Opinie o YONG LI Sp. z o.o.

Człowiek

Nie jest źle, czasami fakt ciężko, ale kasa na czas, wszystko wypłacane jak się należy - na czarno nie ma szansy tam pracować. Jak nawalisz, to op.....l jest, ale w granicach rozsądku. Nie słyszałem, żeby komuś premię zabrali.

Feliks

Sporo dobrego o firmie słyszałem. Na forum również pozytywnie się wypowiadacie. Warto aplikować?

Xxx

YONG LI Sp. z o.o.
pracodawca
@Xxx 21.09.2017 09:21
A jak wyglądają zmiany? Czy nocki także są? A jak to wygląda w weekend? Czy weekend jest również pracujący?...

Szanowny(a) Xxx Zapraszamy do złożenia CV, po czym zaprosimy Pana/Panią na rozmowę kwalifikacyjną na której zostaną Panu przedstawione warunki zatrudnienia oraz odpowiemy na wszystkie Pana Pytania. Pozdrawiamy

Szukasz pracy?

Paulina

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko pracownika techniczno-serwisowego. Pracodawca oferuje dodatkową premię uznaniową za wykonywaną pracę. Jak dokładnie wygląda możliwość zdobycia premii? Czy są specjalne kryteria, które muszą zostać zapewnione, aby otrzymać premię czy jest to może indywidualna decyzja kierownictwa?

YONG LI Sp. z o.o.
pracodawca
@Paulina 12.08.2017 17:39

Szanowna Pani Paulino Pracownik techniczno-serwisowy jest to stanowisko, które oferujemy wyłącznie Panom. Natomiast Paniom na produkcji oferujemy pracę która wiąże się z lżejszym zakresem obowiązków. Zapraszamy do złożenia CV, po czym zaprosimy Panią na rozmowę kwalifikacyjną na której zostaną Pani przedstawione warunki jakie oferujemy oraz odpowiemy na Pani pytanie z zakresu otrzymywania premii. Pozdrawiamy

Gruba

Firma stabilna i bardzo dynamicznie zdobywają rynek w Polsce oraz na świecie. Grupa do której należy Yong Li Polska ma swoje oddziały m.in. w Hollandii, Austrii, Niemczech, USA, Meksyku, Korei, Indonezji, Chinach oraz ok 100 dystrybutorów na całym świecie. Osoby piszące opinie o tym, ze w firmie jest zle i dzieje sie im krzywda bo trzeba pracować powinny założyć swoje firmy lub poszukać pracodawców którzy nie wymagają od pracownikow sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków. Ja z czystym sumieniem polecam firmę Yong Li i trzymam mocno kciuki, ze przy tak dynamicznym rozwoju niedługo bedzie leaderem w swojej branży.

Ja

Za soboty są setki za niedziele setki i zawsze mi się zgadzało oj chyba ktoś ssa z palca a może inni pracodawcy się wkurzają i chcą zrobić im pod górkę a informacyjnie to rzeczywiście się rozwijają

CzesławNiewiem

Całe szczęście się nie dostałem, moje wymagania finansowe ich przerosły i nie byli w stanie zaproponować godziwej stawki ! Pozdrawiam

Paulina

@CzesławNiewiem, o jakie stanowisko chcesz się ubiegać?

CzesławNiewiem

Wie ktoś jak wyglądają warunki pracy i płacy w Poznaniu ?

Paulina

Firma poszukuje Pracownik produkcyjny - Obróbka Taśm Transportujących oraz Pracownik produkcyjny - Obróbka Taśm Transportujących. Wysyłacie CV? ;)

monia

przeglądając strony czerskich firm natknęłam się na Waszą stronę z opiniami i jestem zbulwersowana głupotą niektórych wypowiedzi. Mam na myśli szczególnie tych, którym dzieje się krzywda, że musza pracować. Niestety drodzy panowie czasy "czy się stoi czy się leży gaża się należy " minęły bezpowrotnie. Ale wszystko przed Wami. Otwórzcie własne firmy i wtedy wprowadźcie kilka przerw w ciągu dnia, wynagrodzenie na poziomie co najmniej 4 tys. i z otwartymi ramionami przyjmujcie inspekcję pracy. Pokażcie co potraficie, bo krytykować to potrafi każdy. Współczuję kierownictwu że musi pracować z tak nieodpowiedzialnymi i roszczeniowymi ludźmi.

były pracownik

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Nie wiem czy w Czersku znajdziecie taką firmę, w której płacą uczciwie za każdą godzinę nadliczbową. Może faktycznie od najniższej krajowej, ale bynajmniej nie oszukują ludzi. Co innego na liście co innego w kieszeni. Moja płaca w pewnym zakładzie produkcyjnym w Czersku polegała na tym że do najniższej krajowej musiałem walić nadgodziny żeby nie musieli mi dopłacać do najniższej krajowej, albo były takie sytuacje że robiliśmy nadgodziny żeby mieć lepszą wypłatę a na kartce od wypłaty okazywało się że zabrano nam premię. Myślę że ta firma należy do uczciwych i tam nigdy nie było takich sytuacji. Zatrudniasz się i wiesz na jakich warunkach.

