Opinie o Aleko Sławomir Kołatka w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aleko Sławomir Kołatka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aleko Sławomir Kołatka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aleko Sławomir Kołatka w Szczecin

zal-met.com Nowy wpis

Człowiek zamawia materiał z dostawą na Szczecin i pomimo znacznie przekroczonego terminu płatności nie dokonuje wpłaty. Sprawa zostaje zgłoszona do zewnętrznej firmy windykacyjnej oraz do urzędu skarbowego o zwrot wpłaconego podatku vat. Jednocześnie dokonujemy zgłoszenie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa w postaci wyłudzenia.

Poszkodowany Nowy wpis
@zal-met.com

Udalo sie wyegzekwowac pieniadze?

Roman Nowy wpis
@zal-met.com

Czyli S.K dziala tak samo ( nieuczciwie) jak pare lat temu... Towar dostawa pod adres opoznienie w zaplacie ( bo brak kasy bo ktos chory bo klient sie wycofal i inne wymowki na poziomie dziecka w przedszkolu... ) Sad komornik windykacja i po sprawie. Widac ze lubi oplacac koszty sadowe i komornicze...

Pokrzywdzony

Kolatka spóźnia się z płatnościami a później przestaję płacić. Omijać firmę oraz właściciela. Kaa przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie kolatka.

@Pokrzywdzony

Co sprzedales mu lub usluge? Mi tez nie zaplacil

@Roman

Jak to się dzieje, że mimo tego, że ludzie od miesięcy już się tu na to skarżą to wciąż pojawiają się tu nowe osoby? To nie jest podejrzane?

@Grażyna

Bo Kolatka dalej "dziala" a niestety o oszukanczym kontrachencie dopiero pozniej szukaja opini gdy sami zostsna pokrzywdzeni

Grażyna Nowy wpis
@Roman

Aha, czyli idąc tym tokiem rozumowania to przez cały czas już tak będzie?

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Aleko Sławomir Kołatka w miejscowości Szczecin. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Dzień dobry mam nawiązać z współpracę z tym Panem czy ktoś wie czy jest wypłacalny za remonty i wykończeniowe pracę jeśli tak to proszę odpowiedź

Bartosz
@Marcin

Witam też dostałem ofertę współpracy ???? co u Pana zamawiał ?

@Marcin

Proszę z daleka omijać tego Pana

Mateusz
@Marcin

Ew wspolpraca tylko jesli platnodc 100% przed dsnym zleceniem/dostawa. Prosze nie miiec nadziei ze jesli za pierwszy raz p. kola... zaplaci za kolejne tez bedzie placil.. mi nie zaplacil Prosze byc ostrozny w ew wspolpracy

@Bartosz

Elementy aluminoniowe stalowe . Zawsze podaje inny adres dostawy niz jego adres firmowy Nieuczciwy S Kolatka uwazac na niego. Jego uslugi i ich jakosc jest daleka od " stabdartow"

@Maria

Ale co to daje, że na inny adres, skoro i tak wiadomo, gdzie jest ten firmowy, bo nie bardzo rozumiem?

Roman

Nieuczciwy .. ... omijac tego pana i ta firme.

Tak? A co nieuczciwego Panu zrobił? :(

Firma Aleko Sławomir Kołatka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Maria

Nieuczciwa firma omijac zarowno prace jak i wspolprace w tej firmie.

Joanna
@Maria

masz na myśli problem z wypłacaniem pensji czy niejasne warunki pracy?

ALEKO
@Maria

Nie była Pani pracownikiem mojej firmy zostało to zgłoszone

Wslpopracowalam z ta osoba NIE POLECAM

Paulina
@Maria

Na czym polegała Wasza współpraca? I dlaczego nie polecasz?

@Paulina

Kolatka nie placi za towar czy za usluge...Chyba widac ze innych wpisow ze ta opinia nie jest odosobniona.

@Maria

Niby tak, ale skąd pewność, że tego wszystkiego nie pisała jedna osoba? ;)

M

Odradzam !! pan ( celowo napisane z małej) Sławomir nie wypłaca pieniędzy za wykonaną prace !!! Blokuje numer aby nie można się było dodzwonić

Prokurator

Kołatka, zegar tyka. Za sprzeniewierzone pieniądze czeka cie wizyta na prokuraturze.

