Lips Beauty Clinic Karolina Polak

Bytom

Lips Beauty Clinic Karolina Polak

Opinie o Lips Beauty Clinic Karolina Polak

Izabella

Właścicielka salonu- Pani Karolina mimo młodego wieku już jest świetnym fachowcem w dziedzinie kosmetologii. Przekonałam się o tym poddając się powiększeniu ust kwasem hialuronowym. Zabieg został wykonany w świetnej atmosferze, Pani Karolina potrafi tak zająć się pacjentem że zapomina się o bólu, a po kilku minutach już można się cieszyć pięknym uśmiechem. Kilka razy również zakładałam w tym salonie rzęsy różnymi metodami i jestem bardzo zadowolona. W salonie panuje porządek oraz przyjemna atmosfera. POLECAM!

basia04

Profesjonalna obsługa, pani Karolina świetnie dobiera zabiegi do potrzeb skóry. Robi cudowne usta. Lubię atmosferę w Lips Beauty Clinic Karolina Polak za: czystość i profesjonalizm

Niezadowolona

Jestem klientka nie zatrudnioną osobą.

Niezadowolona

Nie polecam przedłużania rzęs u tej pani rzęsy po dwóch tygodniach wypadają razem z naturalnymi . Pani wykonuje objetosci na szybko , niedbale , prawidłowa aplikacja objętościowych rzęs to 2-3 godziny ta pani robi to w godzinę . Mi ta pani zniszczyła naturalne rzęsy . W salonie dodatkowo siedzi pies , który sika na jakieś gazety , brak higieny. Moje sugestie dla Lips Beauty Clinic Karolina Polak: Podszkolić się w aplikacji rzęs i nie robić krzywdy klientkom. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pies w salonie kosmetycznym kosmetyczka robi aplikacje trzymając go na rękach - w salonach kosmetycznych nie powinny przebywać zwierzęta.

Jak teraz wygląda praca u nich na normalnym stanowisku? Bo nie ma informacji o firmie Lips Beauty Clinic Karolina Polak w mieście Bytom.

Zostaw opinię o Lips Beauty Clinic Karolina Polak - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lips Beauty Clinic Karolina Polak