Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk w Bydgoszcz

@Pracodawca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Witam czy do wykładania towaru jest praca, jestem zainteresowana.Jaka jest stawka godzinowa? Pozdrawiam Ewa.

Marzena Nowy wpis

Bylam dzis na zkupach rannych na ul.kr.jadwigii ,bród smród i mala starsza naburmuszona ekspedientkka z łaska odpowiadajaca dzień dobry ,chciałam kupic pietruszkę ale smród z wiaderka niczym kiszonych ogórkowa,czy wlasciciele tego nie widzą?nagnite jablka,,marchew,cały sklep się klei jak ta Pani,bezczelna arogancka i ongafujaca wszystkich dookoła. ZGLOSZE PANSTWA SKLEP ZACTEN SYF ,BO INACZEJ TEGO NIE NAZWE DO SANEPIDU

Monika Nowy wpis

Odkąd zwolniona została ekspedientka blondynka chyba Anzelika ,przyjemnie robi się zakupy,przed sklepem posprzątane,nie ma petow,i okolicznych pijakow. Brawo dla właścicieli w końcu cos dotarło że podstawa jest dobry personel ,zakupy robię z przyjemnością .

Agata Nowy wpis
@Monika

No to supcio, a nie wiesz, czy już na jej miejsce jakaś nowa jest? Bo akurat szukam pracy na sklepie. Kurs kasy fiskalnej mam zrobiony :)

Nikol

W tym sklepie nie ma miłej obsługi wszystkie trzy Panie nie zadowolone z życia tak szczerze obgadują klientów wszystkie I są naprawdę nie przyjemne

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Beata

Nasze opinie tutaj nic nie zmieniaja.sytuacja na krolowej jadwigi bez zmian.czas zmienic sklep i zakupy robic gdzie indziej.skoro wlasciciciel zatrudnia pania ktora trzyma z okoliczna melina to gratuluje

Uwielbiam robić zakupy ale tylko wtedy gdy na zmianie jest Ewelina lub jej córka na zmianę Angelika nie da się nawet wejść do sklepu oblewający stosunek do klienta odgadywanie szkoda słów

Niki

Dzien dobry w dniu 25 03 2021 w sklepie odido. Na krolowej jadwigi 17 uslyszalem glosy z zaplecza dwuch kobiet bardzo wstawionych i bardzo rozbawionych a ekspedietka tak szybko chciala mnie obsluzyc zeby pobawić sie z kolezankami a to byla pani bladynka a ze sa dwie zaznaczam w okulerach prosze cos z tym zrobic bo to sie dzieje zbyt czesto z ta paniana zmianie

@Niki

Coś dziwnego bo chodzę do tego sklepu przez 2 lata i nie było nigdy takiej sytuacji wręcz przeciwnie co do tej pani nie mogę nic zarzucić pewny bardziej jestem że ktoś próbuje się wymydlic i zgonić winne na kogoś innego

Barbara
@Niki

pani Angeliko ładnie tak wypisywac takie oszczerstwa na kolezanke i w dodatku na kierownika sklepu? Nie było tu pani był spokój i kultura!!!!Poza tym prosze zapoznac sie ze słownkiem ortograficznym bo az czytac żal. hahahahahah

@Barbara
@Barbara

Może pomyślcie co piszecie,kobieta nie ma nic wspólnego z tym co pisałam,szkoda mi kobiety jak na nia wsiadacie.(usunięte przez administratora)ladnie robi!!nie miesza sie w wasze plotki i oszczerstwa. Przyjela wszystko

@Niki

Na Angeliki zmianie tak się dzieje ale nie na zmianie Eweliny która ma podejście do klienta i nie tworzy takich cyrków jak Angelika na swojej zmianie

Patrycja

Tak czytam komentarze i zastanawialam sie czy napisac.otoz .znam 2 sklepy tego pana sw trojcy i kolo dworca pkp ul rycerska.pani obslugujaca wlasnie tam (najdluzsza stazem-tak sama mowi)chyba wypalila sie zawodowo.jest nie mila pracujaca za kare.szkoda.poprosilam o rękawiczkę lub woreczek do pieczywa to naskoczyla do mnie ze ona jest tu kierowniczka i bedzie decydowac czy dac woreczek.poprosilam o nr do szefa nie mha opcji ona rzadzi i wszelkie skargi to do niej.nie polecam

Edyta

Witam, czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk poszukiwany jest nowy pracownik? Chętnie dowiem się też, jakie trzeba spełniać warunki oraz jaki jest zakres obowiązków i wynagrodzenie? Napiszcie koniecznie jak posiadacie na ten temat jakieś informacje.

