weekendy i święta i nie masz co zrobić z czasem wolnym i wystaje ci słoma z butów masz dwie lewe to złóż podanie do Steico i rób za 3200

Mati

Cześć.Chce się zatrudnić na operatora ladowarki.Jak wygląda praca ? Jak zarobki i ogólnie czy warto ?

sowa
@Mati

podbijam pytanko, tez widzialem ogloszenie i jestem zainteresowany

binzes
@Mati

no wszędzie tak samo się robi na operatorze XD praca jest okej, ludzie spoko, ale dla firmy cieżkie czasy teraz były, 13stki nie dali... wygląda na to że roszady się skończyły i będzie już tylko lepiej no ale to dopiero przyszłość pokaże

Ekspres
@Mati

Szybko się w ogóle odzywają po złożeniu cv jak jest jakieś wolne stanowisko?

@Ekspres

do mnie sie odezwali po tygodniu i z tego co sie orientuje to zawsze dają dość szybko znac

illan
@pomoc

macie jakieś większe nabory teraz?

kruk

jakie ciekawe dodatki do pensji macie?

ferb
@kruk

z tego co słyszałem to standardowo są premie ale jak dokładniej działają tego nie wiem

@ferb

3200 zł za cały miesiąc pracy heh żal, w tym nocki popołudniówki i weekendy pracujące. Tyle samo zarobisz od poniedziałku do piątku i na umowie dostaniesz 4,232. Chyba już wiesz co lepiej się opłaca.

Emenems
@adam

a jakieś inne stanowisko by cię nie zadowoliło?

@Emenems

jakieś produkcyjne, magazyn jakby był to też byłby ok

gat
@adam

a nie szukają teraz kogoś do tych działów?

Rosol

możesz powiedzieć coś więcej o atmosferze w pracy?

kacper
@gat

tez teraz szukam na magazyn i jakbyscie cos mieli to dajcie znac

gutt
@kacper

na magazyn to chyba teraz ogłoszeń nie ma z tego co patrze po ogłoszeniach w internetach..

wiktor
@Rosol

atmosfera git, nikt nikomu w droge nie wchodzi, a jak ci ktos podpasuje to wiadomo mozna i pogadac.

Gucio
@gutt

No do czarnej wody jest tylko na specjaliste technologa ogłoszenie :(

nowicjusz
@wiktor

A w dużych grupach się pracuje? Czy jak te konktakty wyglądają praktycznie?

punto
@wiktor

jakby tylko ktos mi odpowiedizal to bede wdzieczny. wiadomo kiedy beda jakies przyjecia moze ktos cos slyszal?

sloniu
@punto

niby na ich stronie teraz sa ogloszenia jakies ale nie wiem tak szczerze czy sa aktualnie

Mer

słyszałem że tu jest akurat spoko robota więc może akurat mi się uda coś zakręcić, myślicie że jak nie ma tych ogłoszeń to można się ogólnie i tak zgłaszać czy lepiej poczekać?

Wertyn
@Mer

wysłać im cv nigdy nie zaszkodzi, szczegolnie ze nie wiadomo kieyd cos bedzie a tak moze im w oko wpadniesz

Peco
@Wertyn

to tak po prostu wysłać cv na maila czy jak?

@Peco

tak możesz w ten sposób wysyłać ale obecnie ciężko z nowymi zatrudnieniami

@Peco

chociaż teraz wszedłem na pracuj z ciekawości i widzę że wisi do nas jedna oferta to możesz sp®óbować

Byk
@Peco

Mnie w ten sposób przyjęli więc mogę ci powiedzieć że sposób działa, a przynajmniej działał kilka lat temu

Nr
@Byk

a możecie od razu powiedzieć jak się wam pracuje?

