Opinie o Kz9 Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kz9 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kz9 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kz9 Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Rzuciła mi się w oczy oferta sprzed ponad roku dla PH, w treści której zawarte zostały widełki liczone od 5 200 do 7 000 zł. Opinii też tu długo nie ma, więc zastanawiam się czy wystąpiły podwyżki i czy poszukują jeszcze do działu handlowego?

Justyna

Z przykrością nie polecam pracy w tej firmie. Owszem Pan Jarosław pięknie potrafi opowiadać na rozmowie rekrutacyjnej, przedstawiać firmę w samym superlatywach jak również opowiadać bajki na temat wynagrodzenia . Natomiast na umowie już tak pięknie to nie wygląda . Zastraszanie pracowników zwolnieniami codziennie poprzez telefony na numer prywatny , smsy od 7 rano do 22 również na telefon prywatny. Po przepracowanych dwóch miesiącach wylądowałam na tabletkach nasennych bo inaczej nie potrafiłam usnąć oraz lekach uspokajających . Zgłosiłam sprawę do Prezesa firmy , nie została powołana żadna komisja a zgodnie z prawem (usunięte przez administratora)powinna , Pan Prezes w skrócie stwierdził , iż tak nie było bo Pan Jarosław mu tak powiedział . Wynagrodzenia za kilka dni pracy w maju również nie otrzymałam do dnia dzisiejszego . Sprawę zgłaszam do Sądu pracy , łącznie o (usunięte przez administratora). Piszę ten komentarz aby nie daj Boże nie spotkało już żadnej osoby to co mnie .

Lidia
@Justyna

Czyli celem tego wpisu jest to, żeby nikt się już tu nie zatrudniał? Nie wiem na ile w tym prawdy ale jeśli faktycznie taka sprawa zostanie złożona to czy będzie Pani ogłaszać jej ostateczny wynik?

Justyna
@Lidia

Tak Lidio taki miałam zamysł udostępniając ten wpis , aby przestrzec ludzi przed pracą w tej firmie . Myślę , że jak najbardziej udostępnie taka informacje. Na razie mam zamiar zgłosić wszystko do PIP , łącznie ze zgłoszeniem mobbingu jak również nie wypłaconych mi świadczeń pieniężnych .

Hanna
@Justyna

I myslisz że to realne żeby coś odzyskać?

Justyna Nowy wpis
@Hanna

Oczywiście , jeżeli się nie odpuści tematu . Ja szczerze powiedziawszy zmarnowałam zdrowie , więc nie mam zamiaru odpuszczać tematu .

Hubert Nowy wpis
@Justyna

Pani Justyno ciekawi mnie na jakim stanowisku Pani pracowała. Ja w tej firmie pracowałem 3 lata przy kilku projektach i nigdy nie miałem telefonu o 7 czy 22. Wielokrotnie było tak że nie słyszałem się z Jarkiem przez 2-3 tyg. Problem mógł być w tym że nie wywiązywała się Pani ze swoich obowiązków. Jeśli tak to wcale mnie to nie dziwi. Mi przy zakończeniu projektu zapłacono wszystkie pieniądze co do 1 zł. Jarek tez nigdy nie był co do mnie nie w porządku więc dziwią mnie takie wpisy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Kz9 Sp. z o.o.?

Justyna Nowy wpis

Jeżeli chcesz mieć telefony od 7 rano nawet do 22 , słuchać żeby pracować w weekendy , wziąć rodzinę i dzieci jeżeli takowe posiadasz a zająć się praca to warto , bo to dostaniesz . Po za tym niczego więcej się spodziewać nie możesz . Acha , chyba , że lubisz jeszcze traktowanie Cię jako robota .

Ten co się zwonił

Nie polecam , odradzam !!! Pan Jarek to klamca, jego słowa są (usunięte przez administratora) wart - dlatego tam juz nie pracuje. Zastanówcie się 2 razy przed podjęciem pracy w Kz9.

@Ten co się zwonił

Nikt Ci tyle nie da co jarek obieca :). Strata czasu. Też niebawem opuszczam ten statek

Dominika
@.

A co takiego obiecywał?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kz9 Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca - Manager Regionu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Xyz