Bla bla

@Przemek . I tu akurat jest pan w błędzie .

????????????????????

Przemek
@Bla bla

A pani to jedna z pracownic .proszę pani proszę wziasc się za pracę a nie melinę sprowadzac

Bla bla

Sklep od i do na k. Jadwigi .. Nie mogę powiedzieć nic złego . Często robię w nim zakupy ,obsługa bardzo miła . Teraz 3 panie które pracują ,są mile ,uśmiechnięte .. Nie spotkała mnie tam żadna nie miła sytuacja .. polecam ten sklep .

Daga

Właściciele mają chyba wywalone bo sytuacja sie niee zmieniła cały czas pani z melina w środku.brak słów.moze wkoncu sanepid i skarbówka się za to wezma

Wiola

Na sklepie widnieje kartka 2 osoby mogą maks być w sklepie.podchodze a tam pan podparty o lodówkę drugi pilnujący chyba swojej dziewczyny co obsługuje.stoje i czekam na dworze a tam śmiechy i dyskusja wkoncu wchodzę a ta z fochem obsluzyla mnie komentując że wkoncu chciałaby iść zapalić.katastrofa.nie polecam sklepu przy królowej jadwigi

klient
@Wiola

Dokładnie to samo mnie spotkało ,zgłosze ten sklep i ta ekspedientke ona jest niedawno cyba z takim małym karłem mezem na poicje ze jest pijanann i obsługuje .tylko jedno tam sie słyszy k,ch i obgadywanie innych.

klient

KR.JADWIGII TO PORAZKA KIEDY W SKLEPIE JEST EKSPEDIENTKA ZE SWOIM PIJANYM MEZEM CAŁY SKELP ZAPEŁNIONY JEST OKOLICZNYM ELEMENTEM,WOLE ZROBIC ZAKUPY W ZABCE NA KRÓLOWEJ JADWIGII NIZ TAM ,W SKLEPIE BRUDNO NA ZAPLECZU PIJANY MĄZ ,ZACZEPIAJACY PIJACY CZUJACY SIE JAK U SIEBIE .PYTAM CZY TEN SKLEP MA KIEROWNIKA I WŁASCICIELI?CZY TO ZWYKŁA MELINA

Iga

@Jaktam to znaczy że nie dają tu umów?

Wiola
@Iga

Nie

Jaktam

Witam a może czas na zmiany i pracodawca zacznie zatrudniać pracowników legalnie być może będzie zupełnie inne podejście do pracy oraz klientów

BASKA

Witam ten sklep to jakaś porażka co się dzieje codziennie nowy personel inne twarze personel nie zadowolony a może wina jest po stronie pracodawcy skoro tak się dzieje coś musi być na rzeczy

Katarzyna

Nie nie i jeszcze raz nie . Czarna w okularach to jakaś pomyłka. Nigdy nic nie ma wiecznie obrażona obraża klientów jak i swojego pracodawcę. Normalne dziewczyny odchodzą albo je zwalniają. Coś jest nie tak w ten sposób tracicie klientów.. Sklep na królowej Jadwigi omijajcie jak czarna obsługuje porazka

Ola
@Katarzyna

To chyba pisal ktos bardzo zawistny, albo ktos komu ta czarna Pani odmowila wydania towaru na kreche (w tym sklepie to standard, nie raz widzialem u Pani blondynki). To jest jedyna osoba, do ktorej chetnie przychodzi sie do sklepu, bo jako jedyna nie obgaduje "kolezanek" z pracy z kleintami i pracodawcy, co jest rowniez normą w tym sklepie, poza tym zawsze usmiechnieta i z zartem do klientow, wiele znajomych chodzi do sklepu i jest tego samego zdania co ja

K. K

Popieram co dzieje się z obsługą to katastrofa.mimo że mam blisko delikatesy wolę iść 300 m dalej do innego sklepu niż widzieć panią obrażona na cały świat z fochem obsługująca klientów

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ankris Krzysztof Błaszczyk
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dolina 57
    85-212 Bydgoszcz