opo
@Nr

sama praca nie jest zła, na spokojnie wszystko do zrobienia. robota wbrew pozorom stabilna, brak pośredników zatrudniających typu agencje pracy mam osobiście z tym złe wspomnienia więc to na duży plus, jest kilka fajnych benefitów, darmowe dojazdy do pracy albo jakies dopłaty, jakies tam możliwości awansu dla chętnych tez istnieją, więc raczej pozytywnie oceniam

penne
@opo

jak działają te dojazdy, macie jakiegoś busa pracowniczego czy jest zwracany koszt dojazdu?

detox
@penne

tak jest organizowany transport, możesz o tym więcej na ich stornie poczytać

detox
@penne

są zwroty za dojazd powyżej 10 kilometrów jak nie masz dostępu do tego transportu

Melik
@detox

ile te zwroty, 100%? to dosyc znaczące

Subulent

wysyłaliście swoje dzieciaki kiedyś na ferie zimowe "z firmy"? ogarniają to jeszcze bo dla mnie to świeża sprawa a chciałbym jakieś konkret odpowiedzi

precel
@Rosol

ja ze swojej strony też mogę powiedzieć że nastroje są bardzo pozytywne z każdym można pogadać i się pośmiać jak lubisz ;)

sopel

wiec wedlug mnie na dojazd ogolnie narzekac nie mozna bo i tak znajdziesz najlepszy dla ciebie sposob

cegła
@sopel

dokładnie dofinansowanie transportu od takiej małej odległości jest niespotykane, zazwyczaj ten próg jest znacznie wyższy niestety

cegła
@sopel

powiedziałbyś może jeszcze na jakim rodzaju umowy jesteś zatrudniony? można liczyć na uopa?

HSKaaa
@cegła

bardziej bym sie zastanawiala czy inne rodzaje umowy sa tam mozliwe, bo szczerze to sie nawet nie spotkalam zeby ktos mial inna umowe niz umowe o prace

@HSKaaa

na produkcji tez uop jak cos

wąsaty

Spoko bardzo ze nie wciskają śmieciówek mimo wszystko nie dla wszystkich jest oczywiste ze pracownik chcialby miec uopa

wąsaty

powiedziałbyś coś więcej o atmosferze w firmie? da się dogadać? nikt nie utrudnia?

Mcass
@wąsaty

Raczej nie ma sie co martwic o atmosfere, ja oceniam w miare pozytywnie

Mcass
@wąsaty

Wiadomo, ze tez od siebie zalezy czy jestes w miare komunikatywny itp.. ale nie slysze raczej zeby ktos narzekal jakos specjalnie na kogos

Drugi Syn
@wąsaty

według mnie jest w porządku, jak na parcę z ludźmi to naprawdę wszyscy się sprawnie dogadują

jsj

ja dostalem decyzje jakos w polowie listopada i zacząłem od grudnia, myśle ze wiele osob tak zaczyna wlasnie od nowego miesiąca, ale mogę się mylić

Stanleyy

Płacą jakieś grosze żenada, ktoś kto jest kumaty szuka innej pracy bo tu się już nie zarabia. 3100 za cały miesiąc popołudniówki nocki pracujące weekendy heh żal.

Yan

Walrus
@Yan

szybki jak wiatr

cześć ze względu na mnogość opinii zapytam od razu tutaj czy ktoś z pracujących mógłby się wypowiedzieć czy żeby zaczać tutaj pracę potrzebne jest jakieś konkretne doświadczenie?

szybki jak wiatr
@szybki jak wiatr

jeszcze ewentualnie czy ktoś mógłby się wypowiedzieć czy wypłaty są tutaj w terminie? z góry dzięki

@szybki jak wiatr

Na umowie nie masz nawet najniższej krajowej. Praca w weekendy i święta, system zmianowy rano popo noc. Nie polecam za te pieniądze znajdziesz pracę od poniedziałku do piątku i od nowego roku dostaniesz na umowie 4242zł.

@szybki jak wiatr

Za ten system płacą za mało, zdecydowanie za mało brak najniższej krajowej na umowie wliczają dodatki i premię oczywiście premię które zabierają.