Ogólnie praca dla osób którym nie chce się siedzieć w domu i mają wsparcie np. rodziców bo w tej firmie nie da się zarobić marna podstawa 2500 wymagana działalność więc odjąć ZUS powyżej zostaje 1200 pl z czego jeszcze trzeba zapłacić podatek czyli minus 19%. Maksymalnie dodatkowo zarobi się przy wykonaniu planu maks 2000 PLN czyli. Podstawa daje 3200 minus podatek czyli za cały mc pracy zostanie wam 2.592 PLN oczywiście jak ktoś ma księgowa to musi odliczyć koszty księgowości zależy jaką od 100 do 300 PLN mc trzeba być vatowcem. Ogólnie wciska się terminale i karty SIM w sklepach które tego nie chcą fatalna organizacja wszystkiego od i dolinie poprzez przepływ informacji ogólnie duży bałagan. Ilość godzin które trzeba przepracować aby wyrobić plan jest nie adekwatna do zarobków bo pracując 8h dziennie to nie sprzedaż wiele do tego czasminw soboty trzeba nadganiac. Dostajesz auto kartę paliwowa telefon i uwaga odpowiadasz i płacisz za wszystko jak uszkodzisz umowy które są po 20 stron musisz drukować za własne pieniądze za kilometry prywatne potrącają no i oczywiście pełna inwigilacja GPS. Więc jak ktoś z handlowców che mieć podstawę i premie o której wyżej pisałem musi minimum pracować 10 godzin dziennie czyli 50 tygodniowo co miesięcznie wynosi 200 h więc jeżeli teraz złożymy że podstawy 2500 i wyrobienie planu jakieś 2000 łącznie 4500 brutto podzielimy przez 200h mc wychodzi że zarabiamy na godzinę 22,50 PLN minus podatek 19% to wychodzi że na rękę mamy ile ????? Całe 18.22 PLN i w tej kwocie nie ma odliczonej kwoty na ZUS i księgowa no i oczywiście papier i toner czy tusz do drukarki nie mówiąc o butach które zdzierasz. Z obiecanych leadów nie dostaniesz nic oprócz jakieś mapki zjedzonej po kilka razy i może komuś uda się wcisnąć kit i podpisać umowę z klientem które poz jej wydzwania do ciebie po kilkanaście razy że coś nie działa. A i do tego oprócz planu sprzedaży jest ogromna zleceń które trzeba zrealizować a rozrzucone punkty są bardzo takie wizyty kontrolnie oczywiście nie swoich klientów a które musisz zrealizować jak tego nie zrobisz lub zrobisz to źle to o ciąża cię kosztem 30 PLN za każde nie wykonane lub źle wykonane zadanie. Oczywiście to że weźmiesz prowizje nie oznacza że później jej nie będziesz musiał oddać gdyż kliencie nie sprzedają kart SIM i ch nie rejestrują bo w sklepach. Je mają na to czasu więc po 3 mc taka prowizje trzeba zwrocic. Ogólnie latanie z terminalami euronetu może okazać się takie że to co się zarobić w większości będzie trzeba oddać i wyjdzie się na zero lub dopłaci do interesu. Więc jak nie ma się co robić i lubi się jeździć to polecam a jak się chce zarobić pieniądze i nie tracić czasu odradzam prasę w kz9 media system Euronet Pan Jarosław dobry mówca ale tak na marginesie nie dba i nienwspomagach was w niczym zwykle puste słowa abyś się przyjął bo nie mają ludzi zresztą jak ktoś się trafi to po. 2 maks 3 mc ucieka bo nie dos że sprzedajesz(usunięte przez administratora)to jeszcze nie zarabiasz. Pozdrawiam wszystkich którym się chciało doczytać do konca.

Jamjam
@Xyz

To już wiem czemu KZ9 wycofała się że sprzedaży terminali. Ja pracuje 2 lata w innym projekcie i nie narzekam na pracę oraz na Jarosława. Na pracę przy terminalach to faktycznie ludzie narzekali.

Łubudubu
@Jamjam

... to pisalem ja, Jaroslaw

Jacek

Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony ale dla mnie praca w firmie jest jak najbardziej ok i nie narzekam na zarobki.

ORANGE

Omijać szerokim łukiem!!Nie dość ,że nie zarobisz to jeszcze trzeba ze swoich dołożyć.W firmie panuje totalny chaos,brak wsparcia od Pana Jarka K,który ma wszystko w dup....!Forma zatrudnienia:własna działalność gospodarcza innej opcji nie ma!Wyzysk,wyzysk,jeszcze raz wyzysk!!!

Mirosław
@ORANGE

Jaką kwotę musiałeś dołożyć z własnej kieszeni pracując w Kz9 i jakie konkretnie były Twoje zadania w tej firmie? Mówisz o własnej działalności gospodarczej, czy nie było możliwości pracy na chociażby umowę o dzieło?

Zażenowany

Praca kiepska za marne grosze ogólnie wciska się produkt którego nikt nie chce później dzwonią z pretensjami klienci bo mają naliczane kary zwykle wpychanie na sile. Dużo papieologii ale podstawa pokrywa koszt zusu a premia papier i toner do drukarki bo sterty dokumentów trzeba drukować samemu. Wnioski wyciągnij sam. Aha i jeszcze kontrola GPS raporty conajmniej jakby się zarabialo te 2500 tysia na rękę ????

Slawko

Bardzo mocno odradzam. Praca na działalności. Podstawa 2500zl - ZUS - podatek = KZ9 Premia płatna po wykonaniu 100% planu, inaczej 0. Bardzo duża rotacja, szkoda czasu

Mateusz

@zenon jesteś byłym pracownikiem czy nadal pracujesz w firmie? Co to znaczy niskie zarobki? Powiesz coś więcej?

Zenon

Nie polecam,straszny bałagan, brak wsparcia,niskie zarobki!

@józek a jakie zarobki w firmie ?

Józek

Normalna, spokojna firma robiąca swoją robotę, polecam dla chcących pracować.

Domino
@Józek

dla chcących pracować może tak, dla chcących zarobić nie polecam, co innego mówią na spotkaniu co innego wynika umowy sprzedaż terminali, odbiór, instalacja, kontrola , wkurzanie klientów za 2500 + vat to jest spółka stricte podwykonawca dla Euronetu kadra bez pomysłu słabe nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kz9 Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kz9 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kz9 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kz9 Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zygmunta Augusta 7
    85-082 Bydgoszcz