Lips Beauty Clinic Karolina Polak

NIP: 6263025503 REGON: 367272292

Lips Beauty Clinic Karolina Polak

Opinie o Lips Beauty Clinic Karolina Polak

Sandra1203

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam, rzęsy doczepione zamiast 3:1 do chyba 10do2 tak posklejanych rzęs i źle zrobionych nigdy nie miałam. Po tygodniu zostały mi same pojedyncze sztuki , pisząc do Pani o poprawienie po 4 dniach stwierdziła że mam zapłacić za uzupełnienie, jednak odmowilam to mnie zablokowała, NIE POLECAM

Beata

Najgorsza aplikacja rzęs. Po tygodniu większość wypadła. Same sklejki po 12-15 do rzęsy naturalnej . Ktoś powinien sprawdzić czy ta kobieta ma uprawnienia do przedłużania rzęs.

Wiktoria

W wątku widnieje kilka opinii klientów Lips Beauty Clinic. Warto pamiętać, że głównym przedmiotem dyskusji na forum jest kwestia zatrudnienia. Czy są na forum obecni także pracownicy firmy? Może któraś z osób zatrudnionych lub byłych pracowników, może podpowiedzieć nam, jak wygląda praca w Lips Beauty Clinic? Wiele młodych osób, tuż po zdobyciu wykształcenia szuka odpowiedniego miejsca zatrudnienia. Czy uważacie, że firma jest dobrym miejscem pracy dla takich osób, które chcą uzyskać niezbędne doświadczenie? Czekamy na Wasze komentarze.

Szukasz pracy?

Iza

Nie profesjonalne usługi. Pani powinna iść na szkolenie z rzęs zanim zdecyduje się na kolejne aplikacje u klientek. Klei rzęsy byle jak.

Niezadowolona

Pani robi krzywdę ludziom. Patrząc na jej pracę człowiek ma wrażenie że to tani żart.

Izabella

Właścicielka salonu- Pani Karolina mimo młodego wieku już jest świetnym fachowcem w dziedzinie kosmetologii. Przekonałam się o tym poddając się powiększeniu ust kwasem hialuronowym. Zabieg został wykonany w świetnej atmosferze, Pani Karolina potrafi tak zająć się pacjentem że zapomina się o bólu, a po kilku minutach już można się cieszyć pięknym uśmiechem. Kilka razy również zakładałam w tym salonie rzęsy różnymi metodami i jestem bardzo zadowolona. W salonie panuje porządek oraz przyjemna atmosfera. POLECAM!

basia04

Profesjonalna obsługa, pani Karolina świetnie dobiera zabiegi do potrzeb skóry. Robi cudowne usta. Lubię atmosferę w Lips Beauty Clinic Karolina Polak za: czystość i profesjonalizm

Niezadowolona

Jestem klientka nie zatrudnioną osobą.

Niezadowolona

Nie polecam przedłużania rzęs u tej pani rzęsy po dwóch tygodniach wypadają razem z naturalnymi . Pani wykonuje objetosci na szybko , niedbale , prawidłowa aplikacja objętościowych rzęs to 2-3 godziny ta pani robi to w godzinę . Mi ta pani zniszczyła naturalne rzęsy . W salonie dodatkowo siedzi pies , który sika na jakieś gazety , brak higieny. Moje sugestie dla Lips Beauty Clinic Karolina Polak: Podszkolić się w aplikacji rzęs i nie robić krzywdy klientkom. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pies w salonie kosmetycznym kosmetyczka robi aplikacje trzymając go na rękach - w salonach kosmetycznych nie powinny przebywać zwierzęta.

Jak teraz wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma informacji o firmie Lips Beauty Clinic Karolina Polak w mieście Bytom.

Zostaw opinię o Lips Beauty Clinic Karolina Polak - Bytom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lips Beauty Clinic Karolina Polak