Mario
@Jem

I w tym roku nie wypłaca 13stki! Człowiek (usunięte przez administratora) cały rok i taka nagroda! Dali przelewy social od 400 do 500 tytułując Boże Narodzenie! Tytuł powinien być Jałmużna ! Po 400 od nowego roku podwyżkę wszyscy dostaną,dadzą bo muszą a jak nie muszą to nie dają,szkoda gadać

sowa
@Mario

Nic bardziej mylnego, dostaniesz 13 tylko bedzie płatna w ratach w ramach podwyżki najniższej krajowej od nowego roku. Bo dostać 13 i podwyżkę to było by za dużo

@szybki jak wiatr

Nie polecam , zmiany to tragedia a wypłata pozostawia wiele do życzenia . Niewarto , atmosfera też do niczego chyba że masz znajomości u przełożonych .. nie polecam.

Chudy

Pracuje tu już kilkanaście lat i czytając te komentarze zgadzam się z tym w 95% oni mają nas za nic, szukają oszczędności u nas w kieszeni. Żebym znalazł pracę w innym miejscu to już dawno bym się zwolnił, ale w moim wieku to ciężko, starych już nie chcą nigdzie przyjść. Tak więc młodzi jak macie szansę to sobie poszukajcie praca w innym miejscu, szkoda zdrowia psychicznego i czasu. Przytoczę tu jeszcze kilka spraw odnośnie brania urlopu który miałem zaklepany już dawno co się później okazało że niestety go nie dostaną, a jak byłem się kłócić to jeden z kierowników powiedział: Jak ci nie pasuje to się zwolnij, tak się rozmawia z pracownikiem? Według mnie (usunięte przez administratora)!!! I kolejna sprawa: jak chcesz urlop to załatw sobie ludzi żeby przyszli cztery godziny wcześniej, porażka jest w tej firmie, już nie wspomnę że zabierają premię lub dają po kilka procent. Tu się coraz mniej zarabia.

Jem

Dyrektorów, kierowników zastępców kierowników, brygadzistów, mistrzów, młodszych mistrzów, zastępcy zastępców jest tu zdecydowanie za dużo. Jeszcze trochę to będzie ich więcej niż pracowników.

Tytus

Czy Steico zaczęło zwalniać pracowników?

Nik
@Tytus

Tak zwalniają. Nie chcę tu pisać czarnego scenariusza, ale dobrze nie będzie.

Pracownik Steico ale z Czarnko
@Nik

Poszukaj sobie na zagranicznych stronach większość akcji Steico jest sprzedane i wszystko się pewnie w niedługim czasie okaże

Werner
@Nik

ale jak zwalniaja skoro widze na internetach że jeszcze oferty sa aktualne tylko do innych miast?

tytel

a to do jakich lokalizacji szukaja może ktoś podrzucić ?

tytel

a i jeszcze jak to wyglada ze stanowiskami i doświadczeniem wymaganym prosze o pomoc

Gurnik
@Werner

to sa ogłoszenia głownie do gromadki przeczytaj sobie jakie lokalizacje najpierw...

Gurnik
@tytel

poki co marne szanse na przyjecie trzeba poczekac az nieco sie sytuacja uspokoi wtedy pewnie znowu cos powrzucaja

..,,
@Werner

jak do innych miast jedynie do Gromadki są ogłoszenia, bo w innym zakładzie też były niedawno zwolnienia w Czarnkowie. jeżeli są jakieś inne ogłoszenia to mogą być stare wstawiane jeszcze przed zwolnieniami, ale później nie usunięte

Artul
@..,,

tak na codzien macie w ogóle dojazd zorganizowany do pracy?

@Artul

mógłby ktoś podrzucić jeszcze jakies info na ten temat?

Nikey
@Artul

są darmowe dojazyd do pracy zorganizowane

Huskar
@Nikey

skąd dokładnie te dojazdy w jakich godzinach itd?

@Huskar

Nie przyjmują tylko zwalniają.