poduszka

@ ktosiek czyli generalnie bardzo ogólnie podsumowując jesteś z pracy tam bardzo zadowolony... :))

ktosiek

Hejka wszystkim,,,a Ja wam powiem tak pracuje w tej firmie od 4 lat ,,nie narzekam ani na prace ani na szefów a jest ich dwoch ,,coprawda róznia sie od siebie ,,Jeden jest bardziej wymagajacym szefem,,Ba musi pilnować tego bo inaczej każdy robiłby co by tylko chciał..Dobra jakośc produkcyjna ,,większa ilosc zamówien,,,,nigdy jeszcze Szef nie podniósł na mnie głosu a nawet nie odczułam żeby był wyzysk ,,a na zarobki też nie narzekam,,,pozdrawiam,,,

Obiektywny

Wiecie co? Tak czytam co piszecie, pracowałem tam długo, miałem okazję obserwować wszystkich co pracują i pracowali - handlowców, produkcję, biuro i słuchałem trochę o oddziałach. Widzę , że ludzkie chamstwo nie zna granic!!! Skończyłem tam pracować - bo nawaliłem, czego się bardzo wstydzę, miałem dobrą pensję i mimo, że mnie przyłapano na czymś złym - rozstałem się z tą firmą na najwyższym poziomie. Piszecie, że handlowcy mają jakieś limity - bzdura, skąd w ogóle taka wiedza??? Handlowiec jest tak motywowany, że im więcej sprzeda, tym więcej dodatków. Biuro, było kilka osób, które udawały, że pracują - z tego co wiem to już nie pracują bo zbyt dużo zamieszania wprowadzały - z tego co słyszałem, to dla kobiet, które się starają a im nie wychodzi, wykazują dużo wyrozumiałości - nie wiem, czy to prawda, ale tak słyszałem. Produkcja, tak, to prawda, jest tam presja, nerwówka - ale trzeba zrozumieć profil tej firmy, na czym on polega, jak wygląda plan produkcji - i dlaczego tak wygląda. Mam inną robotę, podobnie pracuję ale w innym mieście i innej branży, dopiero teraz wiem co straciłem - mam w głębokim poszanowaniu, jak "krętacze, lenie i kombinatorzy" to skomentują!!!! A ale tak na prawdę, to żadna sytuacja, którą opisujecie, nie jest opisana tak, jak faktycznie przebiegała. Więc wszystkim narzekającym proponuje otworzyć własne firmy i zatrudnić takich jak Ci, którzy tu tak narzekają bo są tak uczciwi i nieuczciwie potraktowani!!!!!!!!!!!!

Royo

Hehe, widzisz kolego @poltik. Firma może i słabo płaci, warunki pracy też są kiepskie. Ale jeśli chodzi o jakość produktów, to niczym nie odstają od konkurencji, a niektóre rozwiązania mają nawet lepsze. Domyślam się, że jesteś jednym z tych handlarzy taśmami co podupadają na rynku, bo prowizji nie może dowalić. Niestety kolego, czarne czasy dla pośredników ;)

ByłyPracownik

Widać, że konkurencja nie śpi, ale jest bardzo niedoinformowana. Na chwilę obecną jest to produkt holendersko-polski. Powyżej widać, jak potężny brak argumentów przemawia przez konkurencję. - były pracownik P.S. Chętnie bym tam wrócił

poltik

Producent chiński jakim jest Yongli może skrajnie obnizyc cene swoich wyrobów i żadna f-ma europejska nie będzie w stanie dorównac tak niskiej cenie. Dzieje się tak, ponieważ celem Chińczyków jest wprowadzenie na rynek europejski jak najwiekszego asortymentu własnych towarów i co za tym idzie wyrugowanie firm europejskich z rynk. Niską cene osiągają dzięki potężnym rezerwą finansowym,jakie posiadają Chińczycy, które są między innymi przeznaczane dla chińskich producentów, ze by ci mogli skrajnie obnizać ceny. Niestety brak machnizmów unijnych pozwala na taki preceder, ale czy nam prywatnym przedsiębiorcą obojetne jest, popieranie chińskiego chłamu ?

...

Potwierdzam, wszystko co wyżej napisał "kitikaszek" jest prawdą.(usunięte przez administratora)A urząd pracy już też nie chętnie daje stażystów... Powodzenia dla przyszłych pracowników firmy zarówno produkcji jak i biura.

Zostaw opinię o YONG LI Sp. z o.o. - Czersk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YONG LI Sp. z o.o.