Opinie o Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi w Jastrzębie-Zdrój

55511 Nowy wpis

a może ktoś wie jaki jest aktualny adres tej firmy w Łodzi, siedziba jest na ul. Morgowej czy jednak Wólczańskiej ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi?

Czy Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi ma ściśle ustalone godziny pracy?

zainteresowany Nowy wpis

przeczytaj wnikliwie opinie zamieszczone wcześniej i wyciągnij wnioski.

Kandydatka

Hej. Ktoś może podzielić się opinia ? Ile osób pracuje w biurze? Ile firm przypada na jedna osobę i jak duże są to firmy? Jak wyglada kwestia z urlopami, bez problemu można wziąć wakacyjny dwu tygodniowy urlop ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku samodzielnego księgowego? Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę i czy są bilansówki ?

Aptm
@Kandydatka

Proszę Pani, w biurze pracuje do kilku osób, w całej firmie kilkadziesiąt, biura są w kilku miastach. Na osobę przypada albo kilka firm albo jedna, dwie ale za to ogromne ze jest przy jednej pracy dla dwóch osób a nie jednej, czyli w każdym wypadku nawał pracy jest nieunikniony. Urlop jest rzeczą niepożądana, najlepiej go nie wybierać wcale. Długi dwutygodniowy urlop jest czymś bardzo złym. Wynagrodzenie małe, wręcz bardzo małe jeśli chodzi o stanowisko samodzielnego księgowego, myśle ze pozostałe też tak samo. Panowie by chcieli żebyśmy najlepiej wszyscy pracowali za minimalna i na uz a kompleksowo obsługiwali ogromne firmy. Podwyżki i bilansówki nie istnieją.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pabianice/Łódź Jeśli chodzi o współpracę na linii szeregowy pracownik a kierownictwo - na zadane pytanie nie można doprosić się odpowiedzi. Niekiedy odpowiedzi nie uzyskuje się w ogóle i człowiek zostaje sam z problemem. Ale czy wynika to z braku kompetencji poszczególnych szczebli czy zbyt skomplikowanej struktury organizacyjnej...czy mają wszystko w nosie...nie wiem. Przez rok pracy nazbieralam 215 godzin nadliczbowych. Z czego 120 w okresie prac bilansowych (styczeń-marzec) i słyszałam tylko "ale z czego wynikają te nadgodziny ?" Po zakończeniu zatrudnienia dzwoniłam i pytałam co z moimi zaległymi pieniędzmi. Usłyszałam "zadzwoń jutro". Na drugi dzień ani w kolejne już się nie dodzwoniłam. To już koniec Panowie ? Padłam ofiarą złodziei ?? Jeśli nie są w stanie docenić pracownika to pewnie nie będę sobie zaprzatac głowy klientami. Podsumowując, nie polecam ani pracować ani współpracować.

Piotrków
@Monika

Zgadzam się z ta opinia w 100%. Wyzysk i wykorzystywanie ludzi. NIE POZDRAWIAM.

Jakieś opinie ? Ktoś był na rozmowie albo jest pracownikiem ?

duszek
@1234

Na rozmowie: nie pracujemy po godzinach pracy, miła atmosfera W praktyce: nie wolno słuchać radia, pracujemy po godzinach, w jednym pokoju grobowa cisza i nikt tam nie chce pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Pankowski Kancelaria Doradztwa Podatkowego Aptm Pankowski Miłek Doradcy Podatkowi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Królowej Jadwigi 6
    28-100 Jastrzębie-Zdrój