Opinie o Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol w Ustroń

Nick Nowy wpis
Inne

Nie wiem jeszcze jak się przedstawia sytuacja w tym ośrodku ale gdy będę wiedziała zapewne napiszę spostrzeżenia i nie wyobrażam sobie bym w razie negatywnych skutków pobytu lub mojego niezadowolenia ot tak zostawiła bieg sprawy.Ale liczę na miła terapię mu lepszemu.Takze opinie na razie nie mogę wystawić,wystawie po pobycie.

Anonim
Były pracownik

Ośrodek tylko dla kasy nie jak to określają chęć pomocy innym. Tyle pieniędzy kasują a pacjenci muszą sami sobie gotować, no i pokoje jak piszą 1,2,3 osobowe śmiech na sali po 5,6 osób w rzeczywistości. Zwykle (usunięte przez administratora) nie polecam

Aneta Nowy wpis
Inne
@Anonim

Dziwna ta opinia. Anonimowo każdy może napisać, co mu ślina na język przyniesie. Najwidoczniej autor nigdy nie był w tym ośrodku. Fakt 1: terapia kosztuje. Fakt 2: w pokojach nie ma miejsca na sześć łóżek. Fakt 3: Ola i Zbyszek to najbardziej kompetentne osoby w tym miejscu. Wszystko co robią, wykonują z pasji.

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol - Ustroń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol?

  Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol
5/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Polańska 4
  43-450 Ustroń
 • NIP: 6441933706 REGON: 242745570
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Zbigniew Juszczak Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Parasol
Przejdź do nowych opinii