Opinie o Zanna Invest Joanna Goś w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zanna Invest Joanna Goś. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zanna Invest Joanna Goś o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zanna Invest Joanna Goś w Koszalin

Helena

Wypłaty wpływają na czas na konto jak się tam pracuje? Temat terminowości to już został przegadany, ale tylko w temacie usług. A mnie interesuje, jak tam praca.

Piotr Mulka

Zamówienie doszło na czas , starannie zapakowane . Serdecznie Polecam !

Agnieszka

Polecam, szybka wysyłka i produkt zgodny z opisem

złożyłem zamówienie, po kontakcie mailowym otrzymałem informację o opóźnieniu wysyłki. Przesyłka doszła 2dni po terminie. Towar dobrej jakości, dobrze zapakowany. Ogólnie jestem zadowolony.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zanna Invest Joanna Goś się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
piter

Złożyłem zamówienie 7 marca a jest 15 maj zero kontaktu ze sklepem ani zamówienia ani zwrotu kasy (usunięte przez administratora)

Kostiantyn O.

Doświadczenie ze współpracy oceniam pozytywnie. Firma spoko wykonuje swoje zadania

UWAGA!!!OSZUSTWO!!!!

Na początku kwietnia złożyliśmy zamowienie,które zostało opłacone przelewem.Niestety nie przeczytaliśmy wcześniej opinii o firmie.Kiedy,na drugi i kolejne dni tel.firmowy był wyłączony wysłanych zostało kilka maili,na które nie było odpowiedzi.Czas na dostawę towaru to 11 dni roboczych.Po 20 dniach wysłaliśmy maila ostrzegajac o zgłoszeniu sprawy na policję.Wtedy była wymijającą odpowiedź o opóźnieniach.Po wyznaczeniu terminu na dostarczenie towaru lub zwrot pieniędzy sprawa została zgłoszona na policję.Prosze innych poszkodowanych o kontakt mailowy:paw007@protonmail.com

M.W

Kupiłam coś miłego 25.04 . Potem dzwoniłam a tel wyłączony cały czas. Potem przeczytałam tu negatywne opinie i przestraszyłam się. Ale sklep odpisał na maila tego samego dnia i na moją prośbę zamówienie zostało wysłane następnego dnia i 27.04 miałam zamówienie. Produkt dobrze zapakowany oryginalny jestem bardzo zadowolona i mimo, że nie odbierają telefonów to jeszcze tu wrócę na zakupy ????

Renata

Widzę tu sporo opinii od klientów i są one różne, a czy jest tu osoba która jest lub była pracownikiem i opowie co nieco? Mnie głównie interesuje praca w obsłudze sprzedaży internetowej i ile można zarobić, czy warto się starać o pracę? Umowa też jest dla mnie ważna, dają tutaj od początku zatrudnienia?

Isa

Dzień dobry. Tez się dobijam od kilku dni. Nie mam pojęcia co się dzieje. Żałuję, że nie weszłam na te stronę wcześniej. Kto uczciwy podejrzewa takie rzeczy. Zamówienie zostało zrobione z końcem marca...Do 7 dnu dostawa. Meile przychodziły na początku z.informacja na jakim etapie jest zamówienie. I nagle...utknęła. Zakoczone na "zamówienie kompetowane". Jedna rzecz zamówiłam, kontaktu zero. Nikt nie odbiera telefonu , nie odpisuje na meile. Rozumiem, że zgłaszać na policję. Nie rozumiem czemu policja nic z tym nie robi, tylko kolejne osoby mają z tą firmą kolejne problemy!!

Paweł82

Dla mnie wszystko spoko. Zakupiony towar działał w 100% polecam sklep.

@Paweł82

A jakiś kontakt z obsługą sklepu był mailowy czy telefoniczny? Podpytuje z tego powodu, że sporo osób pisze tutaj, że z firmą brak kontaktu a ja właśnie w obsłudze klienta szukam pracy i dlatego tutaj zajrzałam. Może że ktos wie jakie stanowiska pracy tu są odnośnie obsługi klienta?

NoName

NIE KUPOWAĆ NICZEGO I NIE PŁACIĆ PRZEDE WSZYSTKIM - (usunięte przez administratora) Nie wysyłają towaru, nie ma żadnego kontaktu (mail, tel., GG), żadnej odpowiedzi. Omijać szerokim łukiem, a najlepiej zgłaszać gdzie się da.

Łukasz J

Bardzo podobały mi się zakupy tym bardziej że jest to delikatny rodzaj asortymentu. Nie było żadnych problemów.