Tytus

Zgadzam się. Praca nie warta tych pieniędzy. Od lat chciałem pracować w tej firmie z ciekawości jak tam jest. Ludzie i atmosfera spoko, ale ostatnio się zagescilo jak zaczęły się grupowe zwolnienia. Jeden na drugiego patrzy inaczej.Idziesz do pracy ze świadomością, że dzisiaj możesz dostać wypowiedzenie .

Rosol

Hej, widzę że szukają do czarnej wody spejcalisty technologa, ale w ogłoszeniu jest napisane że początek pracy od 6 marca. Myślicie że to nadal jest aktualne?

gutt
@Rosol

gdzie ty to widzisz? na (usunięte przez administratora) jest ogłoszenie ale nie ma tam żadnej daty rozpoczęcia, może na archiwalne ogłoszenia jakieś patrzysz??

Kardynal
@Rosol

ja bym zakladal ze wywiesili to w lutym i jeszcze nikogo nie znalezli, albo sie zwolnil i wrzucili tosamo ogloszenie bez poprawiania

Woda
@Rosol

zawsze też możesz napisać do nich maila czy ogłoszenie jest aktualne ale z tego co widzę to już chyba nie :/

czekacz
@Woda

a ile w ogole czeka się na taką odpowiedz po wysłaniu cv? bo nie chce tez czekać w nieskonczoność...

czekacz
@Woda

a gdzie właśnie mozna sprawdzić czy ogłoszenie jest aktualne? to gdzies tam pisze bo nigdzie nie widze...

@czekacz

nie czeka się raczej długo z dośiwadczenia

@czekacz

ale teraz ogólnie nie ma przyjeć raczej :/

kantier
@Rondo

jakby byly przyjecia to gdzie wstawiaja swoje ogloszenia?

kantier
@Rondo

chociaz tak w miesiac da sie domknac calosc?

Byk
@kantier

na ich stronie głównej najlepiej szukać ogłoszeń ale teraz tylko do gromadki biorą z tego co wiem

czek
@Byk

Z tego co poczytalem to teraz raczej przyjec nie ma za bardzo, wiec jaka jest szansa ze odpowiedza mi na maila jak wysle tam cv?

czek
@czek

Bede wdzieczny za info nawet tutaj jak sie cos zmieni bo lokalizacja mi nawet odpowiada

ano
@czek

Ogłoszenia na pracę są tylko do gromadki, w Czarnej wodzie są tylko zwolnienia.

@ano

a kiedy rusza ten zakład w gromadce czy już jest aktywny?

@ano

warunki takie same jak na poprzednich zakładach?

rakow
@tren

no z tego co wiem to juz tam trzy linie produkcyjne ruszyły nie?

Gama
@rakow

na te trzy linie już są przyjęcia? jak to wygląda?

brukow
@Gama

były przyjęcia do gromadki na ich stronie od kilku miesięcy, pewnie dalej cos tam wisi

coles
@brukow

no jest jedno ogloszenie chyba tylko akutalne bo nie wierze ze takie ze stycznia by bylo

coles
@brukow

taka oferta z pazdziernika jest i tam nic nie wspominaja o doswiadczeniu wymaganym, to myslisz ze nie jest potrzebne?

kil
@coles

nie wiem JAKA to oferta z października ale raczej w ogłoszeniach o prace dają prawdziwe informacje więc jak piszą że nie trzeba doświadczenia to nie trzeba

kil
@coles

czasami jedno wisi dłużej bo nie aktualizują a zapotrzebowanie jest cąły czas

Gruson
@kil

czyli nabory cały czas aktualne, dużo ludzi potrzebujecie? jak rotacja wreszcie wygląda tak w realu

oli
@Gruson

We wszystkich działach i w całej firmie są zwolnienia i redukcja stanowisk. Nie rozpowszechniajcie nieprawdziwych informacji, żadnych naborów nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o STEICO Sp. z o.o. - Czarna Woda

• Jak się pracuje w STEICO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STEICO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STEICO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 19 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STEICO Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 775 ocen.

STEICO Sp. z o.o.