Dostawca

Facet nie zaplacil za zakupiony towar. Uwazac nie niego bo po prostu nieuczciwy jest.

Niko
@Dostawca

Jeśli to nie tajemnica co zamówił u Pana ?

Beznadzieja

Kołatka a kiedy dokończysz remont na naszym budynku? Zaliczka wzięta, materiału brak i robót skończonych też. Masz coś sensownego do powiedzenia?

Niepospisany

Facet nieuczciwy. Nie placi zaslania sie swoja choroba , choroba dzieci itp. Uwazac na niego. Nie mam zamiaru sie przedstawiac ale jesli Pan S. K. czuje sie oczerniony moze podjac stosowne kroki prawne wobec tej opini...

Aleko
@Niepospisany

Twoja opinia jest tyle warta co Ty nawet nie potrafisz się przedstawić to taki serwis ze każdy może napisać wszystko bez weryfikacji czyli do niczego

Robert

Nieuczciwy kontrachent Odradzam jakakolwiek wspolprace z tym czlowiekiem

Michalina
@Robert

Czy zwrócił zaliczkę? Bo ja chcę się wycofać ze współpracy ale wpłaciłam już zaliczkę.

@Michalina

Nie nie oddał. Jak kamień w wodę.

Ten gość jest oszustem kłamca i (usunięte przez administratora) jakich nie widziałem. Nie polecam współpracy z tym h..

@Marek

Potwierdzam powyższe. Przepadł z naszą zaliczką, bez wykonania usługi. Odzyskaliśmy pieniądze po 2 latach drogą sądową. Ostrzegam teraz, gdzie się da.

Nieznajoma
@Kasia

Dzień dobry proszę każdego kogo (usunięte przez administratora) lub wprowadził w błąd ten Pan o kontakt biuro.cultrdj@gmail.com

@Kasia

A na co byla zaliczka co mial wykonac?

Michalina
@Nieznajoma

Witam, właśnie przeczytałam opinie i jestem przerażona bo podpisaliśmy z nim umowę na wykonanie pompy ciepła, całej podłogówki i paneli. Przekazaliśmy już zaliczkę. Jak mam się z tego wycofać?

@Michalina

Kurcze, dlaczego po fakcie dopiero zaczęliście szukać informacji o firmie i ile tej zaliczki wpłaciliście? Tak właściwie to czy aby na pewno nie wywiązują się z umowy? Bo może wyjść, że te komentarze to jakieś brednie przecież

Aleko
@Marek

Naucz się dobrze wykonywać swoją prace a później jak chcesz pieniądze jest protokól odbioru i faktura czego nie zrobiłeś ale lepiej szukać winy u innych

@Aleko

Ale co takiego złego robił wobec swoich obowiązków tutaj, że taka afera wychodzi?

Omijać

Wziął zaliczkę, ze zlecenia się nie wywiązał miesiącami. Przestał odbierać telefon, mial wiecznie jakieś wymówki. Zaczął się nawet zasłaniać dziećmi. Zlecenia do dziś nie wykonał i pieniędzy też nie zwrócił. Panie Kołatka widzimy się w sądzie.

aleko
@Omijać

Dobrze czekam nie ma problemu. Nawet boisz się podać imię takie tu są super opinie

Zabawne
@aleko

Weź Kołatka skończ (usunięte przez administratora) i się za robotę bierz. Albo oddaj pieniądze.

Zbyszek

Polecam. Usługa wykonań zgodnie z umową. Oszczędność prądu widać po rachunkach, do pracy nie mam zastrzeżeń. Ustalenia w trakcie prac wykonane. Ja jestem zadowolony.

Lucyna

Rowniez i ja ostrzegam przed ta firma. Pan Kolatka wszystko obieca ale po wplacie zaliczki unika kontaktu i wykonania ustalego zlecenia ODRADZAM wspolprace z ta osoba

Barbara

Zaliczka pobrana i brak kontaktu Odradzam wspolprace z ta firma i osoba

Wszystko ok polecam bardzo wspolprace

Zostaw merytoryczną opinię o Aleko Sławomir Kołatka - Szczecin

• Jak się pracuje w Aleko Sławomir Kołatka?

Zobacz opinie na temat firmy Aleko Sławomir Kołatka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Aleko Sławomir Kołatka
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Cyfrowa 6
    71-441 Szczecin