Martyna

Pani Joanna prowadzi kilka działalności i prawdopodobnie wszystkie są oszustwem. Nikt nie odbiera telefonu, nikt nie odpisuje na mail czy czat. Oczywiście zamówienie nigdy nie zostało wysłane. Na szczęście po kilku tygodniach straszenia policją udało się odzyskać pieniądze, nagle okazuje się, że jednak ktoś umie odpisywać na maile jak już nie ma wyjścia. Firma zgłoszona, policja zawiadomiona, mam nadzieję, że właścicielka w końcu odpowie za wszystkie (usunięte przez administratora)

MK
@Martyna

Zastanawiam się jak to możliwe że jedynym miejscem gdzie ostają się negatywne opinie (czyli prawdziwe) jest to miejsce. nawet na ich fanpejdżu na FB nie ma złego słowa. Trzeba w to wkładać sporo zachodu.

@Martyna

Szkoda że na te komentarze nie trafiłam wcześniej. Długo Pani walczyła o pieniądze?

Stefan
@Martyna

Szykuje się chyba kolejny przekręt, sklep eko-maluchy, póki co pusty szablon sklepu, domena zarejestrowana 17 stycznia przez Zanna Invest z Koszalina.

Mieczysław
@Stefan

Pane szanowny o co tu chodzi z tą firmą? Sprawdzam KRS a tam, że od 2016 r. prowadzi działalność, piszą tam w PKD, że jakaś sprzedaż wysyłkowa przez Internet, że jakieś portale Internetowa, a ja się tak nie znam na tym. Myślałem, że, jak Invest, to jakieś usługi finansowe, to bym może pracę znalazł? Wie Pan coś, czym dokładnie ta firma się zajmuje i czy znalazłbym tu solidnego pracodawcę za godziwe pieniądze? Tyle tu przecież wątpliwości, co działań firmy i jej uczciwości. Z czego to się wzięło?

P

Widzę że osób (usunięte przez administratora) jest więcej, pieniądze zapłacone, przesyłki brak, kontaktu nie ma. Czy są osoby którym udało się odzyskać pieniądze? Czy osoby które zgłosiły na Policję mają jakieś informacje w sprawie?

P
@P

Ciekawe że właścicielka sklepu prowadzi też działalność foto i na jej stronie dostępny jest inny numer telefonu.

Matia
@P

Byłam w takiej samej sytuacji, brak kontaktu z żadnej strony; po stwierdzeniu, że sprawa zostanie zgłoszona na policję i do uokiku oraz odstąpieniu od umowy, magicznie otrzymałam pieniądze w ciągu kilku dni. Tak że nie wiem jak u innych, ale ja pieniądze odzyskałam. Polecam zgłaszać i pisać maile.

Anonymus

W największym skrócie - (usunięte przez administratora) NIE KUPOWAĆ NICZEGO I NIE PŁACIĆ. Brak jakiegokolwiek kontaktu (mail, telefon, gg), brak reakcji na zamówienie, na maile w sprawie zamówienia, na maile w sprawie rezygnacji z zamówienia i na temat zwrotu pieniędzy. Jedyna opcja to zgłaszać do UOKik, Polskiej Inspekcji Handlowej i policji. Omijać szrokim łukiem jeśli ktoś nie ma czasu i weny na tego typu "zabawę".

Darek

Też nie dostałem zamówienia. Czyli pozostaje policja, no trudno.

Patrycja

Czy pracownikom też pani nie płaci, tak jak nie wysyła zamówień?! Czy pracowników też pani (usunięte przez administratora) jak nie odsyła pani kasy za nie wysłane zamówienia?! Czy pracownikom też pani nie odpowiada na @? Czy pracownicy też nie mają z panią kontaktu telefonicznego? Serdecznie pozdrawiam panią Goś I życzę dużo szczęścia na zwbogacaniu się na czyjejś krzywdzie i łatwowierności.

Zuzanna
@Patrycja

Tak Pani się zwróciła do tych pracowników tutaj a widzę, że nikt nie odpowiedział, wiadomo czemu? Ile osób tu tak właściwie jest teraz zatrudnionych? Jakie wszystkie stanowiska tu mają ktoś wie?

Stanisław

Wszystko OK. Towar zgodny z opisem i świetnie zapakowany. POLECAM !!!

@Stanisław

Znajoma pani Goś wystawiła tą opinię? Bo jakoś nie sądzę, że "prawdziwy" klient....

Cyryl

Jestem w takiej samej sytuacji. Zamówiono było towar jak dwa tygodnie temu - informacji o zamówieniu nie ma. Na maile nie odpowiada, telefon wyłączony. Czas "dostawy" był 11 dni i już minęły. Zamierzam zgłaszać tą sprawę na policje.

@Cyryl

Bo kolejny klient został (usunięte przez administratora) tak jak ja. Ilu jeszcze (usunięte przez administratora) i wyłudziła pieniądze?

@Cyryl

Zglaszaj , ja też zgłaszam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zanna Invest Joanna Goś - Koszalin

• Jak się pracuje w Zanna Invest Joanna Goś?

Zobacz opinie na temat firmy Zanna Invest Joanna Goś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zanna Invest Joanna Goś?

Zanna Invest Joanna Goś
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ignacego Chrzanowskiego 6 lok. 10
    75-327 Koszalin